Dealer gecontroleerd't Bergse Autohuis Bergen op Zoom
RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 6 vergelijkbare occasions
Specificaties
Hyundai Atos 1.1i Active Young Elek. Ramen Nap uit 2007, 63 pk, 0–100 km/u in 15,8 s, tellerstand 117.893 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 juni 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
117.893 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs metallic
Motor & prestaties
5
Vermogen
63 pk (46 kW)
Cilinderinhoud
1086 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
15.8 s
Topsnelheid
146 km/h
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,4 l/100km
CO₂-uitstoot
128 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
859 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Metallic
Historie & RDW
5
1e toelating
30 juni 2007
1e tenaamstelling NL
30 juni 2007
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 juni 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 8.899
BPM
€ 1.333
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 6 vergelijkbare Hyundai Atos occasions
↑ 25% boven marktprijs
€ 1.350 Laag€ 1.999 Mediaan€ 2.490 Hoog
Deze auto staat op € 2.490 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €46/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€46/mnd
Bijtelling netto
€60/mnd
Totaal
€106/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓bestuurdersairbag
✓bumpers in carrosseriekleur
✓centrale vergrendeling
✓Dealer onderhouden
✓elektrische ramen voor
✓elektronische remkrachtverdeling
✓getint glas
✓hoofdsteunen achter
✓kleur zwart
Omschrijving
Qua niveau kan Hyundai de strijd met topmerken uitstekend aan. Maar dan die lage prijs! Zouden ze dat bedoelen met 'New Thinking. New Possibilities'? Hebt u een vlotte rijstijl? Dan is deze Hyundai met zijn zuinige maar pittige motor geknipt voor u. Ook getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai Atos samen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat. We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.Basispakket :- Geldige APK- Vloeistof controle- PoetsbeurtHet BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.Dit pakket omvat:- 12 maanden BOVAG-garantie- Nieuwe / recente APK bij aflevering- Tenaamstelling van het voertuig- Vloeistof controle- Onderhoudsbeurt- Professionele poetsbeurtWij maken ook export documenten / We also make export documents / Wir machen auch export dokumentenVoor trailer: € 60,- / For Trailer: € 60,- / Fur Trailer: € 60,-Me
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Hyundai Atos
“We hebben een mooie Mini Cooper S Clubman gekocht. Super blij. Na een paar weken kreeg hij een mankement. En dan komt ware garagehouder naar boven. Zonder problemen en met gezamenlijk overleg is alles keurig opgelost. Zo hoort een garage te zijn. Ze bestaan echt nog. Top gedaan. Zeker aan te bevelen.”
Ferry M.
“Geweldige ervaring bij Het Bergse Autohuis!
Recent een Peugeot 108 gekocht en ik ben echt supertevreden! Auto is in topstaat, en de prijs was heel scherp — zeker gezien de opties zoals keyless entry en climate control. Alles was netjes geregeld, vriendelijke service en duidelijk advies.
I love ittt!! 🔥
Zeker een aanrader als je op zoek bent naar een betrouwbare occasion voor een goede prijs.”
“We hebben een mooie Mini Cooper S Clubman gekocht. Super blij. Na een paar weken kreeg hij een mankement. En dan komt ware garagehouder naar boven. Zonder problemen en met gezamenlijk overleg is alles keurig opgelost. Zo hoort een garage te zijn. Ze bestaan echt nog. Top gedaan. Zeker aan te bevelen.”
Ferry M.
“Geweldige ervaring bij Het Bergse Autohuis!
Recent een Peugeot 108 gekocht en ik ben echt supertevreden! Auto is in topstaat, en de prijs was heel scherp — zeker gezien de opties zoals keyless entry en climate control. Alles was netjes geregeld, vriendelijke service en duidelijk advies.
I love ittt!! 🔥
Zeker een aanrader als je op zoek bent naar een betrouwbare occasion voor een goede prijs.”
Piet J.
Veelgestelde vragen over deze Hyundai Atos
Wat kost de Hyundai Atos 2007 bij 't Bergse Autohuis?
Deze Hyundai Atos uit 2007 staat te koop voor € 2.490 bij 't Bergse Autohuis in Bergen op Zoom. De kilometerstand bedraagt 117.893 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Hyundai Atos uit 2007?
Dit exemplaar heeft 117.893 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij 't Bergse Autohuis in Bergen op Zoom.