't Bergse Autohuis
Geverifieerd't Bergse Autohuis is een geverifieerd autobedrijf in Bergen op Zoom, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Kia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.7 op 5, op basis van 343 Google reviews. Op autokopen.nl staan 76 occasions van 't Bergse Autohuis.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (76 occasions)
Pagina 1 van 4 · 76 occasions beschikbaar
Google reviews over 't Bergse Autohuis
- richard van staveren
Klantvriendelijkheid stopt bij kritische vragen – Onprofessionele communicatieGisteren wezen kijken naar een Peugeot 307. Op de website adverteert dit bedrijf groot met het BOVAG-logo en de optie voor BOVAG-garantie tegen een flinke meerkost van € 990,-. Echter, toen ik hier in de showroom naar vroeg, deed de verkoper ineens heel vaag. Het moest plotseling "nagevraagd worden of het überhaupt nog wel ging" bij deze auto.Ook toen ik doorvroeg over de distributieriem, die door de leeftijd van 8 jaar (uit 2018) dringend aan vervanging toe is, veranderde de houding. De verkoper moest zogenaamd "overlegen in een vergadering" en beloofde mij diezelfde middag nog terug te bellen met een reactie.Ondanks dat ik netjes heb afgewacht, ben ik de hele dag volledig genegeerd. Tot mijn verbazing zie ik vandaag op de website dat de auto inmiddels als 'Verkocht' staat gemarkeerd.Als ze direct eerlijk hadden gezegd dat er al een andere koper was, of dat ze de auto vanwege de distributieriem niet met garantie wilden verkopen, was dat prima geweest. Maar een serieuze klant urenlang aan het lijntje houden met een smoes en beloftes niet nakomen, getuigt van heel weinig respect. Eerst adverteren met BOVAG en er daarna onderuit proberen te praten; erg onbetrouwbaar.Bij het inzien van het onderhoudsboekje bleek dat de distributieriem in 2018 is vervangen en dat de auto sindsdien — inmiddels 8 jaar lang — geen aantoonbaar onderhoud meer heeft gehad. Toen ik hiernaar vroeg, gaf ik nog netjes aan dat ik wilde meedenken en vroeg ik of er dan in ieder geval een kleine beurt gedaan kon worden om elkaar tegemoet te komen.In plaats van een constructieve reactie veranderde de houding direct. Heel onbetrouwbaar, bedrijf ondanks de vele positieve reviews.
- Amaru Shakur
Ik heb bij ’t Bergse Autohuis een auto gekocht en tijdens het aankoopproces ben ik vriendelijk en professioneel geholpen. Het contact verliep prettig, de afspraken werden nagekomen en de auto leek in goede staat en dealeronderhouden. Ongeveer een maand na aankoop ontdekte ik dat een standaard onderdeel ontbrak dat normaal gesproken in iedere auto aanwezig hoort te zijn. Nadat ik hier zelf lang naar had gezocht, heb ik contact opgenomen met de vraag of een deel van de kosten (€100) vergoed kon worden. Hierop kreeg ik te horen dat dit tijdens de verkoop gemeld had moeten worden. Dat antwoord gaf mij het gevoel dat de service na aankoop beperkt is en dat de betrokkenheid minder wordt zodra de koop is afgerond. Recent wilde ik de auto inruilen voor een andere auto. Tot mijn grote verbazing kwam ik er bij een andere dealer achter dat de auto in het verleden total loss was verklaard. Tijdens de verkoop is hierover niets vermeld. Deze informatie kwam voor mij als een harde klap en heeft mijn vertrouwen ernstig geschaad. Ik heb daardoor het gevoel dat ik destijds niet volledig ben geïnformeerd over de geschiedenis van de auto. Hoewel mijn eerste indruk van het bedrijf positief was en de aankoop zelf prettig verliep, kijk ik door deze ervaringen uiteindelijk met gemengde gevoelens terug op mijn aankoop.
- Nick van der Kroft
Onlangs heb ik mijn auto ingeruild bij Bergse Auto Huis en ik ben erg tevreden over hoe alles is verlopen. Ik werd vriendelijk ontvangen, er werd duidelijk gecommuniceerd en de afhandeling ging snel en soepel. Er werd de tijd genomen om mijn vragen te beantwoorden en ik had het gevoel dat er eerlijk met me werd meegedacht. Al met al een prettige ervaring. Zeker een aanrader!
- Ferry Middelink
We hebben een mooie Mini Cooper S Clubman gekocht. Super blij. Na een paar weken kreeg hij een mankement. En dan komt ware garagehouder naar boven. Zonder problemen en met gezamenlijk overleg is alles keurig opgelost. Zo hoort een garage te zijn. Ze bestaan echt nog. Top gedaan. Zeker aan te bevelen.
- WRS Van der Wal
Vandaag auto gekocht met m'n dochter. Heel vriendelijk personeel, op het gemak gekeken tot ze een leuke Kia Rio zag. Top service.























