Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Hyundai›Hyundai Bayon

Hyundai Bayon (2022)

1.0 T-GDI PREMIUM SKY

€ 19.995

Nieuwprijs €31.392 — 36% lager (€11.397 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 401/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2027Label B
  • 2022
  • 26.323 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Blauw
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUniekWagentje B.V. Beerzerveld
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Hyundai Bayon 1.0 T-GDI PREMIUM SKY uit 2022, 101 pk, 0–100 km/u in 11 s, tellerstand 26.323 km, hybride, automaat. APK geldig tot 7 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
26.323 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
7
Acceleratie (0-100 km/u)
11 s
Koppel
171 Nm
Topsnelheid
180 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,3 l/100km
CO₂-uitstoot
120 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.120 kg
Max. trekgewicht geremd
1.110 kg

Historie & RDW

1e toelating
13 juli 2022
1e tenaamstelling NL
13 juli 2022
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
7 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aantal eigenaren
1
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
7 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 31.392
BPM
€ 3.517
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Hyundai Bayon

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Hyundai Bayon

Indicatief € 401 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.995 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 622
  • 48 mnd · € 483
  • 60 mnd · € 401
  • 72 mnd · € 346

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €349/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.000 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓LED koplampen
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Schuif-/kanteldak
  • ✓Navigatiesysteem full map
  • ✓Cruise control adaptief met stop&go
  • ✓Voorstoelen verwarmd
  • ✓Autonomous Emergency Braking
  • ✓Dodehoekdetectie met correctie
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓Electronic climate control
  • ✓Rijstrooksensor met correctie
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Omschrijving

Een mooie, praktische auto voor het hele gezin, deze Hyundai Bayon uit 2022 heeft 26323 kilometer gelopen. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Een krachtige motor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Comfortabel houvast krijgt u van het verwarmd stuurwiel. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord. Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en draadloos opladen. Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Een korte blik over uw schouder bij inhalen of afslaan is niet altijd genoeg. De actieve dodehoekdetectie helpt de veiligheid te vergroten. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Hyundai Bayon

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdUniekWagentje B.V. Beerzerveld
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

UniekWagentje B.V.

Beerzerhaar 33B

7685 PR Beerzerveld

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
68 reviews · UniekWagentje B.V., Beerzerveld
“Een garage zoals die van Koen en Joost maak je niet snel mee!. Ik had gebeld met Koen van Beerzerveld voor een Skoda Superb,we maakte een afspraak voor een proefrit. Bij aankomst stond de auto buiten al netjes klaar met de groene platen erop. Na een bakje koffie en een gezellig praatje gingen we op pad. Wat een fijne auto kregen we mee niks van gelogen over de telefoon. Bij terugkomst was de deal ook snel besloten. We kregen er nog een nieuwe Apk bij die later nog eens 800 euro kosten voor Koen. 2 nieuwe draagarmen en remblokken moesten erop. Alles is tot in de puntjes geregeld door Koen! We komen hier dan in de toekomst nog zeker terug. Dit is een garage waar gastvrijheid hoog staat,de auto's worden in topstaat afgeleverd! Veel garages kunnen hier niet aan tippen! Groeten uit Leusden”

dennis V.

“Vriendelijke eigenaar, erg gastvrij en enthousiast. Deal snel gesloten en hij gaf een realistische inruilprijs voor onze vorige auto. Aan de nieuwe auto moesten nog een paar zaken worden gedaan (distributieriem, en kachelklep vervangen) dit gaf de eigenaar zelf ook aan en dit zou op zijn kosten worden vervangen. Bij het ophalen (het duurde iets langer dan verwacht vanwege drukte bij de garage) bleken ook de remschijven en remblokken voor vervangen te zijn. Erg netjes allemaal. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik nog nooit eerder zo’n positieve ervaring heb gehad bij een garage (en ik heb in mijn jongere jaren echt tientallen auto’s gehad) Vandaar de 5 sterren review. Bij vertrek zat er een mooie rvs waterfles in auto die voor ons was, en kregen we het laatste advies “mag er ook maar iets zijn, laat het me weten” Koen, heel erg bedankt. En wij komen in de toekomst zeker weer kijken wat jij hebt staan aan auto’s.”

familie R.

Over deze dealer

Google-reviews
5,0
68 reviews · UniekWagentje B.V., Beerzerveld
“Een garage zoals die van Koen en Joost maak je niet snel mee!. Ik had gebeld met Koen van Beerzerveld voor een Skoda Superb,we maakte een afspraak voor een proefrit. Bij aankomst stond de auto buiten al netjes klaar met de groene platen erop. Na een bakje koffie en een gezellig praatje gingen we op pad. Wat een fijne auto kregen we mee niks van gelogen over de telefoon. Bij terugkomst was de deal ook snel besloten. We kregen er nog een nieuwe Apk bij die later nog eens 800 euro kosten voor Koen. 2 nieuwe draagarmen en remblokken moesten erop. Alles is tot in de puntjes geregeld door Koen! We komen hier dan in de toekomst nog zeker terug. Dit is een garage waar gastvrijheid hoog staat,de auto's worden in topstaat afgeleverd! Veel garages kunnen hier niet aan tippen! Groeten uit Leusden”

dennis V.

“Vriendelijke eigenaar, erg gastvrij en enthousiast. Deal snel gesloten en hij gaf een realistische inruilprijs voor onze vorige auto. Aan de nieuwe auto moesten nog een paar zaken worden gedaan (distributieriem, en kachelklep vervangen) dit gaf de eigenaar zelf ook aan en dit zou op zijn kosten worden vervangen. Bij het ophalen (het duurde iets langer dan verwacht vanwege drukte bij de garage) bleken ook de remschijven en remblokken voor vervangen te zijn. Erg netjes allemaal. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik nog nooit eerder zo’n positieve ervaring heb gehad bij een garage (en ik heb in mijn jongere jaren echt tientallen auto’s gehad) Vandaar de 5 sterren review. Bij vertrek zat er een mooie rvs waterfles in auto die voor ons was, en kregen we het laatste advies “mag er ook maar iets zijn, laat het me weten” Koen, heel erg bedankt. En wij komen in de toekomst zeker weer kijken wat jij hebt staan aan auto’s.”

familie R.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Hyundai Bayon

Wat kost de Hyundai Bayon 2022 bij UniekWagentje B.V.?

Deze Hyundai Bayon uit 2022 staat te koop voor € 19.995 bij UniekWagentje B.V. in Beerzerveld. De kilometerstand bedraagt 26.323 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Hyundai Bayon uit 2022?

Dit exemplaar heeft 26.323 km op de teller en is aangeboden als hybride met automatische versnellingsbak bij UniekWagentje B.V. in Beerzerveld.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Hyundai Bayon?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Hyundai Bayon € 401 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →