Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsInfinitiInfiniti FX

Infiniti FX (2007)

35 V6 AUT '07, MOOI EN GOED

€ 7.400
✈ Geïmporteerd✓ APK tot jan 2027Label G
  • 2007
  • 219.104 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart
  • Label G

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe Automediair Overveen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Infiniti FX 35 V6 AUT '07, MOOI EN GOED uit 2007, 281 pk, 0–100 km/u in 6 s, tellerstand 219.104 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 januari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
219.104 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
281 pk (207 kW)
Cilinderinhoud
3498 cc
Aantal cilinders
6
Acceleratie (0-100 km/u)
6 s
Koppel
366 Nm
Topsnelheid
232 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
12,4 l/100km
Energielabel
G
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.800 kg
Max. trekgewicht
1.587 kg

Historie & RDW

1e toelating
4 januari 2007
1e tenaamstelling NL
6 april 2009
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
30 januari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
7 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 10.827

Uitrusting & opties

  • Bi-xenon koplampen
  • Lichtmetalen velgen 18
  • Cruise control
  • Lederen bekleding
  • Voorstoelen verwarmd
  • Alarmsysteem
  • Electronic climate control
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Chroom delen exterieur
  • Dakrailing
  • Dakrails

Omschrijving

ALTIJD BIJ 1 GARAGE IN ONDERHOUD GEWEEST EN IS VAN 2009 TM 2024 VAN 1 EIGENAAR GEWEEST , DIE DEZE INFINITY OVERDEKT HEEFT GEPARKEERD, WAARDOOR HET LAKWERK ZO MOOI IS GEBLEVEN ! IDEAAL ALS YOUNGTIMER VOOR DE ZAKELIJKE RIJDER OMDAT DE BIJTELLING OVER DE DAGWAARDE IPV DE NIEUWWAARDE WORDT BEREKEND. 2.000 KM GELEDEN IS DE LAATSTE SERVICEBEURT UITGEVOERD WAARBIJ OOK DE WIELLAGERS ZIJN VERVANGEN. BETROUWBARE V6 MOTOR MET DISTRIBUTIEKETTING. Bedrijfsinformatie Dank u voor uw getoonde belangstelling voor deze auto. Elke technische aankoopkeuring juichen wij toe. De meeste auto's die wij aanbieden zijn ingeruild bij Dealers en zijn ook Dealer-onderhouden. Continu streven wij ernaar onze auto's aan te bieden voor een vriendelijke prijs en een goede kwaliteit. Het is in ieders belang, dat U blij bent met de aangeschafte auto. 24 uur per dag kunnen wij auto's op naam zetten, zodat een bezoek aan het postkantoor niet noodzakelijk is. Exportdocumenten en -platen kunnen wij onder het genot van een kop koffie ter plaatse in orde maken. Inruil is mogelijk. Wij zijn altijd telefonisch bereikbaar op 06-54292007 om een afspraak te maken voor een vrijblijvende bezichtiging en een proefrit. Omdat wij kantoor aan huis hebben, bent u ook 's avonds en in het weekend van harte welkom. Graag tot ziens in Overveen ! Willem de Zwijgerlaan 114, 2051 KK (Overveen ligt tussen Haarlem en Bloemendaal)

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Infiniti FX

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe Automediair Overveen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

De Automediair

de Zwijgerlaan 114

2051 KK Overveen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Infiniti FX

Wat kost de Infiniti FX 2007 bij De Automediair?

Deze Infiniti FX uit 2007 staat te koop voor € 7.400 bij De Automediair in Overveen. De kilometerstand bedraagt 219.104 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Infiniti FX uit 2007?

Dit exemplaar heeft 219.104 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij De Automediair in Overveen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Infiniti FX?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Infiniti FX € 157 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 7.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.