Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsInfinitiInfiniti G37

Infiniti G37 (2007)

Coupe 3.7 V6 Handgeschakeld Schuifdak Leder Bosé

€ 12.990
ⓘ Prijsopbouw
Netto €10.736·BTW €2.254·Rest-BPM €683
Totaal incl. BTW: €12.990
✈ Geïmporteerd⏰ APK tot okt 2026
Netto €10.736·BTW €2.254·Rest-BPM €683
Totaal incl. BTW: €12.990
  • 2007
  • 148.891 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Coupe
  • Zwart Metallic

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf N. Drost Ruinerwold
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Infiniti G37 Coupe 3.7 V6 Handgeschakeld Schuifdak Leder Bosé uit 2007, 319 pk, tellerstand 148.891 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 4 oktober 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
148.891 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Coupe
Kleur
Zwart Metallic

Motor & prestaties

Vermogen
319 pk (235 kW)
Cilinderinhoud
3696 cc
Aantal cilinders
6

Uitvoering & afwerking

Deuren
2
Zitplaatsen
4
Massa
1.672 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
1 januari 2007
1e tenaamstelling NL
1 november 2022
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
4 oktober 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
9 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 13.653
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Uitrusting & opties

  • Buitenspiegel rechts
  • Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Centrale vergrendeling
  • Getint glas
  • Glazen schuifdak
  • Koplampreiniging
  • Led verlichting
  • Metaalkleur
  • Panoramadak
  • Sportvelgen
  • Xenon verlichting

Omschrijving

Infiniti G37 Coupe 3.7 V6 Handgeschakeld - Schuifdak - Leder - Bosé. Zeer nette en bijzonder compleet uitgevoerde Infiniti G37S Coupé uit 2007, voorzien van de krachtige 3.7 liter V6 VVEL benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde 6-versnellingsbak. De auto heeft 148.891 kilometer gereden en verkeert zowel van binnen als van buiten in nette en verzorgde staat. De G37S combineert een krachtige atmosferische V6 met achterwielaandrijving, een sportief onderstel en een luxe interieur en is daarmee een bijzondere coupé die je in Nederland maar weinig tegenkomt. Het betreft de sportieve G37S-uitvoering. Deze Infiniti is naast de standaard opties voorzien van: Volledig lederen sportinterieur, Elektrisch verstelbare voorstoelen, Stoelverwarming voor, Elektrisch schuif-/kanteldak, Bose Premium Sound System, Navigatiesysteem met kleurenscherm, Achteruitrijcamera, Cruise Control, Dual-zone automatische Climate Control, Multifunctioneel lederen sportstuurwiel, Keyless bediening, Elektrisch verstelbare buitenspiegels, Elektrische ramen, Centrale deurvergrendeling, Automatisch dimmende binnenspiegel, Xenon koplampen met koplampsproeiers, Aluminium interieurafwerking, Aluminium sportpedalen, Middenarmsteun, Boordcomputer, Sportstoelen met Infiniti-logo, Achterspoiler, Dubbele uitlaat en zwarte lichtmetalen Infiniti velgen. Het interieur past perfect bij het sportieve karakter van de auto. De zwart lederen sportstoelen bieden veel steun en zijn elektrisch verstelbaar en verwarmd. Daarbij beschikt de auto over een elektrisch schuifdak, Bose audiosysteem, navigatie en achteruitrijcamera. De handgeschakelde versnellingsbak maakt dit bovendien een extra interessante uitvoering voor de liefhebber; veel G37’s zijn uitgevoerd met een automatische transmissie. Ook aan de buitenzijde is de G37S een bijzonder geslaagde auto. De brede coupélijn, lage zit, zwarte lichtmetalen velgen, achterspoiler en dubbele uitlaat geven hem een sportieve uitstraling zonder overdreven te worden. Onder de motorkap ligt de bekende atmosferische V6 met VVEL-techniek, die juist door zijn directe gasrespons en karakteristieke motorgeluid een belangrijk onderdeel vormt van de rijbeleving. Met 148.891 kilometer, de sportieve G37S-uitvoering, handgeschakelde 6-bak, volledig lederen interieur, Bose audiosysteem, schuifdak, navigatie, achteruitrijcamera en krachtige V6 betreft dit een bijzonder aantrekkelijke Infiniti voor iemand die eens iets anders zoekt dan de gebruikelijke Duitse coupés.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Infiniti G37

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf N. Drost Ruinerwold
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf N. Drost

Kerkweg 1A

7961 AA Ruinerwold

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
167 reviews · Autobedrijf N. Drost, Ruinerwold
Super blij met mijn DS3! De auto rijdt heerlijk comfortabel, heeft een sportieve uitstraling en zit vol luxe opties. Echt een fijne combinatie van stijl en rijplezier. Ook zuinig en perfect voor zowel korte als lange ritten. Daarnaast wil ik Autobedrijf Drost bedanken voor de uitstekende service en het prettige contact. Alles was netjes geregeld en ik ben ontzettend tevreden met de aankoop. Dank je wel Voor de goede zorgen Niek!

Chris K.

Een hele dik onderhouden hobbyauto s8 gekocht bij Niek, 2 proefritten gemaakt en zelfs op de brug gehad bij niek voor inspectie. Alles geslaagd, als het nieuwe kantoor klaar is kom ik op de koffie 😁nu hopen dat ie nog een rs4 b7 binnenkrijgt ooit. Tot snel ( ai foto)

Laurens S.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,4
167 reviews · Autobedrijf N. Drost, Ruinerwold
Super blij met mijn DS3! De auto rijdt heerlijk comfortabel, heeft een sportieve uitstraling en zit vol luxe opties. Echt een fijne combinatie van stijl en rijplezier. Ook zuinig en perfect voor zowel korte als lange ritten. Daarnaast wil ik Autobedrijf Drost bedanken voor de uitstekende service en het prettige contact. Alles was netjes geregeld en ik ben ontzettend tevreden met de aankoop. Dank je wel Voor de goede zorgen Niek!

Chris K.

Een hele dik onderhouden hobbyauto s8 gekocht bij Niek, 2 proefritten gemaakt en zelfs op de brug gehad bij niek voor inspectie. Alles geslaagd, als het nieuwe kantoor klaar is kom ik op de koffie 😁nu hopen dat ie nog een rs4 b7 binnenkrijgt ooit. Tot snel ( ai foto)

Laurens S.

Veelgestelde vragen over deze Infiniti G37

Wat kost de Infiniti G37 2007 bij Autobedrijf N. Drost?

Deze Infiniti G37 uit 2007 staat te koop voor € 12.990 bij Autobedrijf N. Drost in Ruinerwold. De kilometerstand bedraagt 148.891 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Infiniti G37 uit 2007?

Dit exemplaar heeft 148.891 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf N. Drost in Ruinerwold.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Infiniti G37?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Infiniti G37 € 275 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 12.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.