RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 108 vergelijkbare occasions
Specificaties
Leapmotor C10 REEV Design 28.4 kWh uit 2025, 215 pk, 0–100 km/u in 8 s, 145 km elektrische actieradius, tellerstand 25.500 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 16 april 2029, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
25.500 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
groen
Motor & prestaties
6
Vermogen
215 pk (158 kW)
Cilinderinhoud
1499 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8 s
Koppel
125 Nm
Topsnelheid
170 km/h
Elektrisch
3
Accucapaciteit
28 kWh
Elektrische actieradius
145 km
Laadvermogen (AC)
6,6 kW
Verbruik & milieu
2
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 EA
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.925 kg
Bekleding
skai
Interieurkleur
Criollo Brown
Historie & RDW
6
1e toelating
16 april 2025
1e tenaamstelling NL
16 april 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 april 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
30 april 2026
Prijs & fiscaal
5
Fiscale waarde
€ 39.500
BPM
€ 687
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 108 vergelijkbare Leapmotor C10 occasions
↓ 5% onder marktprijs
€ 38.049 Laag€ 40.055 Mediaan€ 41.435 Hoog
Deze auto staat op € 37.925 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €579/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€579/mnd
Bijtelling netto
€268/mnd
Totaal
€847/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓electronic climate controle
✓Glazed Green
✓lichtmetalen velgen 20"
✓luxe kunstlederen bekleding
✓navigatiesysteem
✓panoramadak
✓voorstoelen verwarmd
✓warmtepomp
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achteropkomend verkeer waarschuwing
✓achteruitrij assistent
✓alarm klasse 1(startblokkering)
Omschrijving
Dat u het milieu wilt sparen, wil nog niet zeggen dat u aan rijcomfort moet inleveren. De Leapmotor C10 is een comfortabele en ruime hybride auto. Elektrisch? Benzine? Bij deze Leapmotor C10 kan het allebei. De hybride motor biedt de ideale keuzecombinatie. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Zo'n verwarmd stuurwiel is een comfortabele extra, zeker in de winter. Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto. Natuurlijk brengt het digitale dashboard alle ritinformatie perfect in beeld. Maar ook communicatie, navigatie en tal van andere functies zijn permanent te volgen. Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! In deze auto beschikt u natuurlijk over een navigatiesysteem. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Deze auto is voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en draadloos opladen. Deze Leapmotor is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Leapmotor bovendien dodehoekdetectie en autonoom remsysteem. We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel? Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Leapmotor C10
“Als je de auto voor een grote beurt brengt met vervangend vervoer. En voor de tweede maal krijg je te horen dat de info over vervangend vervoer niet is meegekomen frustreert mij dat behoorlijk. En dan wordt er gewoon gezegd maak maar een nieuwe afspraak. Gelukkig dat de medewerker mijn behoorlijke frustratie zag e uiteindelijk toch met een oplossing kwam in de vorm van een huurauto. Vandaar toch 4 sterren. Ze zijn altijd wel vriendelijk.”
Stefan W.
“Bij een vervelende garantiekwestie met een vervangen dynamo in Frankrijk hebben de mannen van de werkplaats me goed geholpen. De afstemming was prettig, de communicatie helder: updates via klantportaal, compleet met foto's en mondelinge toelichting wanneer gewenst. Ze hebben goed meegedacht en flexibel aangepast aan de omstandigheden. Enorm dank aan iedereen van de werkplaats.”
“Als je de auto voor een grote beurt brengt met vervangend vervoer. En voor de tweede maal krijg je te horen dat de info over vervangend vervoer niet is meegekomen frustreert mij dat behoorlijk. En dan wordt er gewoon gezegd maak maar een nieuwe afspraak. Gelukkig dat de medewerker mijn behoorlijke frustratie zag e uiteindelijk toch met een oplossing kwam in de vorm van een huurauto. Vandaar toch 4 sterren. Ze zijn altijd wel vriendelijk.”
Stefan W.
“Bij een vervelende garantiekwestie met een vervangen dynamo in Frankrijk hebben de mannen van de werkplaats me goed geholpen. De afstemming was prettig, de communicatie helder: updates via klantportaal, compleet met foto's en mondelinge toelichting wanneer gewenst. Ze hebben goed meegedacht en flexibel aangepast aan de omstandigheden. Enorm dank aan iedereen van de werkplaats.”
Mir G.
Veelgestelde vragen over deze Leapmotor C10
Wat kost de Leapmotor C10 2025 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg?
Deze Leapmotor C10 uit 2025 staat te koop voor € 37.925 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven. De kilometerstand bedraagt 25.500 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Leapmotor C10 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 25.500 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Leapmotor C10?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Leapmotor C10 € 804 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 37.925 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.