Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsLexusLexus NX

Lexus NX (2018)

300h AWD President Line

€ 37.445

Nieuwprijs 74.079 49% lager (€36.634 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (jan 2022)Label B
  • 2018
  • 56.736 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Terreinwagen
  • Rood metallic
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Lexus Breda
  • Prijs getoetstVergeleken met 6 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Lexus NX 300h AWD President Line uit 2018, 197 pk, 0–100 km/u in 9,3 s, tellerstand 56.736 km, hybride, automaat. APK geldig tot 18 januari 2022.

Basisgegevens

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
56.736 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Terreinwagen
Kleur
Rood metallic

Motor & prestaties

Vermogen
197 pk (145 kW)
Cilinderinhoud
2494 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
9.3 s
Topsnelheid
180 km/h
Tankinhoud
56 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,2 l/100km
CO₂-uitstoot
121 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
5
Massa
1.760 kg

Historie & RDW

1e toelating
18 januari 2018
1e tenaamstelling NL
23 april 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
18 januari 2022
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 74.079
BPM
€ 4.976

Marktwaarde

Gebaseerd op 6 vergelijkbare Lexus NX occasions

7% boven marktprijs
€ 29.700
Laag
€ 34.995
Mediaan
€ 37.445
Hoog

Deze auto staat op € 37.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Lederen bekleding
  • Achterbank elektrisch neerklapbaar
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Airbag bestuurder
  • Armsteun achter
  • Cruise control
  • Cruise control adaptief met stop&go
  • Elektrisch bedienbare achterklep
  • Elektrische ramen voor en achter
  • Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
  • Elektrisch verstelbaar stuurwiel
  • Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel

Omschrijving

Jouw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Lexus NX heeft 56736 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2018. Deze hybride Lexus NX gaat slim om met energie. Door rijden en remmen wordt de accu van de elektromotor opgeladen, die de brandstofmotor en handje helpt of zelfs de aandrijving overneemt. Aan gemak én ruimte is uitstekend gedacht: een elektrisch bediend glazen panorama dak en een elektrisch bedienbare achterklep. En dan krijg je het mooie lederen interieur er ook nog eens bij! Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. Verder is de Lexus uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. De 360 graden camera op deze auto biedt jou een volledig, panoramisch zicht op de omgeving. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. Ook de akoestiek in de auto wordt optimaal benut door het high performance audiosysteem. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels. Zoals je mag verwachten van deze Lexus NX is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Als elke meter en elke seconde telt, wil je dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist ben je daar zeker van. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie en hill hold functie, jouw rit tot een veilige rit te maken. Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Om deze auto zelf te ervaren, hoef je alleen maar contact met ons op te nemen. Mail of bel je ons direct?BedrijfsinformatieWij zijn Louwman.100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen. Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.Meer informatieModelreeks: jul. 2014 - nov.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Lexus NX

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Lexus Breda
  • Prijs getoetstVergeleken met 6 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Louwman Lexus Breda

Huifakkerstraat 5

4815PN Breda

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
141 reviews · Louwman Lexus Breda, Breda

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
141 reviews · Louwman Lexus Breda, Breda

Veelgestelde vragen over deze Lexus NX

Wat kost de Lexus NX 2018 bij Louwman Lexus Breda?

Deze Lexus NX uit 2018 staat te koop voor € 37.445 bij Louwman Lexus Breda in Breda. De kilometerstand bedraagt 56.736 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Lexus NX uit 2018?

Dit exemplaar heeft 56.736 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Louwman Lexus Breda in Breda.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Lexus NX?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Lexus NX € 794 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 37.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.