Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsMazdaMazda CX-7

Mazda CX-7 (2007)

2.3 Turbo Touring AUTOMAAT LEER CRUISE

€ 3.990
⚠ Tellerstand onlogisch✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (jul 2026)Label E
  • 2007
  • 161.451 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart metallic
  • Label E

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerd't Bergse Autohuis Bergen op Zoom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Mazda CX-7 2.3 Turbo Touring AUTOMAAT LEER CRUISE uit 2007, 252 pk, 0–100 km/u in 8 s, tellerstand 161.451 km, benzine, automaat. APK geldig tot 24 juli 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2007
Kilometerstand
161.451 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart metallic

Motor & prestaties

Vermogen
252 pk (185 kW)
Cilinderinhoud
2261 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8 s
Topsnelheid
210 km/h

Verbruik & milieu

Energielabel
E
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.650 kg
Bekleding
Leder
Laksoort
Metallic

Historie & RDW

1e toelating
2 juli 2007
1e tenaamstelling NL
8 oktober 2009
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
24 juli 2026
Tellerstandoordeel
Onlogisch — let op!
Onderhoudsboekjes
Ja

Prijs & fiscaal

BPM
€ 9.629
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • Airco
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • audioinstallatie met CD-speler
  • bestuurdersairbag
  • boordcomputer
  • buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • cruise control
  • elektrische ramen voor en achter
  • elektrische stoelen
  • elektronische remkrachtverdeling

Omschrijving

Bij de bouw van de Mazda CX-7 wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Met een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie beschikt deze Mazda over uitstekende prestaties. Verder is de Mazda uitgerust met: elektrisch verstelbare voorstoelen en 18 inch lichtmetalen velgen. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Mazda helemaal compleet. Om deze Mazda echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.Basispakket :- Geldige APK- Vloeistof controle- PoetsbeurtHet BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.Dit pakket omvat:- 12 maanden BOVAG-garantie- Nieuwe / recente APK bij aflevering- Tenaamstelling van het voertuig- Vloeistof controle- Onderhoudsbeurt- Professionele poetsbeurtWij maken ook export documenten / We also make e

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Mazda CX-7

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerd't Bergse Autohuis Bergen op Zoom
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

't Bergse Autohuis

Van Heelulaan 81

4624 BL Bergen op Zoom

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
341 reviews · 't Bergse Autohuis, Bergen op Zoom
Vandaag auto gekocht met m'n dochter. Heel vriendelijk personeel, op het gemak gekeken tot ze een leuke Kia Rio zag. Top service.

WRS W.

Onlangs heb ik mijn auto ingeruild bij Bergse Auto Huis en ik ben erg tevreden over hoe alles is verlopen. Ik werd vriendelijk ontvangen, er werd duidelijk gecommuniceerd en de afhandeling ging snel en soepel. Er werd de tijd genomen om mijn vragen te beantwoorden en ik had het gevoel dat er eerlijk met me werd meegedacht. Al met al een prettige ervaring. Zeker een aanrader!

Nick K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
4,7
341 reviews · 't Bergse Autohuis, Bergen op Zoom
Vandaag auto gekocht met m'n dochter. Heel vriendelijk personeel, op het gemak gekeken tot ze een leuke Kia Rio zag. Top service.

WRS W.

Onlangs heb ik mijn auto ingeruild bij Bergse Auto Huis en ik ben erg tevreden over hoe alles is verlopen. Ik werd vriendelijk ontvangen, er werd duidelijk gecommuniceerd en de afhandeling ging snel en soepel. Er werd de tijd genomen om mijn vragen te beantwoorden en ik had het gevoel dat er eerlijk met me werd meegedacht. Al met al een prettige ervaring. Zeker een aanrader!

Nick K.

Veelgestelde vragen over deze Mazda CX-7

Wat kost de Mazda CX-7 2007 bij 't Bergse Autohuis?

Deze Mazda CX-7 uit 2007 staat te koop voor € 3.990 bij 't Bergse Autohuis in Bergen op Zoom. De kilometerstand bedraagt 161.451 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Mazda CX-7 uit 2007?

Dit exemplaar heeft 161.451 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij 't Bergse Autohuis in Bergen op Zoom.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mazda CX-7?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mazda CX-7 € 85 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 3.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.