RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Mercedes-Benz A-Klasse uit 2023, 136 pk, tellerstand 85.685 km, hybride, automaat. APK geldig tot 30 maart 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2023
Kilometerstand
85.685 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Zwart metallic
Motor & prestaties
5
Vermogen
136 pk (100 kW)
Cilinderinhoud
1332 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
7
Topsnelheid
215 km/h
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
133 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 AP
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.340 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.920 kg
Max. trekgewicht geremd
1.400 kg
Max. trekgewicht ongeremd
720 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
30 maart 2023
1e tenaamstelling NL
30 maart 2023
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 maart 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
20 oktober 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 40.099
BPM
€ 6.219
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Verzekering voor deze Mercedes-Benz A-Klasse
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Bekijk opties
Uitrusting & opties
✓Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
✓Chroom delen exterieur
✓LED achterlichten
✓LED koplampen
✓Parkeer assistent
✓Parkeersensor voor
✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
✓Buitenspiegels met verlichting
✓Grootlichtassistent
✓LED dagrijverlichting
✓Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
Omschrijving
Wij zijn IVA Bleiswijk. Een autogroothandel met al 30 jaar ervaring in de Automotive wereld. Door ons brede netwerk beschikken wij over een unieke voorraad van jong gebruikte occasions met lage kilometerstanden. Wij bedienen zowel de zakelijke als de particuliere markt. Iedereen is bij ons welkom. Daarnaast zijn wij een BOVAG erkend autobedrijf. Met een oppervlakte van 12.000 m2 is er bij ons genoeg te bekijken zowel binnen als buiten. Onze dagelijks wisselende voorraad bestaat zowel uit personenauto’s als bedrijfswagens. Wij leveren standaard onze auto’s rijklaar af zonder extra bijkomende kosten met 12 maanden BOVAG garantie. Met gemiddeld 250 occasions op voorraad is er voor ieder wat wils. Ons enthousiaste team van verkopers staan voor u en al uw vragen klaar. U kunt ons bereiken per mail, whatsapp, telefonisch of via een van onze Social Media kanalen. Uiteraard bent u van harte welkom voor een bezichtiging van onze occasions. De koffie staat voor u klaar. Heeft u een inruil auto? Geen probleem, wij ruilen uw huidige auto graag in. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 Kijk voor leasing of financieringsmogelijkheden op onze site https://www.deautofinancier.nl/iva-bleiswijk-bv/home
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz A-Klasse
“Vriendelijk, gastvrij en deskundig!
Vanaf het eerste tot het laatste contact was het een fijne ervaring. Niet opdringerig, tijd voor een ontspannen praatje. Het was dan ook wel duidelijk toen wij daar voor het eerst binnen stapten, bij IVA tot een overeenkomst zou komen en dat is ook gebeurd. Dik tevreden!
Aanbevelen? Ja”
Bas V.
“Onlangs een mooie Opel Corsa gekocht bij IVA Bleiswijk en ik ben supertevreden. Ze verkopen echt prachtige auto’s en het personeel is vriendelijk en professioneel. Ik ben erg fijn geholpen door Jacolien, die alles duidelijk uitlegde. De hele ervaring voelde vertrouwd en prettig. Zeker een aanrader!”
Maja
Over deze dealer
Google-reviews
4,4
108 reviews · IVA Bleiswijk, Bleiswijk
“Vriendelijk, gastvrij en deskundig!
Vanaf het eerste tot het laatste contact was het een fijne ervaring. Niet opdringerig, tijd voor een ontspannen praatje. Het was dan ook wel duidelijk toen wij daar voor het eerst binnen stapten, bij IVA tot een overeenkomst zou komen en dat is ook gebeurd. Dik tevreden!
Aanbevelen? Ja”
Bas V.
“Onlangs een mooie Opel Corsa gekocht bij IVA Bleiswijk en ik ben supertevreden. Ze verkopen echt prachtige auto’s en het personeel is vriendelijk en professioneel. Ik ben erg fijn geholpen door Jacolien, die alles duidelijk uitlegde. De hele ervaring voelde vertrouwd en prettig. Zeker een aanrader!”
Maja
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Twijfel je tussen de Mercedes-Benz A-Klasse en een ander model?