Dealer gecontroleerdAutobedrijf De Hoge Brug Malden
Prijs getoetstVergeleken met 19 vergelijkbare occasions
Specificaties
Mercedes-Benz Sprinter 315 2.2 CDI 366 HD DC,Apk,Airco,Trekhaak,L2H2 uit 2008, 150 pk, tellerstand 223.680 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 12 december 2024, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
223.680 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Bestelauto
Kleur
Wit
Motor & prestaties
3
Vermogen
150 pk (110 kW)
Cilinderinhoud
2148 cc
Aantal cilinders
4
Verbruik & milieu
1
Emissieklasse
Euro 4
Uitvoering & afwerking
5
Deuren
5
Zitplaatsen
3
Massa
1.935 kg
Bekleding
Stof
Laksoort
Basis
Historie & RDW
8
1e toelating
1 augustus 2008
1e tenaamstelling NL
1 augustus 2008
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
12 december 2024
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
3 augustus 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 61.228
BPM
€ 16.283
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 19 vergelijkbare Mercedes-Benz Sprinter occasions
↓ 35% onder marktprijs
€ 6.990 Laag€ 8.950 Mediaan€ 19.990 Hoog
Deze auto staat op € 5.850 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Uitrusting & opties
✓2 zitplaatsen rechtsvoor
✓Achterdeuren met ruiten
✓Airbag bestuurder
✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
✓Armsteun voor
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✓Cruise control
✓Electronic Brake Distribution (EBD)
✓Electronic Stability Program (ESP)
✓Elektrische ramen voor
Omschrijving
Te koop goed rijdende nette Mercedes-Benz Sprinter 315 2.2 CDI 366 HDBouwjaar: 01-08-2008APK tot: 12-12-2024 Kilometerstand: 223678 NAPApk:Nap:Airco:Navi:Trekhaak:Omvermer +zonnepaneel2e eigenaar:Koop en Lease mogelijk.Bij Autobedrijf De Hoge Brug kunt u jong gebruikten bedrijfsbussen kopen zowel als financial leasen.Voor verdere vragen graag even bellen.Kijk voor ons gehele voertuig aanbod en onze autotransport diensten op www.autobedrijfdehogebrug.nlVoor verdere vragen graag even bellen ook als u langs wilt komen graag even bellen voor die tijd omdat wij regelmatig onderweg zijn om nieuwe voorraad op te halen. Wij ruilen graag uw huidige auto of bedrijfswagen in en zijn RDW Erkend dus u krijgt gelijk een vrijwaring. Autobedrijf de Hoge BrugDe Hoge Brug 276581AJ MALDENTel: 0648754779E-mail: info@autobedrijfdehogebrug.nlWebsite: www.autobedrijfdehogebrug.nl/
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mercedes-Benz Sprinter
“Super tevreden met dit autobedrijf. De service is echt top, ze denken met je mee, zijn eerlijk en werken snel. De eigenaar is heel vriendelijk en neemt de tijd om alles goed uit te leggen. Daarnaast zijn de prijzen heel netjes en transparant. Ik kom hier zeker terug en kan het iedereen aanraden.”
Esmee B.
“Fantastische service! Mijn auto had een onverwacht defect en ik kon dezelfde dag nog langskomen. De monteur dacht goed mee en kwam met een betaalbare oplossing. Duidelijke communicatie vooraf en de rekening viel gelukkig erg mee. Zeer vriendelijk personeel en vakkundig geholpen; een echte aanrader!”
fys C.
Stuur een bericht
Over deze dealer
Google-reviews
4,0
29 reviews · Autobedrijf De Hoge Brug, Malden
“Super tevreden met dit autobedrijf. De service is echt top, ze denken met je mee, zijn eerlijk en werken snel. De eigenaar is heel vriendelijk en neemt de tijd om alles goed uit te leggen. Daarnaast zijn de prijzen heel netjes en transparant. Ik kom hier zeker terug en kan het iedereen aanraden.”
Esmee B.
“Fantastische service! Mijn auto had een onverwacht defect en ik kon dezelfde dag nog langskomen. De monteur dacht goed mee en kwam met een betaalbare oplossing. Duidelijke communicatie vooraf en de rekening viel gelukkig erg mee. Zeer vriendelijk personeel en vakkundig geholpen; een echte aanrader!”
fys C.
Veelgestelde vragen over deze Mercedes-Benz Sprinter
Wat kost de Mercedes-Benz Sprinter 2008 bij Autobedrijf De Hoge Brug?
Deze Mercedes-Benz Sprinter uit 2008 staat te koop voor € 5.850 bij Autobedrijf De Hoge Brug in Malden. De kilometerstand bedraagt 223.680 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mercedes-Benz Sprinter uit 2008?
Dit exemplaar heeft 223.680 km op de teller en is aangeboden als diesel met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf De Hoge Brug in Malden.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mercedes-Benz Sprinter?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mercedes-Benz Sprinter € 124 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 5.850 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.