Autobedrijf De Hoge Brug
GeverifieerdAutobedrijf De Hoge Brug is een geverifieerd autobedrijf in Malden, Gelderland. Gespecialiseerd in Volkswagen, Opel, Mercedes-Benz en meer. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.0 op 5, op basis van 29 Google reviews. Op autokopen.nl staan 92 occasions van Autobedrijf De Hoge Brug.
Openingstijden
- maandag
- dinsdag
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
- zondagGesloten
Aanbod (92 occasions)
Pagina 1 van 4 · 92 occasions beschikbaar
Google reviews over Autobedrijf De Hoge Brug
- Esmee Bognar
Super tevreden met dit autobedrijf. De service is echt top, ze denken met je mee, zijn eerlijk en werken snel. De eigenaar is heel vriendelijk en neemt de tijd om alles goed uit te leggen. Daarnaast zijn de prijzen heel netjes en transparant. Ik kom hier zeker terug en kan het iedereen aanraden.
- M Wever
Ik raad dit bedrijf absoluut niet aan. Mijn ervaring was zeer teleurstellend en voelt eerlijk gezegd als pure oplichting. Er wordt geld gevraagd en aangenomen, maar de geleverde service staat totaal niet in verhouding tot wat je betaalt. Het lijkt erop dat hardwerkende mensen hier gewoon hun geld kwijtraken zonder fatsoenlijke tegenprestatie. Daarnaast laat de kwaliteit van het werk zwaar te wensen over. De reparatie aan mijn auto was slecht uitgevoerd—een beunhaas had het nog beter gedaan. Problemen werden niet opgelost en er ontstonden zelfs nieuwe gebreken. Kortom: bespaar jezelf tijd, geld en frustratie en ga hier niet naartoe. (Een gewaarschuwd mens telt voor twee)
- fys cm
Fantastische service! Mijn auto had een onverwacht defect en ik kon dezelfde dag nog langskomen. De monteur dacht goed mee en kwam met een betaalbare oplossing. Duidelijke communicatie vooraf en de rekening viel gelukkig erg mee. Zeer vriendelijk personeel en vakkundig geholpen; een echte aanrader!
- Pauline Cammel
Prima garage. Geeft eerlijk en duidelijk advies met beeldmareriaal om te laten zien wat er gerepareerd wordt. Bij twijfel of het goed was kon ik direct terug komen en werd ik meteen geholpen en gerust gesteld. De mannen zijn vriendelijk en behulpzaam. Prijzen zijn prima en zeker niet duur. Ik raad ze zeker aan.
- Nancy Huls
Voor Pim Schildert onlangs een Renault Traffic gekocht. We werden fijn ontvangen en goed geholpen, men was ook bereid wat langer open te blijven zodat we in meerdere bussen proef konden rijden. Ruim een maand na de aankoop bleken er wat problemen te zijn met de auto. In overleg is dit erg netjes opgelost. Wij zijn erg tevreden en blij met de nieuwe bedrijfsbus. Vriendelijk en goede service!























