2.4 INTRO EDITION 2WD
Goed rijdende en zeer ruimte Mitsubishi Outlander, een auto die zeer goed geschikt is als u een werkpaard zoekt die u nog vele kilometers van A naar B brengt met uw hele hebben en houden in de achterbak. Wilt u iets meenemen achter de auto? Dat kan, want met een trekgewicht van maarliefst 1.500 kilogram is de Outlander een zeer goede trekker. Dat komt ook door zijn zeer fijne 2.4 liter benzinemotor, ééntje van de oude stempel. Een echter tonnendraaier, van Japanse kwaliteit. Wij leveren de Outlander rijklaar af, inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank en 3 maanden garantie. Let wel: de auto heeft wat schaafschade aan de rechterzijkant en het dashboard is wat bekrast. Als u gewoon een goede pakezel zoekt en weinig geeft om esthetiek, dan is dit de juiste wagen voor u!
Deze Mitsubishi Outlander uit 2008 staat te koop voor € 6.445 bij Suzuki Leiden & Carz by Bart in Leiden. De kilometerstand bedraagt 130.114 km.
Dit exemplaar heeft 130.114 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Suzuki Leiden & Carz by Bart in Leiden.
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Outlander € 127 per maand (6,9% JKP, 72 maanden, € 6.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.