RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Mitsubishi Outlander PHEV instyle+ uit 2015, 121 pk, tellerstand 222.977 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 16 februari 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2015
Kilometerstand
222.977 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Licht blauw metallic
Motor & prestaties
4
Vermogen
121 pk (89 kW)
Cilinderinhoud
1998 cc
Aantal cilinders
4
Topsnelheid
170 km/h
Afmetingen
4
Lengte
4.660 mm
Breedte
1.800 mm
Hoogte
1.670 mm
Wielbasis
2.670 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
1,9 l/100km
CO₂-uitstoot
44 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 5
Uitvoering & afwerking
6
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.785 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Zwart
Historie & RDW
7
1e toelating
25 juli 2015
1e tenaamstelling NL
25 juli 2015
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 februari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
20 augustus 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 52.729
BPM
€ 439
BTW/Marge
Marge
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €353/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓LED dagrijverlichting
✓Trekhaak
✓Elektrisch bedienbare achterklep
✓Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
✓mistlampen voor
✓Dimlichten automatisch
✓LED koplampen
✓Dakrails
✓Verwarmde voorruit
✓Lichtmetalen velgen 18"
✓Metaalkleur
✓Elektronische remkrachtverdeling
Omschrijving
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Het eigentijdse ontwerp en de toonaangevende techniek maken van iedere Japanse auto een kwaliteitsproduct. Dat is ook te merken aan deze Mitsubishi Outlander. De Outlander PHEV is in de basis een elektrische auto met een elektrische actieradius van circa 40 kilometer waardoor u alle korte ritten in de buurt elektrisch rijdt en de benzine motor is rust blijft. Voor de langere afstanden zal de benzine motor in combinatie met de generator stroom opwekken zodat u gewoon elektrisch door kan rijden. Alleen boven de 125 km/h wordt de motor aan de vooras gekoppeld omdat dit efficiënter is. Het lederen interieur springt meteen in het oog; maar wat dacht u van het ultragemakkelijke elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep? De stoelen zijn verwarmd en bieden ook in winterse kou een comfortabele zit. Verder is de Mitsubishi uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen voorzien van all-season banden, tevens heeft hij wide-vision xenon koplampen.
De standkachel is een ideale optie voor de koude maanden. U stapt altijd in een voorverwarmde auto en hoeft nooit meer ruiten te krabben. De chteruitrijcamera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Rijplezier en luisterplezier gaan hand in hand dankzij het high performance audiosysteem. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
In de Mitsubishi Outlander heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan.
Na de samenvoeging van onze bedrijven in Groningen en Zuidlaren vindt u alle aangeboden occasions in Zuidlaren aan de Verlengde Stationsweg 28. Hier hebben we onze krachten gebundeld (alle medewerkers zijn meeverhuisd naar Zuidlaren) en leveren we behalve volledig gecontroleerde occasions ook onderhoud, reparatie en schadeherstel voor alle merken. Omdat we erkend Mitsubishi Service Center zijn, zult u merken dat het aanbod voor het grootste deel uit Mitsubishi 's bestaat, maar ook andere merken verkopen we zelf als ze door onze strenge controle komen. Al onze occasions worden pas afgeleverd nadat ze groot onderhoud hebben gehad en volledig gereinigd en gepoetst zijn. Dat we ze met een jaar Bovag garantie leveren en dat de afleveringskosten bij de prijs zijn inbegrepen spreekt dan ook voor zich.
Afleveringskosten zijn bij vraagprijs inbegrepen
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Mitsubishi Outlander PHEV
“Hier een gebruikte Mitsubishi Lancer gekocht, deze was top afgeleverd en dat voor een auto van 15 jaar oud. Nu hebben we de Lancer na een jaar voor onderhoud gebracht en dit is ook keurig uitgevoerd. Al met al een tevreden Mitsubishi rijder, en tevreden klant. Mochten we t.z.t. aan een andere Mitsubishi denken, hopen we dat er op dat moment wat passends bij van Veldhuizen staat”
Arend F.
“Vandaag mijn Mitsubishi Eclipse Cross PHEV hier voor het eerst gebracht voor een grote beurt. Auto eerder ergens anders gekocht (ivm budget en wensen), maar dat was geen probleem. Zeer vriendelijk en netjes geholpen. Heldere communicatie over wat er moest gebeuren en zeer redelijke tarieven. Ik ben zeer tevreden. Voor mij een blijvertje.
Update 22-06-2026; Ook vandaag weer super geholpen. Ik zou volgende week een set andere banden krijgen, maar eentje liep steeds sneller leeg. Ik mocht eerder langskomen om eerst 1 band te vervangen. Toen hebben ze toch maar gelijk alle 4 gedaan. In een uurtje klaar en een erg nette prijs. Top!”
Gert W.
Over deze dealer
Google-reviews
4,7
212 reviews · Veldhuizen, Zuidlaren
“Hier een gebruikte Mitsubishi Lancer gekocht, deze was top afgeleverd en dat voor een auto van 15 jaar oud. Nu hebben we de Lancer na een jaar voor onderhoud gebracht en dit is ook keurig uitgevoerd. Al met al een tevreden Mitsubishi rijder, en tevreden klant. Mochten we t.z.t. aan een andere Mitsubishi denken, hopen we dat er op dat moment wat passends bij van Veldhuizen staat”
Arend F.
“Vandaag mijn Mitsubishi Eclipse Cross PHEV hier voor het eerst gebracht voor een grote beurt. Auto eerder ergens anders gekocht (ivm budget en wensen), maar dat was geen probleem. Zeer vriendelijk en netjes geholpen. Heldere communicatie over wat er moest gebeuren en zeer redelijke tarieven. Ik ben zeer tevreden. Voor mij een blijvertje.
Update 22-06-2026; Ook vandaag weer super geholpen. Ik zou volgende week een set andere banden krijgen, maar eentje liep steeds sneller leeg. Ik mocht eerder langskomen om eerst 1 band te vervangen. Toen hebben ze toch maar gelijk alle 4 gedaan. In een uurtje klaar en een erg nette prijs. Top!”
Gert W.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Mitsubishi Outlander PHEV
Wat kost de Mitsubishi Outlander PHEV 2015 bij Veldhuizen?
Deze Mitsubishi Outlander PHEV uit 2015 staat te koop voor € 10.950 bij Veldhuizen in Zuidlaren. De kilometerstand bedraagt 222.977 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Mitsubishi Outlander PHEV uit 2015?
Dit exemplaar heeft 222.977 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Veldhuizen in Zuidlaren.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Mitsubishi Outlander PHEV?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Mitsubishi Outlander PHEV € 232 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 10.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.