“We zijn ontzettend blij met onze "nieuwe" Mercedes-Benz Citan, super snel geregeld door Niels en zijn enthousiaste medewerkers. Nogmaals dank!”
Michel H.
2.3 dCi 150pk Euro 6 - L2H2 - Imperiaal - Cruise
Nieuwprijs €51.278 — 57% lager (€29.378 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 439/mnd — vergelijk autoleningen
Nissan Interstar 2.3 dCi 150pk Euro 6 - L2H2 - Imperiaal - Cruise uit 2023, 150 pk, tellerstand 20.434 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 25 augustus 2026.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 439 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 21.900 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €371/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €3.285 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Bij het ontwerpen van de Nissan Interstar stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Interstar is van het bouwjaar 2023, hij heeft 20434 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Beknibbelen op comfort is er niet bij met deze Nissan Interstar. Hij is zelfs voorzien van een verwarmd stuurwiel! De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Onderweg kunt u veilig genieten van het audio-installatiesysteem met dab-radio. Want in deze Nissan bedient u het vanaf het stuurwiel. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! U vindt in deze auto ook airconditioning. De automatische veiligheidssystemen in deze Nissan fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Nissan Interstar als zich een noodsituatie voordoet. Interesse voor deze Nissan Interstar? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. Kijk voor meer informatie en grotere foto's op onze website www.hoogendoorn-bedrijfsautos.nl. Al onze auto’s zijn voorzien van een Nationale Autopas en in de meeste gevallen is de complete onderhoudshistorie bekend. Inruil van uw huidige bedrijfswagen is mogelijk. U kunt bij ons terecht voor Financial lease en een autoverzekering. Mocht er onverhoopt geen reservesleutel bij de auto aanwezig zijn, dan is het mogelijk om die tegen kostprijs bij ons te bestellen. Onze openingstijden zijn van Ma t/m Vrij 09:00 - 17:30 uur,en zaterdag en ’s avonds alleen op afspraak. Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.