“Vanmorgen een auto gekocht bij Klaaysen in Wezep. Erg prettig geholpen door verkoper Ids. Hij nam de tijd, gaf eerlijk advies en alles was uitstekend geregeld. Tot nu toe een hele fijne ervaring. Ik kijk uit naar de aflevering van de auto!”
Ivo
1.0 DIG-T N-Connecta
Nieuwprijs €36.840 — 38% lager (€13.890 besparing t.o.v. nieuw)
Nissan Juke 1.0 DIG-T N-Connecta uit 2024, 116 pk, 0–100 km/u in 11,8 s, tellerstand 31.386 km, benzine, automaat. APK geldig tot 20 januari 2028, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 137 vergelijkbare Nissan Juke occasions
Deze auto staat op € 22.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €377/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €4.590 (20% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Stijlvol en veelzijdig, dat zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van de Nissan Juke. Dit exemplaar is bovendien voorzien van verschillende systemen die het autorijden aangenamer en veiliger maken. De auto is van het bouwjaar 2024 en is van de eerste eigenaar. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In deze uitvoering is de Juke voorzien van mooie, maar ook functionele stoelen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Nissan zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Met schakelpaddles aan het stuur, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet. Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.