Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Nissan›Nissan Note

Nissan Note (2014)

1.2 DIG-S Connect Ed

€ 9.450

Nieuwprijs €22.330 — 58% lager (€12.880 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 189/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot apr 2027Label B
  • 2014
  • 69.636 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Mpv
  • Blauw
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVakgarage Kok & Stam Zaandam
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan Note 1.2 DIG-S Connect Ed uit 2014, 98 pk, 0–100 km/u in 12,6 s, tellerstand 69.636 km, benzine, automaat. APK geldig tot 5 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2014
Kilometerstand
69.636 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Mpv
Kleur
Blauw

Motor & prestaties

Vermogen
98 pk (72 kW)
Cilinderinhoud
1198 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
12.6 s
Topsnelheid
173 km/h

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,1 l/100km
CO₂-uitstoot
119 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.045 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.046 kg

Historie & RDW

1e toelating
3 april 2014
1e tenaamstelling NL
3 april 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
5 april 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
19 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 22.330
BPM
€ 3.255
Bijtellingspercentage
25%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Nissan Note

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Nissan Note

Indicatief € 189 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 9.450 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 294
  • 48 mnd · € 228
  • 60 mnd · € 189
  • 72 mnd · € 163

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €436/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓bestuurdersairbag
  • ✓Brake Assist System
  • ✓cruise control
  • ✓elektronische remkrachtverdeling
  • ✓Elektronisch Stabiliteits Programma
  • ✓hoofd airbag(s) achter
  • ✓hoofd airbag(s) voor
  • ✓passagiersairbag

Omschrijving

Op zoek naar een betrouwbare en praktische auto die je moeiteloos door het drukke stadsverkeer loodst? Maak kennis met de Nissan Note 1.2 DIG-S Connect Ed uit 2014 bij Kok & Stam Autoservice! Met een krachtige 98 PK benzinemotor in een stijlvolle blauwe carrosserie is deze compacte mpv een echte eyecatcher op de weg. De Nissan Note is voorzien van handige opties die jouw rijervaring naar een hoger niveau tillen. Dankzij het alarm klasse 1 startblokkering systeem ben je verzekerd van optimale veiligheid en diefstalpreventie. Het ingebouwde bandenspanningscontrolesysteem zorgt ervoor dat je altijd met de juiste bandenspanning onderweg bent, wat niet alleen de veiligheid bevordert, maar ook het brandstofverbruik kan verminderen. Met de centrale vergrendeling met afstandsbediening hoef je nooit meer te zoeken naar je autosleutels in je overvolle tas of broekzak. Met één druk op de knop ontgrendel je de deuren en sta je binnen no-time startklaar voor je volgende avontuur. De elektrisch verstelbare buitenspiegels zorgen voor optimale zichtbaarheid en gemak bij het instellen van de juiste rijpositie. De Anti doorSlip Regeling, ook wel bekend als ESP, zorgt ervoor dat de Nissan Note altijd stabiel en veilig op de weg blijft, zelfs in lastige rijomstandigheden. Geen onverwachte slip- of glijpartijen meer, maar vol vertrouwen de weg op. Met slechts 69.636 kilometer op de teller is deze Nissan Note 1.2 DIG-S Connect Ed klaar voor vele kilometers rijplezier. Met zijn vijf deuren en ruime interieur is deze mpv geschikt voor het hele gezin, boodschappen doen of spontane roadtrips. Kom de Nissan Note zelf ervaren bij Kok & Stam Autoservice. Bel nu naar 075-6313031 en maak een afspraak voor een proefrit. We helpen je graag bij het vinden van jouw ideale auto!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan Note

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVakgarage Kok & Stam Zaandam
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Vakgarage Kok & Stam

Pieter Ghijsenlaan 1B

1506 PW Zaandam

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
75 reviews · Vakgarage Kok & Stam, Zaandam
“Ben het afgelopen jaar misschien wel 6/7 keer bij Kok en Stam geweest voor kleine en wat grotere reparaties. Ben erg tevreden over de service. Altijd een vriendelijk ontvangst, transparant over de (mogelijke) kosten en vaak ook snel aan de beurt. Doen ook niet moeilijk over snel een koplampje verwisselen. Zal niet snel naar een ander garagebedrijf gaan.”

Chris H.

“Op donderdag voor de vakantie nog even door de wasstraat. In de wasstraat geeft de auto opeens een foutmelding en blijkt de dynamo kapot. Omdat ik het niet aandurfde om naar mijn eigen garage te rijden, op goed geluk naar kok en stam gereden. Ondanks dat ze eigenlijk geen tijd hadden hebben ze met het oog op de geplande autovakantie toch tijd gemaakt. Auto laten staan en vrijdag weer kunnen ophalen. Top service en zeer erkentelijk dat ze ons hebben kunnen helpen zodat we toch zoals gepland op vakantie konden gaan.”

Floor S.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
75 reviews · Vakgarage Kok & Stam, Zaandam
“Ben het afgelopen jaar misschien wel 6/7 keer bij Kok en Stam geweest voor kleine en wat grotere reparaties. Ben erg tevreden over de service. Altijd een vriendelijk ontvangst, transparant over de (mogelijke) kosten en vaak ook snel aan de beurt. Doen ook niet moeilijk over snel een koplampje verwisselen. Zal niet snel naar een ander garagebedrijf gaan.”

Chris H.

“Op donderdag voor de vakantie nog even door de wasstraat. In de wasstraat geeft de auto opeens een foutmelding en blijkt de dynamo kapot. Omdat ik het niet aandurfde om naar mijn eigen garage te rijden, op goed geluk naar kok en stam gereden. Ondanks dat ze eigenlijk geen tijd hadden hebben ze met het oog op de geplande autovakantie toch tijd gemaakt. Auto laten staan en vrijdag weer kunnen ophalen. Top service en zeer erkentelijk dat ze ons hebben kunnen helpen zodat we toch zoals gepland op vakantie konden gaan.”

Floor S.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Nissan Note

Wat kost de Nissan Note 2014 bij Vakgarage Kok & Stam?

Deze Nissan Note uit 2014 staat te koop voor € 9.450 bij Vakgarage Kok & Stam in Zaandam. De kilometerstand bedraagt 69.636 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan Note uit 2014?

Dit exemplaar heeft 69.636 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Vakgarage Kok & Stam in Zaandam.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Nissan Note?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Nissan Note € 189 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 9.450 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →