Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Nissan›Nissan Note

Nissan Note (2011)

1.4 Connect Edition

€ 2.750

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ APK tot jan 2027Label C
  • 2011
  • 182.037 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv (5 pers)
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdXeni Auto's Emmen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan Note 1.4 Connect Edition uit 2011, 88 pk, 0–100 km/u in 13,4 s, tellerstand 182.037 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 21 januari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2011
Kilometerstand
182.037 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv (5 pers)
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
88 pk (65 kW)
Cilinderinhoud
1386 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.4 s
Topsnelheid
165 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving

Afmetingen

Wielbasis
2.600 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
139 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.067 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.546 kg
Max. trekgewicht geremd
760 kg
Max. trekgewicht ongeremd
510 kg
Laadvermogen
479 kg

Historie & RDW

1e toelating
21 januari 2011
APK geldig tot
21 januari 2027
Aangeboden op
20 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Nissan Note

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Electronic climate controle
  • ✓Elektrische ramen achter
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Multimedia-voorbereiding
  • ✓Navigatie-systeem
  • ✓Radio CD-speler
  • ✓Stuurbekrachtiging
  • ✓Lichtmetalen velgen 16"
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar

Omschrijving

Nissan Note 1.4 Connect Edition Deze Nissan Note komt uit 2011, werd geleverd van 01-07-2010 tot 31-10-2013 en kostte toen € 19.040,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2013 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 65 kW (88 PK) en een cilinderinhoud van 1386 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 165 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 13,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,9 liter per 100 km en hij weegt 1067 kg. De APK is geldig tot 21-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal. Inruil mogelijk! www.xeniautosemmen.nl info@xeniautosemmen.nl Tel:0655954224

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan Note

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdXeni Auto's Emmen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Xeni Auto's Emmen

Tweede Bokslootweg 18

7821 AS Emmen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
72 reviews · Xeni Auto's Emmen, Emmen
“Aardige meneer die Xeni. Op zoek naar een tijdelijke en voordelige auto, reed ik dezelfde dag tevreden de deur uit met een prima, wat oudere auto. Een week daarna brak een schokbreker wat kosteloos is verholpen👌chapeau!”

Klaas

“Hele vriendelijke man... En een heel eerlijke auto... Geen moment getwijfeld aan de koop van de auto! Service zoals het hoort.. koffie aangeboden en een leuk gesprek gehad👍 koop er zeker een auto weer👍”

jack K.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
72 reviews · Xeni Auto's Emmen, Emmen
“Aardige meneer die Xeni. Op zoek naar een tijdelijke en voordelige auto, reed ik dezelfde dag tevreden de deur uit met een prima, wat oudere auto. Een week daarna brak een schokbreker wat kosteloos is verholpen👌chapeau!”

Klaas

“Hele vriendelijke man... En een heel eerlijke auto... Geen moment getwijfeld aan de koop van de auto! Service zoals het hoort.. koffie aangeboden en een leuk gesprek gehad👍 koop er zeker een auto weer👍”

jack K.

Veelgestelde vragen over deze Nissan Note

Wat kost de Nissan Note 2011 bij Xeni Auto's Emmen?

Deze Nissan Note uit 2011 staat te koop voor € 2.750 bij Xeni Auto's Emmen in Emmen. De kilometerstand bedraagt 182.037 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan Note uit 2011?

Dit exemplaar heeft 182.037 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Xeni Auto's Emmen in Emmen.