“Een geweldige ervaring met Contentgroep en de verkoper. En dan ook nog een perfecte oplevering van de auto.”
Willem F.
2.0 dCi 130pk L2H1 3000 Acenta
Nieuwprijs €45.799 — 56% lager (€25.859 besparing t.o.v. nieuw)
Nissan Primastar 2.0 dCi 130pk L2H1 3000 Acenta uit 2022, 131 pk, tellerstand 26.000 km, diesel, handgeschakeld. APK geldig tot 11 mei 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Vanaf €288/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €1.648 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Prijs is ex BTWBedrijfsinformatieDe vermelde prijs van deze occasion is een meeneemprijs. In deze prijs is standaard een geldige APK keuring opgenomen. Content Autogroep sluit iedere aansprakelijkheid uit van een eventuele onjuiste specificatie. Wij adviseren u om een gebruikte auto met een Content Autogroep afleverpakket aan te schaffen. De kosten voor dit afleverpakket zijn afhankelijk van het type auto dat u koopt. Wilt u meer informatie over onze afleverpakketten en de zekerheden die u hiermee aankoopt, raadpleeg onze verkoopafdeling.