Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsNissanNissan X-Trail

Nissan X-Trail (2025)

Tekna

€ 39.450
ⓘ Prijsopbouw
Netto €32.603·BTW €6.847·Rest-BPM €3.271
Totaal incl. BTW: €39.450

Nieuwprijs 56.597 30% lager (€17.147 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot jun 2029Label C
Netto €32.603·BTW €6.847·Rest-BPM €3.271
Totaal incl. BTW: €39.450
  • 2025
  • 19.280 km
  • Hybride
  • Automaat
  • Suv
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNissan Wateringen
  • Prijs getoetstVergeleken met 62 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Nissan X-Trail Tekna uit 2025, 204 pk, 0–100 km/u in 8 s, tellerstand 19.280 km, hybride, automaat. APK geldig tot 26 juni 2029.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
19.280 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Cilinderinhoud
1497 cc
Aantal cilinders
3
Acceleratie (0-100 km/u)
8 s
Koppel
250 Nm
Topsnelheid
170 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
55 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,8 l/100km
CO₂-uitstoot
132 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 EA

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
2 kg
Bekleding
Stof

Historie & RDW

1e toelating
26 juni 2025
1e tenaamstelling NL
2 juni 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
26 juni 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
5 juni 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 56.597
BPM
€ 4.882
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 62 vergelijkbare Nissan X-Trail occasions

23% onder marktprijs
€ 45.900
Laag
€ 51.197
Mediaan
€ 55.502
Hoog

Deze auto staat op € 39.450 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €486/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €11.411 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Navigatiesysteem full map
  • Achterstoelen verwarmd
  • Airco (automatisch)
  • Voorstoelen verwarmd
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Kunstlederen interieurdelen
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Dimlichten automatisch
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Dakrails
  • Extra getint glas
ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Nissan X-Trail

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNissan Wateringen
  • Prijs getoetstVergeleken met 62 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nissan Wateringen

's-Gravenzandseweg 14

2291 PE Wateringen

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,1
258 reviews · Nissan Wateringen, Wateringen
Zeven jaar geleden hier mijn eerste Nissan gekocht. Een Pulsar, een erg fijne ruime wagen. Onderhoud ook hier altijd laten uitvoeren. Na vijf jaar was de wagen nog net zo stil en soepel als toen hij nieuw was. Helaas kwam de Pulsar in een dom ongeval tot zijn eind. Vervolgens een LEAF aangeschaft. Bij onderhoud daarvan zijn een paar keer wat puntjes vergeten. Op aangeven van wat er niet was gebeurd hebben ze meteen, probleemloos en zonder gezeur de zaak rechtgezet. Een prima dealer met een goed idee van service.

reinier S.

Onze eerste aankoop van een PHEV en onze eerste ervaring met Zeeuw en Zeeuw in Wateringen. Over beide bijzonder positief te spreken. Na een zoektocht uiteindelijk gekozen voor een Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Mijn vrouw wilde graag een zwarte uitvoering, dus de zoektocht werd, icm het beoogde budget, iets lastiger. Uiteindelijk online bij Zeeuw en Zeeuw in Wateringen een exemplaar gevonden dat voldeed aan de zoek criteria. Enkele keren telefonisch contact gehad met Lennart over onze wensen en de aankoop. Uiteindelijk een zeer net aanbod gekregen waardoor aankoop binnen onze wensen mogelijk was. Omdat we de oude auto hadden verkocht op oudejaarsdag 2025 met mijn vrouw met OV naar Wateringen gereisd. We werden vriendelijk ontvangen. Auto (voor het eerst) ‘live’ bekeken en een proefrit gemaakt. Dat leek allemaal uitstekend (wat een heerlijke auto), dus besloten dat de aankoop door ging. In het voortraject had ik telefonisch wel aangegeven dat ik graag het noodzakelijke onderhoud gedaan wilde hebben. Dat gesprek was op een Zaterdag, dus dat zou de Maandag daarop worden voorgelegd aan de werkplaats. De Vrijdag van die week was ons ophaalmoment. Ter plaatse bleek dat het navragen van dat onderhoud vergeten was en dat onderhoud dus ook niet was uitgevoerd. Dat was volgens Lennart relatief weinig onderhoud, dus dan maar gevraagd of dat meteen kon (we wilden wel langer wachten) zodat we wel met een afgestempeld onderhoudsboekje konden vertrekken. Dat bleek helaas niet mogelijk. Daarop de administratieve zaken geregeld en richting het Noorden naar huis gereden. Thuisgekomen toch aangegeven dat de auto in de advertentie werd verkocht met een foto ‘100%onderhouden’ waarbij werd toegelicht dat dit inhoud dat de auto altijd goed en op tijd is onderhouden volgens voorschrift van de fabrikant’ (los van opties in de duurdere afleverpakketten). Ik gaf aan dat dit simpelweg niet het geval was, want het laatste onderhoud was van Augustus 2024. Het laatste onderhoud had volgens die fabriek voorschriften dus uitgevoerd moeten worden uiterlijk Augustus 2025. Ik was van mening dat ik, ondanks de zeer nette aankoopprijs, recht had (heb) op die onderhoudsbeurt waarvoor ik nu moet gaan betalen. Voorgesteld om dat bij een dealer bij mij in de buurt (andere kant van het land) te laten doen waarbij beide dealers dat onderling zouden regelen, maar dat bleek na intern overleg niet mogelijk. Daar moet ik het dan helaas mee doen, maar nog steeds niet mee eens. Over het geheel ben ik erg tevreden over Zeeuw en Zeeuw, de vriendelijkheid van Lennart en over deze aankoop (ik heb hem nu ene aar weken). In principe 5 sterren, maar door het puntje onderhoud net niet helaas. Ik zou zeker weer naar Zeeuw en Zeeuw gaan voor een volgende aankoop.

Gert W.

Over deze dealer

Google-reviews
4,1
258 reviews · Nissan Wateringen, Wateringen
Zeven jaar geleden hier mijn eerste Nissan gekocht. Een Pulsar, een erg fijne ruime wagen. Onderhoud ook hier altijd laten uitvoeren. Na vijf jaar was de wagen nog net zo stil en soepel als toen hij nieuw was. Helaas kwam de Pulsar in een dom ongeval tot zijn eind. Vervolgens een LEAF aangeschaft. Bij onderhoud daarvan zijn een paar keer wat puntjes vergeten. Op aangeven van wat er niet was gebeurd hebben ze meteen, probleemloos en zonder gezeur de zaak rechtgezet. Een prima dealer met een goed idee van service.

reinier S.

Onze eerste aankoop van een PHEV en onze eerste ervaring met Zeeuw en Zeeuw in Wateringen. Over beide bijzonder positief te spreken. Na een zoektocht uiteindelijk gekozen voor een Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Mijn vrouw wilde graag een zwarte uitvoering, dus de zoektocht werd, icm het beoogde budget, iets lastiger. Uiteindelijk online bij Zeeuw en Zeeuw in Wateringen een exemplaar gevonden dat voldeed aan de zoek criteria. Enkele keren telefonisch contact gehad met Lennart over onze wensen en de aankoop. Uiteindelijk een zeer net aanbod gekregen waardoor aankoop binnen onze wensen mogelijk was. Omdat we de oude auto hadden verkocht op oudejaarsdag 2025 met mijn vrouw met OV naar Wateringen gereisd. We werden vriendelijk ontvangen. Auto (voor het eerst) ‘live’ bekeken en een proefrit gemaakt. Dat leek allemaal uitstekend (wat een heerlijke auto), dus besloten dat de aankoop door ging. In het voortraject had ik telefonisch wel aangegeven dat ik graag het noodzakelijke onderhoud gedaan wilde hebben. Dat gesprek was op een Zaterdag, dus dat zou de Maandag daarop worden voorgelegd aan de werkplaats. De Vrijdag van die week was ons ophaalmoment. Ter plaatse bleek dat het navragen van dat onderhoud vergeten was en dat onderhoud dus ook niet was uitgevoerd. Dat was volgens Lennart relatief weinig onderhoud, dus dan maar gevraagd of dat meteen kon (we wilden wel langer wachten) zodat we wel met een afgestempeld onderhoudsboekje konden vertrekken. Dat bleek helaas niet mogelijk. Daarop de administratieve zaken geregeld en richting het Noorden naar huis gereden. Thuisgekomen toch aangegeven dat de auto in de advertentie werd verkocht met een foto ‘100%onderhouden’ waarbij werd toegelicht dat dit inhoud dat de auto altijd goed en op tijd is onderhouden volgens voorschrift van de fabrikant’ (los van opties in de duurdere afleverpakketten). Ik gaf aan dat dit simpelweg niet het geval was, want het laatste onderhoud was van Augustus 2024. Het laatste onderhoud had volgens die fabriek voorschriften dus uitgevoerd moeten worden uiterlijk Augustus 2025. Ik was van mening dat ik, ondanks de zeer nette aankoopprijs, recht had (heb) op die onderhoudsbeurt waarvoor ik nu moet gaan betalen. Voorgesteld om dat bij een dealer bij mij in de buurt (andere kant van het land) te laten doen waarbij beide dealers dat onderling zouden regelen, maar dat bleek na intern overleg niet mogelijk. Daar moet ik het dan helaas mee doen, maar nog steeds niet mee eens. Over het geheel ben ik erg tevreden over Zeeuw en Zeeuw, de vriendelijkheid van Lennart en over deze aankoop (ik heb hem nu ene aar weken). In principe 5 sterren, maar door het puntje onderhoud net niet helaas. Ik zou zeker weer naar Zeeuw en Zeeuw gaan voor een volgende aankoop.

Gert W.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Nissan X-Trail

Wat kost de Nissan X-Trail 2025 bij Nissan Wateringen?

Deze Nissan X-Trail uit 2025 staat te koop voor € 39.450 bij Nissan Wateringen in Wateringen. De kilometerstand bedraagt 19.280 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Nissan X-Trail uit 2025?

Dit exemplaar heeft 19.280 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Nissan Wateringen in Wateringen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Nissan X-Trail?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Nissan X-Trail € 836 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 39.450 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.