Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Opel›Opel Meriva

Opel Meriva (2006)

1.6- 16V Business

€ 1.150

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot okt 2027Label C
  • 2006
  • 166.861 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Mpv
  • Zwart
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Prinsenland Capelle aan den IJssel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Opel Meriva 1.6- 16V Business uit 2006, 105 pk, 0–100 km/u in 13,3 s, tellerstand 166.861 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 10 oktober 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2006
Kilometerstand
166.861 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Mpv
Kleur
Zwart

Motor & prestaties

Vermogen
105 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
13.3 s
Koppel
150 Nm
Topsnelheid
181 km/h
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
52 l
Turbo
Nee

Afmetingen

Wielbasis
2.630 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,7 l/100km
CO₂-uitstoot
161 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
Euro 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.275 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.855 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
675 kg
Bekleding
Aantal zitplaatsen Zitplaatsen 5

Historie & RDW

1e toelating
30 september 2006
1e tenaamstelling NL
30 september 2006
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
10 oktober 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
26 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 4.433
Bijtelling (indicatie)
35% van de dagwaarde (youngtimer)indicatie op basis van beschikbare informatie

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Opel Meriva

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓1e eigenaar
  • ✓Airco
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Armsteun voor
  • ✓Bagagedek
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓Buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓Bumpers in carrosseriekleur
  • ✓Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓Cruise control

Omschrijving

Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Ook is de Opel uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes. Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Opel te kopen. Wij rekenen geen afleverkosten. De tenaamstelling kunnen wij ter plekke voor u verzorgen. Wij moeten deze kosten helaas door berekenen aan de klant. De kosten voor de tenaamstelling bedragen €20,- Interesse in deze auto? Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend, graag van te voren bellen of mailen om teleurstelling te voorkomen. NATIONALE AUTO PAS De Nationale Auto Pas garandeert de kilometerstand van deze auto. U ziet dit aan het NAP-logo onder de kilometerstand. Wij zijn een RDW erkend bedrijf, bij ons kunt u terecht voor een nette en betrouwbare auto. Inruil van uw auto is bij ons mogelijk, echter wel tegen handels prijzen. Wij kunnen uw huidige auto vrijwaren bij inruil en uw nieuwe auto direct tenaamstellen, u hoeft hier voor niet naar een overschrijfpunt. Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Voor vragen mag u altijd bellen of mailen Neem ook eens een kijkje bij onze andere advertenties Graag tot ziens bij Disclaimer Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Opel Meriva

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Prinsenland Capelle aan den IJssel
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Prinsenland

Hoofdweg 352 B

2908 LC Capelle aan den IJssel

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
44 reviews · Autobedrijf Prinsenland, Capelle aan den IJssel
“Eigenaar was op vakantie zijn waarnemer heeft mij uitstekend geholpen. Eigenaar was ondanks zijn vakantie heel erg goed te bereiken en alles verliep super. Hele fijne ongedwongen sfeer eerlijke handelaren! Ik zou iedereen deze garage aanbevelen. Super leuke auto gekocht voor een top prijs !”

Michelle

“Onlangs een Peugeot verkocht aan de eigenaar. Communicatie vooraf verliep soepel, bedrijf reageert snel en duidelijk op vragen enz. Zelfs in de avonduren. Het onderhandelen ter plekke ging ook netjes en respectvol. Hopelijk kunnen jullie iemand anders straks blij maken met de auto. Succes!”

Gian K.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,0
44 reviews · Autobedrijf Prinsenland, Capelle aan den IJssel
“Eigenaar was op vakantie zijn waarnemer heeft mij uitstekend geholpen. Eigenaar was ondanks zijn vakantie heel erg goed te bereiken en alles verliep super. Hele fijne ongedwongen sfeer eerlijke handelaren! Ik zou iedereen deze garage aanbevelen. Super leuke auto gekocht voor een top prijs !”

Michelle

“Onlangs een Peugeot verkocht aan de eigenaar. Communicatie vooraf verliep soepel, bedrijf reageert snel en duidelijk op vragen enz. Zelfs in de avonduren. Het onderhandelen ter plekke ging ook netjes en respectvol. Hopelijk kunnen jullie iemand anders straks blij maken met de auto. Succes!”

Gian K.

Veelgestelde vragen over deze Opel Meriva

Wat kost de Opel Meriva 2006 bij Autobedrijf Prinsenland?

Deze Opel Meriva uit 2006 staat te koop voor € 1.150 bij Autobedrijf Prinsenland in Capelle aan den IJssel. De kilometerstand bedraagt 166.861 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Opel Meriva uit 2006?

Dit exemplaar heeft 166.861 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Prinsenland in Capelle aan den IJssel.

Wat is de bijtelling van deze Opel Meriva?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →