“Een zeer prettig gevoel dat we als klant zijn behandeld, goed advies gekregen om uiteindelijk de keuze te maken voor onze 2e Peugeot 2008 GT. We zijn gegaan voor de full electric variant.”
Rene H.
1.0 e-VTi Active
Nieuwprijs €15.924 — 33% lager (€5.199 besparing t.o.v. nieuw)
Peugeot 108 1.0 e-VTi Active uit 2021, 72 pk, 0–100 km/u in 12,6 s, tellerstand 71.902 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 17 augustus 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 189 vergelijkbare Peugeot 108 occasions
Deze auto staat op € 10.725 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €154/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €886 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Waar grote auto's rondjes rijden om een parkeerplek te vinden prikt u deze compacte Peugeot 108 er makkelijk tussen! Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 108 samen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. We laten u deze auto graag helemaal zien. Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!