RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Peugeot 108 1.0 e-VTi Active Airco Zeer Goed Onderhouden uit 2014, 69 pk, 0–100 km/u in 14,3 s, tellerstand 86.221 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 15 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2014
Kilometerstand
86.221 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Grijs
Motor & prestaties
10
Vermogen
69 pk (50 kW)
Cilinderinhoud
998 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
14.3 s
Koppel
95 Nm
Topsnelheid
157 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
35 l
Turbo
Nee
Afmetingen
3
Wielbasis
2.340 mm
Spoorbreedte voor
1.430 mm
Spoorbreedte achter
1.420 mm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
3,8 l/100km
CO₂-uitstoot
88 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 5
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
815 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.240 kg
Historie & RDW
6
1e toelating
11 juni 2014
1e tenaamstelling NL
11 juni 2014
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
15 juni 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
6 november 2026
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 12.070
Bijtelling (indicatie)
25%†indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge
† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.
Verzekering voor deze Peugeot 108
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Financiering voor deze Peugeot 108
Indicatief € 139 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 6.499 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €300/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator
Leasetermijn
€300/mnd
Marge — geen aparte BTW
Bijtelling (25%)
€251/mnd
catalogus €12.1K
Netto belastingdruk
€93/mnd
bij 36,97% schijf
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓2 sleutels aanwezig
✓2e eigenaar
✓ABS
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Airbag passagier
✓Airbag(s) hoofd achter
✓Airbag(s) hoofd voor
✓Airbag(s) side voor
✓Airco
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Omschrijving
APK tot 15-06-2027 Meer foto's op onze website Deze zeer nette en zeer goed onderhouden Peugeot 108 is geheel rijklaar incl. Garantie Auto is altijd door ons zelf zeer goed onderhouden en ingeruild { zie fotos } Interesse bel ons op 06-29086071 Afleverkosten 0,-- euro. Inruil mogelijk. Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Met vriendelijke groet, STEFAN VISSER AUTO'S GROOTEGAST Stefan Visser Auto’s is een betrokken en betrouwbaar autobedrijf in Grootegast waar persoonlijke service, kwaliteit en klanttevredenheid centraal staan. Of het nu gaat om onderhoud, reparaties, een APK-keuring of deskundig advies, wij helpen u graag op een professionele en eerlijke manier verder. Bij Stefan Visser Auto's kunt u terecht voor onderhoud en reparaties aan vrijwel alle merken en typen auto's, ongeacht de leeftijd van uw voertuig. Dankzij jarenlange ervaring, moderne diagnoseapparatuur en een passie voor het vak zorgen wij ervoor dat uw auto veilig, betrouwbaar en in optimale conditie blijft. Van een kleine beurt tot een uitgebreide reparatie: uw auto is bij ons in vertrouwde handen. Daarnaast voeren wij APK-keuringen uit en denken wij graag met u mee over het onderhoud van uw voertuig. Heldere communicatie, eerlijk advies en een persoonlijke benadering vinden wij vanzelfsprekend. Wij nemen de tijd voor onze klanten en zorgen ervoor dat u precies weet waar u aan toe bent. Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 21:00 uur Zaterdag: 10:00 – 12:00 uur Adres Hoofdstraat 20 9861 AH Grootegast Wij heten u van harte welkom bij Stefan Visser Auto’s. Kom gerust langs voor advies, onderhoud of een kop koffie – wij staan graag voor u klaar. Met vriendelijke groet, Het team van Stefan Visser Auto’s – waar vakmanschap, vertrouwen en een warm welkom samenkomen.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 108
“Buitengewone top service. Eerlijke verkoper. Heel gastvrij en vriendelijk. Neemt alles door wat betreft de auto. Ik had een vertrouwd gevoel bij Stefan, auto aangeschaft zonder testrit. Auto rijdt heerlijk en is in orde. Stefan Visser Auto’s is zeker een aanrader om een auto aan te schaffen!”
Samir A.
“En toen werd de airco niet meer koud! Niet handig met deze zomerse temperaturen. De garage uit de buurt had pas een week later tijd… hmmm wacht eens even ik heb laatst een advertentie op facebook gezien, airco service in Grootegast… Google is je vriend en ik had als snel het telefoonnummer gevonden. Half3 dezelfde dag had de garagehouder nog een plekje. Super! De Audi ruim van te voren gebracht en ik begon plots aan mezelf te twijfelen… op maandag gesloten las ik en de deuren waren op slot.
Even bellen en alles klopte, laat de auto maar staan we gaan er zo naar kijken. Mooi dan gaan we eerst een boodschapje doen. Tijdens het boodschappen doen een telefoontje, de auto is weer klaar, de airco was helemaal leeg. Maar er was ook geen lek gevonden. Dat was een gelukje.
Vriendelijk en kundig en voorzover ik er verstand van heb vriendelijk geprijsd.
Als ik wil kan ik in de auto met de airco op turbo wel 3 uur doen over m’n ijsje, die smelt niet meer.”
Karel O.
Over deze dealer
Google-reviews
4,5
67 reviews · Stefan Visser Auto's, Grootegast
“Buitengewone top service. Eerlijke verkoper. Heel gastvrij en vriendelijk. Neemt alles door wat betreft de auto. Ik had een vertrouwd gevoel bij Stefan, auto aangeschaft zonder testrit. Auto rijdt heerlijk en is in orde. Stefan Visser Auto’s is zeker een aanrader om een auto aan te schaffen!”
Samir A.
“En toen werd de airco niet meer koud! Niet handig met deze zomerse temperaturen. De garage uit de buurt had pas een week later tijd… hmmm wacht eens even ik heb laatst een advertentie op facebook gezien, airco service in Grootegast… Google is je vriend en ik had als snel het telefoonnummer gevonden. Half3 dezelfde dag had de garagehouder nog een plekje. Super! De Audi ruim van te voren gebracht en ik begon plots aan mezelf te twijfelen… op maandag gesloten las ik en de deuren waren op slot.
Even bellen en alles klopte, laat de auto maar staan we gaan er zo naar kijken. Mooi dan gaan we eerst een boodschapje doen. Tijdens het boodschappen doen een telefoontje, de auto is weer klaar, de airco was helemaal leeg. Maar er was ook geen lek gevonden. Dat was een gelukje.
Vriendelijk en kundig en voorzover ik er verstand van heb vriendelijk geprijsd.
Als ik wil kan ik in de auto met de airco op turbo wel 3 uur doen over m’n ijsje, die smelt niet meer.”
Karel O.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot 108
Wat kost de Peugeot 108 2014 bij Stefan Visser Auto's?
Deze Peugeot 108 uit 2014 staat te koop voor € 6.499 bij Stefan Visser Auto's in Grootegast. De kilometerstand bedraagt 86.221 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 108 uit 2014?
Dit exemplaar heeft 86.221 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Stefan Visser Auto's in Grootegast.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 108?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 108 € 139 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 6.499 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 25%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.