Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 2008

Peugeot 2008 (2021)

1.2T 155pk GT Automaat

€ 20.890

Nieuwprijs 37.999 45% lager (€17.109 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot feb 2027Label C
  • 2021
  • 35.322 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Grijs
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Elst
  • Prijs getoetstVergeleken met 94 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 2008 1.2T 155pk GT Automaat uit 2021, 156 pk, 0–100 km/u in 8,9 s, tellerstand 35.322 km, benzine, automaat. APK geldig tot 20 februari 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
35.322 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
156 pk (115 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
8.9 s
Koppel
240 Nm
Topsnelheid
206 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
44 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,2 l/100km
CO₂-uitstoot
141 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.180 kg

Historie & RDW

1e toelating
16 juli 2021
1e tenaamstelling NL
21 februari 2025
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
20 februari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
28 mei 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 37.999
BPM
€ 2.227
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 94 vergelijkbare Peugeot 2008 occasions

17% boven marktprijs
€ 16.495
Laag
€ 17.925
Mediaan
€ 19.850
Hoog

Deze auto staat op € 20.890 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €364/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.089 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Achteruitrijcamera Visioppark 1
  • Afwijkende dakkleur
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Armsteun voor
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar

Omschrijving

Deze goed onderhouden grijs metallic (met zwarte accenten) Peugeot 2008 8-traps Automaat met de zuinige en krachtige 1.2 Turbo motor met 155pk in de GT-uitvoering heeft een TREKHAAK met een afneembare kogel met een maximale aanhangwagengewicht van 1200kg. Veder heeft deze auto een volautomatische airconditioning, FULL MAP NAVIGATIE, bluetooth connectiviteit, Apple Carplay/Android Auto, DAB+ radio, 17" LM-velgen, adaptieve cruise control met speedlimiter, DODE HOEK detectie, vermoeidheidsherkenning, verkeersbord detectie, achteruitrij-camera, parkeersensoren voor en achter, beide voorstoelen in hoogte en diepte verstelbaar, bekleding leer/stof, beide voorstoelen verwarmbaar, lederen stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar, middenarmsteun, deelbare achterbank met ISOFIX bevestigingspunten, FlexFloor (dubbele laadvloer), LED dagrijverlichting, LED koplampen, LED richtingaanwijzers voor, LED achterlichten, LED mistlampen, grootlichtassistentie, regen- en lichtsensor, automatisch dimmende binnenspiegel, elektrische ramen voor en achter, buitenspiegels elektrisch verstelbaar/verwarmbaar/inklapbaar, key less entry en key less start, achterklepspoiler, dakrails, privacy glass, dubbele uitlaat, boordcomputer en een bandenspanningscontrole systeem. De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK. De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden. Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg. Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie. Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto. Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdWassink Elst
  • Prijs getoetstVergeleken met 94 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Wassink Elst

Nieuwe Aamsestraat 86

6662 NK Elst

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
170 reviews · Wassink Elst, Elst
Bijzonder fijne garage om heen te gaan. Personeel altijd vriendelijk en behulpzaam. Als je hulp nodig hebt dan zullen ze ondanks drukte toch altijd helpen. En ik heb t idee dat ze zeer betrouwbaar zijn. Ook als je als vrouw je auto in onderhoud hebt. Er hangt ook een ontspannen sfeer.

Marian M.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
170 reviews · Wassink Elst, Elst
Bijzonder fijne garage om heen te gaan. Personeel altijd vriendelijk en behulpzaam. Als je hulp nodig hebt dan zullen ze ondanks drukte toch altijd helpen. En ik heb t idee dat ze zeer betrouwbaar zijn. Ook als je als vrouw je auto in onderhoud hebt. Er hangt ook een ontspannen sfeer.

Marian M.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008

Wat kost de Peugeot 2008 2021 bij Wassink Elst?

Deze Peugeot 2008 uit 2021 staat te koop voor € 20.890 bij Wassink Elst in Elst. De kilometerstand bedraagt 35.322 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2021?

Dit exemplaar heeft 35.322 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Wassink Elst in Elst.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 443 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 20.890 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.