Prijs getoetstVergeleken met 646 vergelijkbare occasions
Specificaties
Peugeot 2008 Hybrid 145 e-DCS6 Allure uit 2025, 146 pk, 0–100 km/u in 8,3 s, tellerstand 16.099 km, hybride, automaat. APK geldig tot 30 mei 2029, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
16.099 km
Brandstof
Hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
MPV
Kleur
Blanc Okenite
Motor & prestaties
6
Vermogen
146 pk (108 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
8.3 s
Koppel
230 Nm
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,9 l/100km
CO₂-uitstoot
111 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 EB
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.272 kg
Bekleding
Stof
Historie & RDW
7
1e toelating
30 mei 2025
1e tenaamstelling NL
24 juni 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
30 mei 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
9 juni 2026
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 38.070
BPM
€ 2.586
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 646 vergelijkbare Peugeot 2008 occasions
↓ 15% onder marktprijs
€ 25.380 Laag€ 32.795 Mediaan€ 38.840 Hoog
Deze auto staat op € 27.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €355/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €6.917 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓airco (automatisch)
✓Apple Carplay/Android Auto
✓lichtmetalen velgen 17"
✓parkeersensor achter
✓parkeersensor voor
✓stof/kunstlederen bekleding
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achterspoiler
✓achteruitrijcamera
✓actieve noodgeval assistent
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
Omschrijving
Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Peugeot 2008 uit 2025.De eendrachtige samenwerking van de benzinemotor en de elektromotor geeft deze Peugeot 2008 zijn geweldige rijkwaliteiten. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto checkt u via de app op uw smartphone. Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met dab-radio. Want in deze Peugeot bedient u het vanaf het stuurwiel. Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De Peugeot 2008 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.WhatsApp met Nikki 0629185448! Dit mag ook 's avonds en in het weekend. Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën. Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008
435 reviews · Auto Koese Nieuwe-Tonge, Nieuwe-Tonge
“Begin dit jaar kocht ik mijn 10e nieuwe auto en vanaf 1971 kocht ik deze bij het zelfde bedrijf. In eerste instantie bij garage Jan Visser en de overname bij auto Koese en al die jaren ben ik een zeer tevreden klant. Eerst deed ik mijn aan kopen via Jan Visser, later bij Bert van Biert. Met dank voor de goede service en behandeling hoop ik dit nog een aantal jaren te kunnen voortzetten. Met vriendelijke groeten. Piet en Corrie Grinwis.”
C K.
“Heel goede service fijne mensen
Als je wat onzeker bent omdat je nog nooit een automaat hebt gereden is Nikki er om je gerust te stellen en mee te rijden .
Goede uitleg en een mooie auto gekocht.”
MONIQUE R.
Over deze dealer
Google-reviews
4,8
435 reviews · Auto Koese Nieuwe-Tonge, Nieuwe-Tonge
“Begin dit jaar kocht ik mijn 10e nieuwe auto en vanaf 1971 kocht ik deze bij het zelfde bedrijf. In eerste instantie bij garage Jan Visser en de overname bij auto Koese en al die jaren ben ik een zeer tevreden klant. Eerst deed ik mijn aan kopen via Jan Visser, later bij Bert van Biert. Met dank voor de goede service en behandeling hoop ik dit nog een aantal jaren te kunnen voortzetten. Met vriendelijke groeten. Piet en Corrie Grinwis.”
C K.
“Heel goede service fijne mensen
Als je wat onzeker bent omdat je nog nooit een automaat hebt gereden is Nikki er om je gerust te stellen en mee te rijden .
Goede uitleg en een mooie auto gekocht.”
MONIQUE R.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008
Wat kost de Peugeot 2008 2025 bij Auto Koese Nieuwe-Tonge?
Deze Peugeot 2008 uit 2025 staat te koop voor € 27.900 bij Auto Koese Nieuwe-Tonge in Nieuwe-Tonge. De kilometerstand bedraagt 16.099 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 16.099 km op de teller en is aangeboden als hybride met automaat versnellingsbak bij Auto Koese Nieuwe-Tonge in Nieuwe-Tonge.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 591 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 27.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.