Prijs getoetstVergeleken met 636 vergelijkbare occasions
Specificaties
Peugeot 2008 PureTech 100 Allure uit 2025, 102 pk, 0–100 km/u in 10,8 s, tellerstand 14.402 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 31 maart 2029, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
14.402 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Noir Perla Nera
Motor & prestaties
6
Vermogen
102 pk (75 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
10.8 s
Koppel
205 Nm
Verbruik & milieu
3
CO₂-uitstoot
129 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 EA
Uitvoering & afwerking
4
Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.163 kg
Bekleding
Half leder / stof
Historie & RDW
6
1e toelating
31 maart 2025
1e tenaamstelling NL
27 mei 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
31 maart 2029
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Prijs & fiscaal
4
Fiscale waarde
€ 36.031
BPM
€ 4.449
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW
Marktwaarde
Gebaseerd op 636 vergelijkbare Peugeot 2008 occasions
↓ 32% onder marktprijs
€ 25.790 Laag€ 32.900 Mediaan€ 39.140 Hoog
Deze auto staat op € 22.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €285/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
€
Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.554 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓airco (automatisch)
✓Apple Carplay/Android Auto
✓lichtmetalen velgen 17"
✓parkeersensor achter
✓parkeersensor voor
✓stof/kunstlederen bekleding
✓achterbank in delen neerklapbaar
✓achterspoiler
✓actieve noodgeval assistent
✓alarm klasse 1(startblokkering)
✓Anti Blokkeer Systeem
✓Anti doorSlip Regeling
Omschrijving
Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Peugeot 2008 uit 2025.Het is een nette en comfortabele auto, deze Peugeot 2008, hij heeft 14402 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om uw reis comfortabel en veilig te maken. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Peugeot 2008 prima parkeersensoren die u een handje helpen. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 2008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Maak nu een afspraak voor een proefrit!WhatsApp met Ronnie 0646060302! Dit mag ook 's avonds en in het weekend. Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën. Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008
“Zeer klantvriendelijke benadering bij het zoeken naar een passende auto. Toen de 208 te weinig ruimte bood gaf de verkoper (William) aan nog alternatieven te hebben, al was dit op een andere locatie. Hij regelde dat ik daar een grotere auto kon passen. Helaas was deze ook niet wat ik zocht en heb ik bij een con-collega een mooie auto aangeschaft
Toch wil ik de behulpzaamheid, meedenken en klantvriendelijkheid hier benoemen. Een compliment waard.”
Rotgert M.
“Vandaag mijn nieuwe auto peugeot 2008 opgehaald bij Auto Koese Bergen op Zoom. Fijne uitleg en afhandeling door Wiliam”
Beika L.
Over deze dealer
Google-reviews
4,3
208 reviews · Auto Koese Etten-Leur, Etten-Leur
“Zeer klantvriendelijke benadering bij het zoeken naar een passende auto. Toen de 208 te weinig ruimte bood gaf de verkoper (William) aan nog alternatieven te hebben, al was dit op een andere locatie. Hij regelde dat ik daar een grotere auto kon passen. Helaas was deze ook niet wat ik zocht en heb ik bij een con-collega een mooie auto aangeschaft
Toch wil ik de behulpzaamheid, meedenken en klantvriendelijkheid hier benoemen. Een compliment waard.”
Rotgert M.
“Vandaag mijn nieuwe auto peugeot 2008 opgehaald bij Auto Koese Bergen op Zoom. Fijne uitleg en afhandeling door Wiliam”
Beika L.
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?
Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008
Wat kost de Peugeot 2008 2025 bij Auto Koese Etten-Leur?
Deze Peugeot 2008 uit 2025 staat te koop voor € 22.400 bij Auto Koese Etten-Leur in Etten-Leur. De kilometerstand bedraagt 14.402 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2025?
Dit exemplaar heeft 14.402 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Auto Koese Etten-Leur in Etten-Leur.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 475 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.