Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 2008

Peugeot 2008 (2023)

PureTech 130 EAT8 Allure Pack

€ 19.900
ⓘ Prijsopbouw
Netto €16.446·BTW €3.454·Rest-BPM €336
Totaal incl. BTW: €19.900

Nieuwprijs 35.549 44% lager (€15.649 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot mrt 2027Label C
Netto €16.446·BTW €3.454·Rest-BPM €336
Totaal incl. BTW: €19.900
  • 2023
  • 74.769 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Suv
  • Gris Platinium
  • Label C

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Koese Nieuwe-Tonge
  • Prijs getoetstVergeleken met 244 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 2008 PureTech 130 EAT8 Allure Pack uit 2023, 130 pk, 0–100 km/u in 9,9 s, tellerstand 74.769 km, benzine, automaat. APK geldig tot 30 maart 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2023
Kilometerstand
74.769 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
Gris Platinium

Motor & prestaties

Vermogen
130 pk (96 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
9.9 s
Koppel
230 Nm

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
133 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 AP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.180 kg
Bekleding
Half leder / stof

Historie & RDW

1e toelating
30 maart 2023
1e tenaamstelling NL
9 mei 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
30 maart 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 35.549
BPM
€ 989
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Marktwaarde

Gebaseerd op 244 vergelijkbare Peugeot 2008 occasions

7% onder marktprijs
€ 19.200
Laag
€ 21.450
Mediaan
€ 24.900
Hoog

Deze auto staat op € 19.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €278/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.467 (15% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • lichtmetalen velgen 17"
  • navigatiesysteem full map
  • parkeersensor achter
  • stof/kunstlederen bekleding
  • achterbank in delen neerklapbaar
  • achteruitrijcamera
  • alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • armsteun voor

Omschrijving

Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Renault Peugeot 2008 uit 2023.Strakke lijnen en een uitgekiende vlakverdeling, deze Peugeot 2008 is absoluut stijlvol. Maar daarbij is hij technisch doordacht en paart hij een uitstekende wegligging aan een krachtige en toch economische motor. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Deze Peugeot is voorzien van knoppen op het stuur om het audiosysteem met dab-ontvangst te bedienen. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Met regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet. In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Peugeot te reserveren.WhatsApp met Nikki 0629185448! Dit mag ook 's avonds en in het weekend. Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën. Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 2008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto Koese Nieuwe-Tonge
  • Prijs getoetstVergeleken met 244 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto Koese Nieuwe-Tonge

Langeweg 30

3244 BH Nieuwe-Tonge

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
430 reviews · Auto Koese Nieuwe-Tonge, Nieuwe-Tonge
Zojuist door Bert van Biert een Renault 4 electric (voor de deur) afgeleverd. Doe al meer dan 20 jaar zaken met Koese (lees Bert van Biert). Nooit teleurgesteld en altijd alles naar wens. SPOT ON

Willem S.

Na een lange zoektocht , heb ik een Peugeot 3008 gekocht bij Auto Koese. Zeker naar tevredenheid over het eerlijk advies van Bert. Goede aflevering met heldere uitleg en elke keer een bakkie koffie.

Peter B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
430 reviews · Auto Koese Nieuwe-Tonge, Nieuwe-Tonge
Zojuist door Bert van Biert een Renault 4 electric (voor de deur) afgeleverd. Doe al meer dan 20 jaar zaken met Koese (lees Bert van Biert). Nooit teleurgesteld en altijd alles naar wens. SPOT ON

Willem S.

Na een lange zoektocht , heb ik een Peugeot 3008 gekocht bij Auto Koese. Zeker naar tevredenheid over het eerlijk advies van Bert. Goede aflevering met heldere uitleg en elke keer een bakkie koffie.

Peter B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 2008

Wat kost de Peugeot 2008 2023 bij Auto Koese Nieuwe-Tonge?

Deze Peugeot 2008 uit 2023 staat te koop voor € 19.900 bij Auto Koese Nieuwe-Tonge in Nieuwe-Tonge. De kilometerstand bedraagt 74.769 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 2008 uit 2023?

Dit exemplaar heeft 74.769 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Auto Koese Nieuwe-Tonge in Nieuwe-Tonge.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 2008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 2008 € 422 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 19.900 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.