Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 3008

Peugeot 3008 (2020)

1.2 PureTech Allure Pack 90.000KM - Navigatie / Apple Carplay I Airco I LED I DPC I Sport pakket I Dealer onderhouden

Prijs op aanvraag
✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (mei 2024)
  • 2020
  • 90.000 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Liekendiek Rotterdam
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 3008 1.2 PureTech Allure Pack 90.000KM - Navigatie / Apple Carplay I Airco I LED I DPC I Sport pakket I Dealer onderhouden uit 2020, 1 pk, 0–100 km/u in 9,5 s, tellerstand 90.000 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 28 mei 2024.

Basisgegevens

Bouwjaar
2020
Kilometerstand
90.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv

Motor & prestaties

Vermogen
1 pk (1 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Acceleratie (0-100 km/u)
9.5 s
Topsnelheid
188 km/h

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
146 g/km
Emissieklasse
EURO 6 AM

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.295 kg
Bekleding
Half leder / stof
Interieurkleur
Zwart / Grijs

Historie & RDW

1e toelating
28 mei 2020
1e tenaamstelling NL
13 juni 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
28 mei 2024
Tellerstandoordeel
Geen oordeel

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 195.693
BPM
€ 1.228
BTW/Marge
Marge

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Uitrusting & opties

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Armsteun achter
  • Armsteun voor
  • Audio installatie
  • Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • DAB-ontvanger
  • Electronic climate controle
  • Keyless start

Omschrijving

Autobedrijf Liekendiek presenteert deze betrouwbare Peugeot 3008, een interessante occasion voor iedereen die een comfortabele en complete auto wil kopen. Wie online zoekt naar een occasion in Rotterdam of een betrouwbare autodealer voor een tweedehands auto, vindt in deze Peugeot een sterke combinatie van rijcomfort, uitstraling en gebruiksgemak. Deze Peugeot 3008 laat goed zien wat u van het merk mag verwachten: rijcomfort, prestaties en een stijlvol ontwerp. De auto is voorzien van een driecilinder motor in combinatie met een handgeschakelde zesversnellingsbak. Dat maakt deze gebruikte auto aantrekkelijk voor bestuurders die graag zelf schakelen en waarde hechten aan een prettige, moderne rijervaring. Ook op het gebied van comfort is deze Peugeot 3008 compleet uitgerust. De elektrische achterklep is op afstand te openen, wat extra gemak biedt bij dagelijks gebruik. Verder beschikt de auto onder meer over LED koplampen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, een in hoogte verstelbare passagiersstoel, een in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen. Tijdens het rijden heeft u alle belangrijke informatie overzichtelijk in beeld dankzij het digitale dashboard. Met spraaksturing bedient u diverse functies zonder uw handen van het stuur te halen. Via Connected Services en uw smartphone controleert u eenvoudig belangrijke autofuncties, waar u ook bent. Het onboard navigatiesysteem helpt u moeiteloos op weg. Daarnaast zijn electronic climate control, audiobediening op het stuur, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry aanwezig. Veiligheid speelt een belangrijke rol in deze Peugeot 3008. De auto is uitgerust met verkeersbord-detectie, lane-keeping systeem, vermoeidheidsherkenning, hill hold functie, brake assist en een bandenspanningcontrolesysteem. Deze voorzieningen dragen bij aan extra vertrouwen onderweg. Autobedrijf Liekendiek staat al sinds 1988 bekend als betrouwbare autodealer in Rotterdam, met persoonlijke service, eerlijk advies en veel tevreden klanten. Ook voor onderhoud auto en auto service bent u bij ons aan het juiste adres. Deze Peugeot komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten: Instap Zekerheid 6 of 12 maanden en Uitgebreide Zekerheid 6 of 12 maanden. Vraag gerust naar de prijzen en voorwaarden. Populaire occasions zoals deze Peugeot 3008 zijn vaak snel verkocht. Bel: 0104373581 E-mail: info@liekendiek.nl WhatsApp: 06 8685 9711 Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Informatie is onder voorbehoud van druk- en prijsfouten. @Mark - Marketing Virtuoso

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 3008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Ontvang vrijblijvend bod

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Liekendiek Rotterdam
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Liekendiek

Galateestraat 9-11

3044 EC Rotterdam

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
252 reviews · Autobedrijf Liekendiek, Rotterdam
We hebben een afspraak gemaakt voor een proefrit. Alles was perfect geregeld en verliep vlot. De auto zelf was niet in orde, maar dat kan gebeuren. We hebben toen gevraagd of we een proefrit konden maken in een andere auto. Aad moest zo’n tien auto’s verplaatsen om deze vrij te maken. Dat was voor hem geen enkel probleem. Al met al een prettig bedrijf om mee te werken, ook al hebben we uiteindelijk niets gekocht. Ik zou er zeker weer heen gaan als ze de juiste auto hebben.

Martin S.

Top ervaring bij Autobedrijf Liekendiek! Ze hielpen me met het vinden van de perfecte tweedehands auto voor een goede prijs. De service was vriendelijk, eerlijk en professioneel. Ze gingen echt de extra mile om mij tevreden te stellen. Sterk aanbevolen!

Arne P.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
3,9
252 reviews · Autobedrijf Liekendiek, Rotterdam
We hebben een afspraak gemaakt voor een proefrit. Alles was perfect geregeld en verliep vlot. De auto zelf was niet in orde, maar dat kan gebeuren. We hebben toen gevraagd of we een proefrit konden maken in een andere auto. Aad moest zo’n tien auto’s verplaatsen om deze vrij te maken. Dat was voor hem geen enkel probleem. Al met al een prettig bedrijf om mee te werken, ook al hebben we uiteindelijk niets gekocht. Ik zou er zeker weer heen gaan als ze de juiste auto hebben.

Martin S.

Top ervaring bij Autobedrijf Liekendiek! Ze hielpen me met het vinden van de perfecte tweedehands auto voor een goede prijs. De service was vriendelijk, eerlijk en professioneel. Ze gingen echt de extra mile om mij tevreden te stellen. Sterk aanbevolen!

Arne P.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 3008

Wat kost de Peugeot 3008 2020 bij Autobedrijf Liekendiek?

Deze Peugeot 3008 uit 2020 staat te koop voor Prijs op aanvraag bij Autobedrijf Liekendiek in Rotterdam. De kilometerstand bedraagt 90.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 3008 uit 2020?

Dit exemplaar heeft 90.000 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Autobedrijf Liekendiek in Rotterdam.