Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 3008

Peugeot 3008 (2022)

1.6 300pk HYbrid4 Allure

€ 22.825

Nieuwprijs 52.497 57% lager (€29.672 besparing t.o.v. nieuw)

✈ Geïmporteerd✓ APK tot mei 2028Label A
  • 2022
  • 91.743 km
  • Plug-in hybride
  • Automaat
  • Suv
  • grijs
  • Label A

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Eindhoven | Geldropseweg
  • Prijs getoetstVergeleken met 325 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 3008 1.6 300pk HYbrid4 Allure uit 2022, 300 pk, 0–100 km/u in 5,9 s, 59 km elektrische actieradius, tellerstand 91.743 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 17 mei 2028.

Basisgegevens

Bouwjaar
2022
Kilometerstand
91.743 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
300 pk (221 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
8
Acceleratie (0-100 km/u)
5.9 s
Koppel
300 Nm
Topsnelheid
235 km/h
Tankinhoud
43 l

Afmetingen

Lengte
4.450 mm
Breedte
1.840 mm
Wielbasis
2.680 mm

Elektrisch

Accucapaciteit
13 kWh
Elektrische actieradius
59 km
Laadvermogen (AC)
7,4 kW
Geschikt voor snelladen
Nee

Verbruik & milieu

CO₂-uitstoot
29 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
Euro 6D-TEMP

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.808 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.350 kg
Max. trekgewicht geremd
1.250 kg
Max. trekgewicht ongeremd
750 kg
Laadvermogen
542 kg
Bekleding
half_leather_fabric
Interieurkleur
(FQ)
Aantal sleutels
2

Historie & RDW

1e toelating
17 mei 2022
1e tenaamstelling NL
30 september 2023
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
17 mei 2028
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
9 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 52.497
BPM
€ 696
Bijtellingspercentage
22%
BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 325 vergelijkbare Peugeot 3008 occasions

4% boven marktprijs
€ 19.500
Laag
€ 21.875
Mediaan
€ 23.840
Hoog

Deze auto staat op € 22.825 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €399/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.283 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • achteruitrijcamera
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Autonomous Emergency Braking
  • cruise control
  • dodehoek detectie
  • electronic climate controle
  • Elektrisch verstelbare stoelen
  • LED koplampen
  • lichtmetalen velgen 18"
  • Peugeot Connect Nav
  • rijstrooksensor met correctie
  • stof/kunstlederen bekleding

Omschrijving

Uitdagend, innemend en een tikje exclusief, zo kun je Franse auto's het best omschrijven. Dat geldt al helemaal voor deze Peugeot 3008, met zijn tellerstand van 91743 kilometer en zijn bouwjaar 2022. Deze hybride heeft dankzij de extra elektromotor een zeer laag brandstofverbruik. De stoelen zijn verwarmd en bieden ook in winterse kou een comfortabele zit. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Een goede veiligheidsvoorziening is de spraakbediening en stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een full map navigatiesysteem en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 3008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Jachtvliegers weten het al jaren: belangrijke info projecteer je in je zichtveld zodat je je hoofd niet meer hoeft te draaien. De hier aanwezige head-up display doet precies hetzelfde! De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Peugeot wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen. Van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 3008

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdNefkens Eindhoven | Geldropseweg
  • Prijs getoetstVergeleken met 325 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Nefkens Eindhoven | Geldropseweg

Geldropseweg 191

5613 LM Eindhoven

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
613 reviews · Nefkens Eindhoven | Geldropseweg, Eindhoven
Positieve ervaring bij de eerste kennismaking. Door omstandigheden pas na maanden de draad weer opgepakt. Toch kende de verkoper onze gezichten nog. Daarna goede voorlichting, prettige gespekken, een inruilprijs die boven onze verwachting lag, en uiteindelijk een nieuwe Peugeot. Goed gedaan Mitch van Dijk en het Stellantis team van Nefkens! TOEVOEGING De positieve ervaring verdwijnt als sneeuw voor de zon na de eerste contact met de werkplaats. Verzoek om onze Citroen naar de werkplaats te slepen werd afgewezen: A) dat is niet afgesproken, B) u bent geen klant, C) u moet maar een bergingsbedrijf bellen. De wind van voren dus, terwijl de verkopers juist goed weer maakten. Die staan te springen om elke klant terwijl callcenter en werkplaats denken: voor jou drie anderen.

Wolf Z.

De scharnieren van de achterste zijruitjes zijn verlijmd op het glas; deze verbinding wil wel eens spontaan loskomen (terugroepactie 2019). Bij mijn 107 (20 jaar oud) gebeurde dit laatst opnieuw. Na lichte aandrang werd dit gratis hersteld. Zo hoort het. Goede service!

Rob V.

Over deze dealer

Google-reviews
4,2
613 reviews · Nefkens Eindhoven | Geldropseweg, Eindhoven
Positieve ervaring bij de eerste kennismaking. Door omstandigheden pas na maanden de draad weer opgepakt. Toch kende de verkoper onze gezichten nog. Daarna goede voorlichting, prettige gespekken, een inruilprijs die boven onze verwachting lag, en uiteindelijk een nieuwe Peugeot. Goed gedaan Mitch van Dijk en het Stellantis team van Nefkens! TOEVOEGING De positieve ervaring verdwijnt als sneeuw voor de zon na de eerste contact met de werkplaats. Verzoek om onze Citroen naar de werkplaats te slepen werd afgewezen: A) dat is niet afgesproken, B) u bent geen klant, C) u moet maar een bergingsbedrijf bellen. De wind van voren dus, terwijl de verkopers juist goed weer maakten. Die staan te springen om elke klant terwijl callcenter en werkplaats denken: voor jou drie anderen.

Wolf Z.

De scharnieren van de achterste zijruitjes zijn verlijmd op het glas; deze verbinding wil wel eens spontaan loskomen (terugroepactie 2019). Bij mijn 107 (20 jaar oud) gebeurde dit laatst opnieuw. Na lichte aandrang werd dit gratis hersteld. Zo hoort het. Goede service!

Rob V.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 3008

Wat kost de Peugeot 3008 2022 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg?

Deze Peugeot 3008 uit 2022 staat te koop voor € 22.825 bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven. De kilometerstand bedraagt 91.743 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 3008 uit 2022?

Dit exemplaar heeft 91.743 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automatische versnellingsbak bij Nefkens Eindhoven | Geldropseweg in Eindhoven.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 3008?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 3008 € 484 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 22.825 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.