Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 308

Peugeot 308 (2015)

GT 1.6 TURBO-205pk Navi

€ 11.400
Label B
  • 2015
  • 163.536 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • BLEU MAGNETIC (blauw metallic)
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto de Nobelpoort Peugeot en Citroën Zierikzee
  • Prijs getoetstVergeleken met 37 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 308 GT 1.6 TURBO-205pk Navi uit 2015, 205 pk, tellerstand 163.536 km, benzine, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2015
Kilometerstand
163.536 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
BLEU MAGNETIC (blauw metallic)

Motor & prestaties

Vermogen
205 pk (151 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,6 l/100km
Energielabel
B

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Massa
1.175 kg
Max. trekgewicht
1.400 kg
Bekleding
Half leder / alcantara

Historie & RDW

1e toelating
30 april 2015
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
9 augustus 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Marktwaarde

Gebaseerd op 37 vergelijkbare Peugeot 308 occasions

64% boven marktprijs
€ 5.750
Laag
€ 6.950
Mediaan
€ 8.950
Hoog

Deze auto staat op € 11.400 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €367/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • 12V aansluiting vóór
  • 18'' Lichtmetalen velgen 'Diamant
  • 230V aansluting aan de achterzijde van de middenconsole
  • 6 speakers
  • Aansluiting USB
  • Achterbumper met zwart gelakte diffuser met twee uitlaatsierstukken (niet functioneel)
  • Adaptieve airbags voor (passagiersairbag is uitschakelbaar)
  • Afwijkende voorbumper
  • Airco
  • Aluminium dakrails
  • Aluminium instaplijsten
  • Aluminium pookknop

Omschrijving

Een keurige auto, dat is deze PEUGEOT 308, die 159000 kilometer heeft gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, elektronische parkeerrem en zwarte hemelbekleding. Voor een krachtige en natuurlijke geluidsweergave zorgt het high performance audiosysteem. U verwacht natuurlijk climate control links en rechts gescheiden in deze auto, en die is er dan ook. Ervaar het comfort van inparkeren met parkeersensoren. Deze auto laat zich moeiteloos in elk parkeervak manoeuvreren. Het luxeniveau in deze PEUGEOT is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Deze PEUGEOT is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Ook is de PEUGEOT uitgerust met: met leder bekleed dashboard, in dashboard opgenomen navigatiesysteem, multifunctioneel lederen stuur, DAB+ radio, keyless entry en buitentemperatuurmeter. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De hill hold control zorgt voor een onbeweeglijke positie bij stilstand op elke helling. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 308

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAuto de Nobelpoort Peugeot en Citroën Zierikzee
  • Prijs getoetstVergeleken met 37 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën

Oudeweg 2

4301 TC Zierikzee

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
129 reviews · Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën, Zierikzee
Na veel gedoe met andere garages en de leasemaatschappij ben ik als een soort ‘last resort’ naar De Nobelpoort gereden. Dat had ik veel eerder moeten doen. Eindelijk iemand achter de balie die rustig naar mijn verhaal luisterde, zonder direct te zeggen: ‘Over 6 weken ben je de eerste.’ Ze hebben meteen gekeken en zich hardgemaakt voor mijn zaak richting de leasemaatschappij. En het belangrijkste: alle problemen zijn verholpen. In plaats van 6 weken wachten op een oplossing kon ik na even wachten alweer naar huis. Wilbert en team, ontzettend bedankt!

Lennart V.

Heel klantvriendelijk bedrijf met hele goede service! Aardige werknemers waarbij je geen nummer bent!

Annemarie

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
129 reviews · Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën, Zierikzee
Na veel gedoe met andere garages en de leasemaatschappij ben ik als een soort ‘last resort’ naar De Nobelpoort gereden. Dat had ik veel eerder moeten doen. Eindelijk iemand achter de balie die rustig naar mijn verhaal luisterde, zonder direct te zeggen: ‘Over 6 weken ben je de eerste.’ Ze hebben meteen gekeken en zich hardgemaakt voor mijn zaak richting de leasemaatschappij. En het belangrijkste: alle problemen zijn verholpen. In plaats van 6 weken wachten op een oplossing kon ik na even wachten alweer naar huis. Wilbert en team, ontzettend bedankt!

Lennart V.

Heel klantvriendelijk bedrijf met hele goede service! Aardige werknemers waarbij je geen nummer bent!

Annemarie

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 308

Wat kost de Peugeot 308 2015 bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën?

Deze Peugeot 308 uit 2015 staat te koop voor € 11.400 bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën in Zierikzee. De kilometerstand bedraagt 163.536 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 308 uit 2015?

Dit exemplaar heeft 163.536 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Auto de Nobelpoort Peugeot en Citroën in Zierikzee.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 308?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 308 € 242 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 11.400 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.