Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsPeugeotPeugeot 308

Peugeot 308 (2019)

SW 1.2 PureTech Blue Lease Executive Leer / Led / Cruise / Pano / Stoelverwarming

€ 5.950

Nieuwprijs 25.970 77% lager (€20.020 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot jan 2027Label B
  • 2019
  • 177.193 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Stationwagon
  • grijs
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoCenter Veenstra Joure
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 95 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Peugeot 308 SW 1.2 PureTech Blue Lease Executive Leer / Led / Cruise / Pano / Stoelverwarming uit 2019, 111 pk, tellerstand 177.193 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 10 januari 2027, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2019
Kilometerstand
177.193 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Stationwagon
Kleur
grijs

Motor & prestaties

Vermogen
111 pk (82 kW)
Cilinderinhoud
1199 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
6
Topsnelheid
189 km/h

Afmetingen

Lengte
4.590 mm
Breedte
1.800 mm
Hoogte
1.470 mm
Wielbasis
2.730 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
6,1 l/100km
CO₂-uitstoot
137 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.179 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg

Historie & RDW

1e toelating
10 januari 2019
1e tenaamstelling NL
10 januari 2019
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
10 januari 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer
Aangeboden op
24 augustus 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 25.970
BPM
€ 4.440

Marktwaarde

Gebaseerd op 95 vergelijkbare Peugeot 308 occasions

40% onder marktprijs
€ 7.950
Laag
€ 9.950
Mediaan
€ 12.490
Hoog

Deze auto staat op € 5.950 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Glazen dak en extra getinte ruit achterklep
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Apple Carplay/Android Auto
  • electronic climate control
  • stuur leder
  • centrale vergrendeling met afstandsbediening
  • stuur multifunctioneel
  • lendesteun(en) verstelbaar
  • Connected services
  • vermoeidheidsherkenning
  • extra getint glas achter
  • Bluetooth

Omschrijving

Let op dit zijn preview foto's als de auto volledig is gepoetst komt de gehele fotoreportage online. U merkt het meteen: dit is typisch Peugeot, Motion & Emotion. Een onweerstaanbare klasseauto. Een zuinige benzinemotor en uitstekende prestaties, dat is wat deze Peugeot aanbiedt. Met het grote glazen panoramadak geniet u van maximale lichtinval. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen. Dankzij Connected Services houdt u de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Het full map audionavigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Volume aanpassen, andere radiozender? U bedient het audiosysteem veilig en handig met de functies op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Ook parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord. Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 308 SW is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Een auto kopen bij AutoCenter Veenstra is altijd een voordelige keuze. Zeker nu u iets extra's krijgt. Tijdelijk kunt u profiteren van onze Vijftig/Vijftig deal. U betaalt nu 50 procent en 50 procent verspreidt over 12,24 of 36 maanden. Het maakt niet uit welk termijn u kiest, u betaalt nu slechts de helft en de andere helft lost u verspreidt af. En u heeft de mogelijkheid om boetevrij extra in te lossen. Op afspraak zijn onze vestigingen geopend tot 22:00 uur Buiten openingstijden bereikbaar via Whatsapp onder nummer 06-19963729 Wij van Autocenter Veenstra hebben ons aangesloten bij www.autobedrijf.tevreden.nl. Hier kunt u zien wat de ervaringen waren van de klanten die u voor gingen in het kopen van hun auto bij Autocenter Veenstra

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Peugeot 308

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutoCenter Veenstra Joure
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 95 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

AutoCenter Veenstra

Produksjewei 15

8501 XD Joure

Bel dealerMeer van deze dealer →
Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Peugeot 308

Wat kost de Peugeot 308 2019 bij AutoCenter Veenstra?

Deze Peugeot 308 uit 2019 staat te koop voor € 5.950 bij AutoCenter Veenstra in Joure. De kilometerstand bedraagt 177.193 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Peugeot 308 uit 2019?

Dit exemplaar heeft 177.193 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij AutoCenter Veenstra in Joure.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Peugeot 308?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Peugeot 308 € 126 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 5.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.