Dealer gecontroleerdPorsche Centrum Twente Deventer
Prijs getoetstVergeleken met 7 vergelijkbare occasions
Specificaties
Porsche 911 Carrera 4S Cabriolet Handgeschakeld uit 2013, 400 pk, tellerstand 42.199 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 februari 2027.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2013
Kilometerstand
42.199 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Cabriolet
Kleur
Basaltzwart metallic
Motor & prestaties
5
Vermogen
400 pk (294 kW)
Cilinderinhoud
3800 cc
Aantal cilinders
6
Aantal versnellingen
7
Topsnelheid
296 km/h
Verbruik & milieu
2
CO₂-uitstoot
236 g/km
Emissieklasse
EURO 5 J
Uitvoering & afwerking
4
Zitplaatsen
4
Massa
1.490 kg
Bekleding
Natuurleder donderkgrijs
Interieurkleur
Licht grijs
Historie & RDW
5
1e toelating
9 april 2013
1e tenaamstelling NL
28 januari 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
3 februari 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Prijs & fiscaal
3
Fiscale waarde
€ 170.359
BPM
€ 25.342
BTW/Marge
Marge
Marktwaarde
Gebaseerd op 7 vergelijkbare Porsche 911 occasions
↓ 19% onder marktprijs
€ 149.995 Laag€ 179.900 Mediaan€ 359.750 Hoog
Deze auto staat op € 144.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €2.677/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€2.677/mnd
Bijtelling netto
€1.155/mnd
Totaal
€3.832/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Omschrijving
Deze 911 4S Cabriolet is best uniek te noemen, handgeschakeld in deze configuratie en met deze historie. Origineel Duits geleverde 911, afkomstig van de 2e eigenaar. De volledige onderhoudshistorie is bekend, zo heeft de 911 4S Cabrio recent de 111 puntencheck doorstaan en op 06-02-2026 bij 41080km een grote onderhoudsbeurt gehad. Er is geen sprake geweest van overtoeren in het verleden. Al met al dus echt een onwijs mooie en goed verzorgde 911 Carrera 4S Cabriolet. De 911 heeft nog een lopende Porsche Approved garantie t/m 01-2027. Bent u nu geïnteresserd geraakt? Kom dan gezellig langs bij Porsche Centrum Twente, wij schenken graag een kopje koffie voor u in en vertellen alles over deze mooie 911. Opties op deze 911 4S Cabriolet aanwezig: Modelaanduiding komt te vervallen Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS) ParkAssistent voor en achter Getinte baan op voorruit Elektrisch inklapbare buitenspiegels Servotronic Sport uitlaatsysteem Wiel gespoten in platinum (zijdeglans) Bandenspanningscontrolesysteem (RDK) Volelektrische sportstoelen (14-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket Stoelverwarming Stoelventilatie Lederuitrusting bi-color Porsche embleem op hoofdsteunen Interieurpakket carbon Multifunctioneel stuurwiel carbon incl. stuurwielverwarming Afdekplaat middenconsole carbon Dorpellijsten van carbon Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatiemodule Uitgebreide navigatie module Telefoonmodule
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Porsche 911
“Wat een Top Dealer! Was een beetje aan het orienteren naar vervanging van mijn boxster, ben uiteindelijk in Twente beland, waar ze diverse GT4 en Spyders hadden staan. Werd vriendelijk ontvangen bij binnenkomst, en men vroeg of dit onze eerste bezoek was aan Porsche Twente, en dat was zo. Hebben een uitgebreide tour gehad, en meteen maar een proefrit in een GT4 mogen maken, en uiteraard meteen verkocht 😃. Uiteindelijk is het een Spyder geworden die ik in December heb mogen ophalen, ook daar was de afwikkeling uitmuntend geregeld! Nogmaals ontzettend bedankt voor jullie service!”
Olaf R.
“volg mij op instagram : martijn jentink fotografie voor meer fotografie en collabs . geweldige winkel en bedankt voor de cado s !”
“Wat een Top Dealer! Was een beetje aan het orienteren naar vervanging van mijn boxster, ben uiteindelijk in Twente beland, waar ze diverse GT4 en Spyders hadden staan. Werd vriendelijk ontvangen bij binnenkomst, en men vroeg of dit onze eerste bezoek was aan Porsche Twente, en dat was zo. Hebben een uitgebreide tour gehad, en meteen maar een proefrit in een GT4 mogen maken, en uiteraard meteen verkocht 😃. Uiteindelijk is het een Spyder geworden die ik in December heb mogen ophalen, ook daar was de afwikkeling uitmuntend geregeld! Nogmaals ontzettend bedankt voor jullie service!”
Olaf R.
“volg mij op instagram : martijn jentink fotografie voor meer fotografie en collabs . geweldige winkel en bedankt voor de cado s !”
martijn F.
Veelgestelde vragen over deze Porsche 911
Wat kost de Porsche 911 2013 bij Porsche Centrum Twente?
Deze Porsche 911 uit 2013 staat te koop voor € 144.900 bij Porsche Centrum Twente in Deventer. De kilometerstand bedraagt 42.199 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Porsche 911 uit 2013?
Dit exemplaar heeft 42.199 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Porsche Centrum Twente in Deventer.