“Echt een top bedrijf schitterende auto’s die ze hebben staan. Maar bovenal de service wie ze verlenen is gewoon zeer goed , ze doen er alles aan om je goed mogelijk te helpen.”
Peter W.
3.0 E-Hybrid Platinum Edition
Nieuwprijs €147.692 — 47% lager (€69.792 besparing t.o.v. nieuw)
Porsche Cayenne 3.0 E-Hybrid Platinum Edition uit 2023, 462 pk, 0–100 km/u in 5 s, 44 km elektrische actieradius, tellerstand 96.032 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 15 maart 2027.
Gebaseerd op 148 vergelijkbare Porsche Cayenne occasions
Deze auto staat op € 77.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €1.189/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Leasetermijn
€1.189/mnd
Bijtelling netto
€1.001/mnd
Totaal
€2.190/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Welkom bij Van Mossel Exclusieve Occasions Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend. Met vriendelijke groet, Verkoopteam Exclusieve Occasions Amsterdam Vincent Heetebrij: 06–25421814 Jerry Scipio: 06–15462578