Range Rover Sport 5.0 V8 SC Autobio. uit 2013, 510 pk, 0–100 km/u in 5,3 s, tellerstand 92.000 km, benzine, automaat.
Basisgegevens
5
Bouwjaar
2013
Kilometerstand
92.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Suv
Motor & prestaties
3
Vermogen
510 pk (375 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
5.3 s
Topsnelheid
250 km/h
Verbruik & milieu
1
Verbruik (gecombineerd)
12,8 l/100km
Uitvoering & afwerking
2
Aantal sleutels
2
Aantal handzenders
2
Historie & RDW
1
Onderhoudsboekjes
Ja
Prijs & fiscaal
1
BTW/Marge
Marge
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Vanaf €831/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Bekijk opties
Leasetermijn
€831/mnd
Totaal
€831/mnd
72 mnd · 9,9% JKP
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airco separaat achter
✓Armsteun voor
✓Audio installatie high-end
✓Audio installatie premium
✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
✓Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
✓Elektrisch verstelbare stuurkolom
✓Luxe lederen bekleding
✓Multimedia-voorbereiding
✓Navigatie-systeem full map + hard disk
✓Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Omschrijving
Deze Range Rover Sport 5.0 Supercharged Autobiography Dynamic uit 2013 is een auto die direct een gevoel van vertrouwen oproept. De Aintree Green Metallic-lak staat hem bijzonder goed; een kleur die zowel klassiek als onderscheidend is en die perfect past bij het rustige, krachtige karakter van deze uitvoering.
Zodra je instapt, valt de prettige sfeer van het interieur op. Het lichte leer geeft de cabine een ruim en warm gevoel, terwijl de houtinleg en donkere accenten zorgen voor een mooie balans. De voorstoelen zijn elektrisch verstelbaar en onthouden moeiteloos jouw ideale zitpositie dankzij de memory functie. Tijdens koude dagen verwarm je ze eenvoudig, terwijl je op warmere momenten juist profiteert van de ingebouwde koeling. Ook achterin worden passagiers verwend met verwarmde zitplaatsen, waardoor iedereen comfortabel meereist.
Het glazen panoramadak laat veel licht binnen, waardoor het interieur ruimtelijker aanvoelt en langere ritten extra prettig worden. Het meridian geluidsysteem vult de auto met een rijke, heldere klank en het koelkastje in de armsteun blijkt een fijn detail waar je vaker gebruik van maakt dan je vooraf zou denken. Het geheel ademt rust, luxe en degelijkheid.
Onder de motorkap ligt de 5.0-liter V8 Supercharged, een krachtbron die zijn vermogen op een bijzonder soepele manier afgeeft. De auto accelereert moeiteloos en voelt tegelijkertijd solide en gecontroleerd aan. Dit is een motor die zowel ontspannen als dynamisch gereden kan worden, zonder dat hij je ooit het gevoel geeft dat hij moeite moet doen.
In het dagelijks gebruik merk je hoe doordacht deze uitvoering is. De elektrische achterklep maakt laden eenvoudig en de achteruitrijcamera zorgt voor helder zicht bij het manoeuvreren. Alles functioneert op een manier die vanzelfsprekend voelt; precies zoals je verwacht van een auto in dit segment.
Met een kilometerstand van 92.000 laat deze Range Rover zien dat hij op alle fronten nog veel te bieden heeft. Voor de volgende eigenaar vormt hij een ideale combinatie van luxe, ruimte en krachtige prestaties. Het is een auto die laat zien dat comfort en karakter uitstekend samengaan en waarin elke rit, hoe alledaags ook, net een beetje aangenamer wordt.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Range Rover Sport
“Ik ben nog nooit bij dit bedrijf geweest, ik werk in een garage en heb aan een prachtige Volvo Xc90 mogen werken. De auto was in zo prestige originele staat wat ik zag als monteur zijnde, dat ik het bedrijf van de kenteken houder ben gaan opzoeken! Wat een klasse auto! Wellicht in de toekomst kom ik zeker langs. Maar als volledige buitenstaander van dit bedrijf, wat een prachtige auto !!!”
Raoul A.
“Ik heb bij deze mannen mijn yongtimer Mercedes ML 63 AMG
gekocht.
Geweldig geholpen, goede afspraken en prima aflevering.
En daarbij willen zij maar één ding een tevreden klant,
en dat merk je aan alles.
De Mercedes werd werkelijk in nieuwstaat afgeleverd, in één
woord TOP....”
“Ik ben nog nooit bij dit bedrijf geweest, ik werk in een garage en heb aan een prachtige Volvo Xc90 mogen werken. De auto was in zo prestige originele staat wat ik zag als monteur zijnde, dat ik het bedrijf van de kenteken houder ben gaan opzoeken! Wat een klasse auto! Wellicht in de toekomst kom ik zeker langs. Maar als volledige buitenstaander van dit bedrijf, wat een prachtige auto !!!”
Raoul A.
“Ik heb bij deze mannen mijn yongtimer Mercedes ML 63 AMG
gekocht.
Geweldig geholpen, goede afspraken en prima aflevering.
En daarbij willen zij maar één ding een tevreden klant,
en dat merk je aan alles.
De Mercedes werd werkelijk in nieuwstaat afgeleverd, in één
woord TOP....”
Peter A.
Veelgestelde vragen over deze Range Rover Sport
Wat kost de Range Rover Sport 2013 bij Exclusive Swiss Cars?
Deze Range Rover Sport uit 2013 staat te koop voor € 44.995 bij Exclusive Swiss Cars in Elshout. De kilometerstand bedraagt 92.000 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Range Rover Sport uit 2013?
Dit exemplaar heeft 92.000 km op de teller en is aangeboden als benzine met automaat versnellingsbak bij Exclusive Swiss Cars in Elshout.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Range Rover Sport?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Range Rover Sport € 954 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 44.995 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.