Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Renault›Renault Captur

Renault Captur (2017)Verkocht

0.9 90pk TCe Intens UNIEKE KM.STAND!

Prijs op aanvraag
✈ Geïmporteerd⚠ APK verlopen (sep 2026)Label C
  • 2017
  • 42.116 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Suv
  • Grijs
  • Label C

Specificaties

Renault Captur 0.9 90pk TCe Intens UNIEKE KM.STAND! uit 2017, 90 pk, tellerstand 42.116 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 2 september 2026.

Basisgegevens

Bouwjaar
2017
Kilometerstand
42.116 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Suv
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
898 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
5,1 l/100km
CO₂-uitstoot
113 g/km
Energielabel
C
Emissieklasse
EURO 6 W

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.148 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Zwart

Historie & RDW

1e toelating
5 december 2017
1e tenaamstelling NL
29 augustus 2018
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
2 september 2026
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
27 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 22.995
BPM
€ 2.282
BTW/Marge
Marge

Uitrusting & opties

  • ✓Chroom delen exterieur
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓LED dagrijverlichting
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Parkeersensor achter
  • ✓Elektrische ramen achter
  • ✓two-tone metaalkleur
  • ✓Elektronische remkrachtverdeling
  • ✓Cruise control
  • ✓electronic climate control
  • ✓Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • ✓WiFi

Omschrijving

Op zoek naar een hoogzitter bomvol opties met een unieke kilometerstand? Zoek niet verder! Nu bij Autobedrijf Eriton; deze prachtige Renault Captur Intens uitvoering met de unieke kilometerstand van 42.116 km! De Renault Captur is een van de meest geliefde auto's in zijn segment. Dit komt mede door zijn stoere, expressieve design, de vele opties en de hoge instap en hoge zit. De Intens invoering is een van de meest luxe uitvoeringen en zeer rijkelijk uitgerust. Voorzien van onder andere; achteruitrijcamera, radio, climate control, bluetooth voorbereiding, centrale deurvergrendeling, cruise control, elektrische ramen, LED verlichting, navigatie en nog veel meer! Door zijn sterke, doch zuinige 0.9 turbo benzine motor heeft deze Renault Captur een power van maar liefst 90pk en een geremd trekvermogen van maar liefst 1.200 kg! Groot voordeel van deze auto is dat hij een distributieketting heeft. Deze gaat een autoleven lang mee en heeft geen onderhoudsinterval, wat hem zeer onderhoudsarm maakt. Voor de rest verkeert deze auto in schitterende staat en alle onderhoudshistorie is aanwezig! Getoonde prijs betreft een meeneemprijs inclusief geldige APK keuring, olie- en vloeistoffen controle en kosten tenaamstellen + vrijwaren inruilauto. Optioneel afleverpakket inclusief grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, pechhulp Nederland/Europa, professionele reinigingsbeurt en 6 maanden Eriton Zekerheidsgarantie is eur. Sinds 1989 is Autobedrijf Eriton betrouwbare partner in mobiliteit! Met meer dan 35 jaar ervaring staan onze collega's graag voor u klaar en bieden wij totaaloplossingen in de automotive branche. Alle vormen hiervan komen bij ons aan bod; service en onderhoud, in- en verkoop van auto's (BOVAG), zoekopdrachten, financial- en operational lease, maar natuurlijk ook private lease. Daarnaast is Autobedrijf Eriton al jaren met trots partner van AutoExpert Nederland. AutoExpert is een franchiseformule voor eigentijdse garagebedrijven die met de modernste toepassingen, topkwaliteit en een hoge servicegraad nastreven. Bij Autobedrijf Eriton houden wij de drempel laag en is iedereen welkom! Wij nodigen u daarom graag uit voor een vrijblijvende afspraak en/of proefrit. U bent van harte welkom!

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Renault Captur

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Aangeboden door

Autobedrijf Eriton

Brandemeer 2

8918 GG Leeuwarden

Andere auto's bij deze dealer →Website dealer ↗

Deze auto is verkocht

Bekijk vergelijkbare Renault Captur-occasions die nu wél beschikbaar zijn.

Bekijk alle Renault Captur →
Alle 150 vergelijkingen →

Veelgestelde vragen over deze Renault Captur

Wat kost de Renault Captur 2017 bij Autobedrijf Eriton?

Deze Renault Captur uit 2017 staat te koop voor Prijs op aanvraag bij Autobedrijf Eriton in Leeuwarden. De kilometerstand bedraagt 42.116 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Renault Captur uit 2017?

Dit exemplaar heeft 42.116 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Autobedrijf Eriton in Leeuwarden.