“Afgelopen week een auto gekocht bij Broekhuis. Er werd goed naar mijn wensen geluisterd, en de service is goed. Ook de afhandeling verliep snel en soepel, heel erg blij mee! Echt een aanrader!”
Rutger K.
Estate 1.2 TCe Bose
Renault Mégane Estate 1.2 TCe Bose uit 2017, 100 pk, 0–100 km/u in 12,6 s, tellerstand 80.763 km, benzine, handgeschakeld.
Gebaseerd op 22 vergelijkbare Renault Mégane occasions
Deze auto staat op € 10.900 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Vanaf €201/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding en LED-verlichting. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het Bose audiosysteem maakt z'n reputatie waar: perfecte muziekweergave onder alle omstandigheden! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Renault Mégane Estate prima parkeersensoren die u een handje helpen. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding en LED-verlichting. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het Bose audiosysteem maakt z'n reputatie waar: perfecte muziekweergave onder alle omstandigheden! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Renault Mégane Estate prima parkeersensoren die u een handje helpen. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden.