Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›SEAT›SEAT Toledo

SEAT Toledo (2003)

1.6-16V Sport Airco Cruise 2e Eig Volledig Dealeronderhouden Trekhaak Nette Auto

€ 950

Wat kost verzekeren voor deze auto?

✓ Tellerstand logisch⚠ APK verlopen (sep 2026)
  • 2003
  • 320.722 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Sedan
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe Autostore Harderwijk
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

SEAT Toledo 1.6-16V Sport Airco Cruise 2e Eig Volledig Dealeronderhouden Trekhaak Nette Auto uit 2003, 105 pk, tellerstand 320.722 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 11 september 2026, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2003
Kilometerstand
320.722 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Sedan
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
105 pk (77 kW)
Cilinderinhoud
1598 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
5
Aandrijving
Voorwiel
Tankinhoud
55 l

Afmetingen

Lengte
4.439 mm
Breedte
1.742 mm
Hoogte
1.436 mm
Wielbasis
2.510 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7 l/100km
CO₂-uitstoot
168 g/km
Emissieklasse
EURO 4

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
5
Massa
1.166 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.738 kg
Max. trekgewicht geremd
1.200 kg
Max. trekgewicht ongeremd
600 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Donkergrijs

Historie & RDW

1e toelating
11 september 2003
1e tenaamstelling NL
11 september 2003
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
11 september 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
28 september 2026

Prijs & fiscaal

BPM
€ 4.200
BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze SEAT Toledo

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓15 inch
  • ✓Achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airbag(s) side voor
  • ✓airco
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Audioinstallatie met CD-speler
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Boordcomputer
  • ✓Buitenspiegels elektrisch verstelbaar

Omschrijving

Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Seat Toledo levert het allemaal. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, getint glas en in delen neerklapbare achterbank. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze Seat helemaal compleet. Indien u interesse heeft in deze Seat, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze SEAT Toledo

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDe Autostore Harderwijk
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

De Autostore

Pascalstraat 2b

3846 AM Harderwijk

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
3,6
17 reviews · De Autostore, Harderwijk
“Top bedrijf 3 weken geleden een volkswagen touran gekocht. Precies wat op de site stond en de verkoper was aardig en netjes. Zekers aan te raden om hier een auto te gaan halen”

Marcel B.

“Ik heb drie weken geleden een alfa gekocht bij de auto store ik had een paar kleine puntjes aan de auto maar werden binnen twee dagen opgelost erg te Vreden over over deze verkopers goed geholpen en kreeg ook nog een mooie inruilwaarde voor mijn auto aanrader als u een anderen auto wil aanschaffen.”

Jan K.

Stuur een bericht

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Over deze dealer

Google-reviews
3,6
17 reviews · De Autostore, Harderwijk
“Top bedrijf 3 weken geleden een volkswagen touran gekocht. Precies wat op de site stond en de verkoper was aardig en netjes. Zekers aan te raden om hier een auto te gaan halen”

Marcel B.

“Ik heb drie weken geleden een alfa gekocht bij de auto store ik had een paar kleine puntjes aan de auto maar werden binnen twee dagen opgelost erg te Vreden over over deze verkopers goed geholpen en kreeg ook nog een mooie inruilwaarde voor mijn auto aanrader als u een anderen auto wil aanschaffen.”

Jan K.

Veelgestelde vragen over deze SEAT Toledo

Wat kost de SEAT Toledo 2003 bij De Autostore?

Deze SEAT Toledo uit 2003 staat te koop voor € 950 bij De Autostore in Harderwijk. De kilometerstand bedraagt 320.722 km.

Hoeveel kilometer heeft deze SEAT Toledo uit 2003?

Dit exemplaar heeft 320.722 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij De Autostore in Harderwijk.