“Vriendelijk geholpen bij zoeken naar een elektrische auto. Alle vragen zijn beantwoord en nu (zonder dat de verkoper druk uitoefende) rustig "laten zakken" en nadenken.”
Rien W.
60 First Edition
Nieuwprijs €48.925 — 49% lager (€23.930 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Financieren v.a. € 501/mnd — vergelijk autoleningen
Škoda Enyaq 60 First Edition uit 2021, 179 pk, 0–100 km/u in 8 s, 405 km elektrische actieradius, tellerstand 96.421 km, elektrisch, automaat. APK geldig tot 11 juni 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Indicatief € 501 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leendoel “100% elektrische auto” staat daar al klaar (vaak lagere rente); vul je leenbedrag van € 24.995 en je geboortedatum in.
Let op! Geld lenen kost geld.
Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.
Vanaf €382/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Nooit meer tanken. Een laadkabel volstaat om het accupakket van deze Skoda Enyaq iV op te laden. Met zijn krachtige elektromotor biedt deze auto een uitzonderlijk rijgenot. Last van de vorst? Door de stoelverwarming zit je in ieder geval vorstelijk! Opwarmen in koude dagen? Pak het verwarmd stuurwiel met beide handen aan! Dankzij de matrix LED-verlichting geven de koplampen ook in het donker daglicht. Tot de uitrusting van deze Skoda behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers. Dankzij het digitale dashboard lees je alle benodigde info gemakkelijk en overzichtelijk af. Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. In het zeldzame geval van een storing weet je nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Je smartphone met remote services geeft direct inzicht. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem (met DAB-radio!) en het full map navigatiesysteem. Als je wilt kun jij beiden zelfs met je stem bedienen. Ook electronic climate control, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto. In de Skoda Enyaq iV heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als jouw concentratie verslapt en geeft je dan een waarschuwing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Skoda bovendien dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Elektrisch rijden is de toekomst. En die begint vandaag. Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies. Meer aandacht. Meer service. Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering. Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.