RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Specificaties
Škoda Fabia 1.2 TSI Ambition 5drs uit 2016, 90 pk, 0–100 km/u in 10,9 s, tellerstand 92.457 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 3 april 2026, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2016
Kilometerstand
92.457 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback 5-drs
Kleur
Blauw mica
Motor & prestaties
6
Vermogen
90 pk (66 kW)
Cilinderinhoud
1197 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
10.9 s
Topsnelheid
182 km/h
Tankinhoud
45 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
4,6 l/100km
CO₂-uitstoot
105 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
EURO 6 W
Uitvoering & afwerking
2
Zitplaatsen
5
Massa
1.009 kg
Historie & RDW
5
1e toelating
24 maart 2016
1e tenaamstelling NL
24 maart 2016
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
3 april 2026
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
2
Fiscale waarde
€ 16.760
BPM
€ 2.443
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Airco
✓Cruise control
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Armsteun voor
✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
✓Boordcomputer
✓Elektrische ramen voor
✓Stuurbekrachtiging
✓Stuur verstelbaar
✓Achterruitwisser en sproeier
✓Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Omschrijving
Bescheiden van formaat maar o zo slim met ruimte, de ŠKODA Fabia. Zijn compacte motor geeft deze ŠKODA uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting. Zoals je mag verwachten van deze ŠKODA Fabia is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten. Het spreekt vanzelf dat deze auto wordt geleverd met een tellerrapport van Nationale Autopas en met Bovag Garantie. Heb je interesse in deze mooie ŠKODA? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.BedrijfsinformatieWij zijn Louwman.100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen. Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Louwman Mazda Eindhoven niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.Meer informatieModelreeks: jan.
ikwilvanmijnautoaf®
Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Fabia
“Fijne garage met een mooie en ruime showroom. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel en je kunt er goede zaken mee doen, mits je realistisch bent. Lekkere koffie met zoete hapjes. Heb er een mooie auto gekocht met de goede garantievoorwaarden. Een aanrader om eens te gaan kijken als je een andere (nieuwe) auto zoekt”
Robert D.
“Vandaag onze nieuwe auto opgehaald. Hij zat mooi ingepakt, dus we mochten hem zelf onthullen. Erg leuk. Tijdens de aankoop en inruil van onze oude auto goed geholpen door Ruud.”
“Fijne garage met een mooie en ruime showroom. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel en je kunt er goede zaken mee doen, mits je realistisch bent. Lekkere koffie met zoete hapjes. Heb er een mooie auto gekocht met de goede garantievoorwaarden. Een aanrader om eens te gaan kijken als je een andere (nieuwe) auto zoekt”
Robert D.
“Vandaag onze nieuwe auto opgehaald. Hij zat mooi ingepakt, dus we mochten hem zelf onthullen. Erg leuk. Tijdens de aankoop en inruil van onze oude auto goed geholpen door Ruud.”
Han R.
Veelgestelde vragen over deze Škoda Fabia
Wat kost de Škoda Fabia 2016 bij Louwman Mazda Eindhoven?
Deze Škoda Fabia uit 2016 staat te koop voor € 8.945 bij Louwman Mazda Eindhoven in Eindhoven. De kilometerstand bedraagt 92.457 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Fabia uit 2016?
Dit exemplaar heeft 92.457 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakeld versnellingsbak bij Louwman Mazda Eindhoven in Eindhoven.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Škoda Fabia?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Škoda Fabia € 190 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 8.945 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.