Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Škoda›Škoda Superb

Škoda Superb (2011)

Combi 1.8 TSI Elegance Business Line pano leder

€ 3.990

Nieuwprijs €43.190 — 91% lager (€39.200 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 86/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot jul 2027Label B
  • 2011
  • 223.000 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Wagon
  • Brilliant silver metallic metallic
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf J. Welling Doetinchem
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Škoda Superb Combi 1.8 TSI Elegance Business Line pano leder uit 2011, 160 pk, 0–100 km/u in 8,6 s, tellerstand 223.000 km, benzine, automaat. APK geldig tot 16 juli 2027, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2011
Kilometerstand
223.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Wagon
Kleur
Brilliant silver metallic metallic

Motor & prestaties

Vermogen
160 pk (118 kW)
Cilinderinhoud
1798 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
7
Acceleratie (0-100 km/u)
8.6 s
Topsnelheid
218 km/h
Tankinhoud
60 l

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
7,3 l/100km
Verbruik (stedelijk)
9,5 l/100km
Verbruik (buitenweg)
5,9 l/100km
CO₂-uitstoot
170 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 5

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
5
Massa
1.445 kg
Max. toelaatbaar gewicht
2.108 kg
Max. trekgewicht geremd
1.500 kg
Max. trekgewicht ongeremd
700 kg
Laadvermogen
663 kg
Bekleding
Leder
Interieurkleur
Glamour zwart: zwrt/zwrt/zwrt

Historie & RDW

1e toelating
25 mei 2011
1e tenaamstelling NL
25 mei 2011
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
16 juli 2027
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
2 november 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 43.190
BPM
€ 8.392
Bijtelling (indicatie)
25%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Marktwaarde

Redelijk nauwkeurig

Vergeleken met 14 vergelijkbare Škoda Superb occasions

Zeer scherpe prijs
tot € 3.157
Scherpe prijs
€ 3.157 – € 3.432
Marktconforme prijs
€ 3.432 – € 3.775
Verhoogde prijs
€ 3.775 – € 4.118
Hoge prijs
vanaf € 4.118

Verhoogde prijs — 16% boven de marktwaarde van € 3.432

Alle bedragen incl. BTW. Indicatie op basis van ons actuele aanbod; geen officiële taxatie, neutraal en niet te koop.

Verzekering voor deze Škoda Superb

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Škoda Superb

Indicatief € 86 per maand bij 60 maanden, 10,4% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 3.990 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 129
  • 48 mnd · € 102
  • 60 mnd · € 86
  • 72 mnd · € 75

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Uitrusting & opties

  • ✓bi-xenon koplampen
  • ✓cruise control
  • ✓electronic climate controle
  • ✓lederen bekleding
  • ✓lichtmetalen velgen 17"
  • ✓navigatiesysteem full map + hard disk
  • ✓voorstoelen verwarmd
  • ✓achterbank in delen neerklapbaar
  • ✓alarm klasse 1(startblokkering)
  • ✓Anti Blokkeer Systeem
  • ✓Anti doorSlip Regeling
  • ✓armsteun achter

Omschrijving

Goed rijdende onderhouden Skoda Superb 1.8 Tsi. Distributieketting en mechatronic zijn reeds vervangen. Vaste meeneemprijs. Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Skoda Superb Combi heeft 223000 kilometer gelopen. Een zuinige benzinemotor en uitstekende prestaties, dat is wat deze Skoda aanbiedt. Ook een fijne dosis klasse is bijgeleverd, met het lederen interieur. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank. Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem met harde schijf kunt u muziek via het cd-wisselaar ook online beluisteren via bluetooth. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Skoda heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Ook is de Skoda uitgerust met: automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Skoda Superb Combi samen. Als de banden lucht tekortkomen, geeft het bandenspanningscontrolesysteem meteen een seintje. Dat scheelt brandstof, slijtage en een te lange remweg. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Skoda. Belt u ons snel? Inruil van uw auto is mogelijk. Wilt u graag uw auto zakelijk leasen? Geen probleem! Samen dienen wij uw aanvraag in en binnen 5 minuten ontvangt u van ons een passende, scherpe en op maat gemaakte offerte. Zo kunt u - zonder wachttijden of gedo

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Škoda Superb

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf J. Welling Doetinchem
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
  • Prijs getoetstVergeleken met 14 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf J. Welling

Houtmolenstraat 14 A

7008 AR Doetinchem

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
178 reviews · Autobedrijf J. Welling, Doetinchem
“Vorige week zaterdag mijn auto hier gekocht en ik ben er ontzettend blij mee! De service was goed, vriendelijk en professioneel. Alles verliep prettig en duidelijk. Ik heb een betrouwbare indruk gekregen en ben erg tevreden met mijn aankoop. Zeker een aanrader!”

J

“Een klein jaar geleden hebben wij bij Jeroen een mooie BMW 420I gekocht. Ondanks dat wij het altijd weer een uitdaging vinden om een auto te kopen hadden wij hier gelijk een goed gevoel bij. Jeroen is iemand die zelf ook liefde heeft voor auto's en is dus niet zo maar een autoverkoper, iets wat je terugziet in het aanbod aan auto's. Ook garantietechnisch zit het allemaal goed en word je in de garantieperiode prima geholpen. Daarnaast wordt er ook door Jeroen meegedacht om bij een reparatie die onder de garantie valt extra onderdelen die in de buurt van het probleem zitten mee te vervangen. Wij zijn heel erg tevreden en zullen zeker terugkomen bij nieuwe aanschaf.”

Berry P.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,8
178 reviews · Autobedrijf J. Welling, Doetinchem
“Vorige week zaterdag mijn auto hier gekocht en ik ben er ontzettend blij mee! De service was goed, vriendelijk en professioneel. Alles verliep prettig en duidelijk. Ik heb een betrouwbare indruk gekregen en ben erg tevreden met mijn aankoop. Zeker een aanrader!”

J

“Een klein jaar geleden hebben wij bij Jeroen een mooie BMW 420I gekocht. Ondanks dat wij het altijd weer een uitdaging vinden om een auto te kopen hadden wij hier gelijk een goed gevoel bij. Jeroen is iemand die zelf ook liefde heeft voor auto's en is dus niet zo maar een autoverkoper, iets wat je terugziet in het aanbod aan auto's. Ook garantietechnisch zit het allemaal goed en word je in de garantieperiode prima geholpen. Daarnaast wordt er ook door Jeroen meegedacht om bij een reparatie die onder de garantie valt extra onderdelen die in de buurt van het probleem zitten mee te vervangen. Wij zijn heel erg tevreden en zullen zeker terugkomen bij nieuwe aanschaf.”

Berry P.

Veelgestelde vragen over deze Škoda Superb

Wat kost de Škoda Superb 2011 bij Autobedrijf J. Welling?

Deze Škoda Superb uit 2011 staat te koop voor € 3.990 bij Autobedrijf J. Welling in Doetinchem. De kilometerstand bedraagt 223.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Škoda Superb uit 2011?

Dit exemplaar heeft 223.000 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf J. Welling in Doetinchem.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Škoda Superb?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Škoda Superb € 86 per maand (10,4% JKP, 60 maanden, € 3.990 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Škoda Superb?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 25%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →