Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Suzuki›Suzuki Jimny

Suzuki Jimny (2020)

AT

€ 32.999

Nieuwprijs €40.710 — 19% lager (€7.711 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 649/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot mei 2028
  • 2020
  • 34.058 km
  • Benzine
  • Automaat
  • Stationwagen
  • Grijs

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCrowner Cars Zwaag
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Suzuki Jimny AT uit 2020, 101 pk, 0–100 km/u in 17,2 s, tellerstand 34.058 km, benzine, automaat. APK geldig tot 29 mei 2028.

Basisgegevens

Bouwjaar
2020
Kilometerstand
34.058 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Stationwagen
Kleur
Grijs

Motor & prestaties

Vermogen
101 pk (74 kW)
Cilinderinhoud
1462 cc
Aantal cilinders
4
Aantal versnellingen
4
Acceleratie (0-100 km/u)
17.2 s

Afmetingen

Lengte
3.675 mm
Breedte
1.600 mm
Hoogte
1.670 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
8,759 l/100km
CO₂-uitstoot
198 g/km
Emissieklasse
EURO 6 DG

Uitvoering & afwerking

Deuren
3
Zitplaatsen
4
Massa
1.085 kg
Max. trekgewicht geremd
1.300 kg
Max. trekgewicht ongeremd
350 kg
Bekleding
Stof Donkergrijs
Interieurkleur
Donkergrijs

Historie & RDW

1e toelating
31 januari 2020
1e tenaamstelling NL
8 januari 2026
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
29 mei 2028
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Aangeboden op
28 oktober 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 40.710
BPM
€ 7.776
Bijtelling (indicatie)
22%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
Marge

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Suzuki Jimny

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Suzuki Jimny

Indicatief € 649 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 32.999 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.014
  • 48 mnd · € 786
  • 60 mnd · € 649
  • 72 mnd · € 558

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €610/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€610/mnd

Marge — geen aparte BTW

Bijtelling (22%)

€746/mnd

catalogus €40.7K

Netto belastingdruk

€276/mnd

bij 36,97% schijf

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓onderhoudsboekjes aanwezig
  • ✓1e eigenaar
  • ✓Airbag
  • ✓Airbag bestuurder
  • ✓Airbag passagier
  • ✓Airco
  • ✓Airco automatisch
  • ✓Anti Blokkeer Systeem (ABS)
  • ✓Audio-navigatie
  • ✓Audio-navigatie full map
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Boordcomputer

Omschrijving

Suzuki JIMNY AT | AUTOMAAT | CARPLAY | AIRCO | Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto's. Dat ziet u terug in deze Suzuki JIMNY. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. U kunt het audiosysteem en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Deze auto is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller. Even bellen voor een afspraak en deze Suzuki staat voor u klaar! Deze suzuki JIMNY komt uit 2020 en kostte toen € 40.710,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2026 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor en een cilinderinhoud van cc. De personenauto heeft een topsnelheid van km per uur. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,8 liter per 100 km en hij weegt 1085 kg. De APK is geldig tot 29-05-2028 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal. Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten: Garantie 12 maanden Vraag naar de prijzen/voorwaarden! Crowner Cars doet er alles aan om de informatie op onze website zo compleet mogelijk te weergeven, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Fouten zijn immers nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. LET OP!!! Wij zijn een klein bedrijf en vaak onderweg om auto's te zoeken voor u, wij zijn dus uitsluitend op afspraak aanwezig zodat wij dan alle tijd voor u hebben. Openingstijden alleen op afspraak. Dagelijks bereikbaar tussen 9:15 en 18:00 Mvg. Sander Ketelaar.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Suzuki Jimny

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdCrowner Cars Zwaag
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Crowner Cars

Jelle Zijlstraweg 230

1689 ZX Zwaag

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
58 reviews · Crowner Cars, Zwaag
“Recent een auto gekocht en daarbij contact gehad met Sander. Vanaf het eerste moment ben ik vriendelijk en professioneel te woord gestaan. De communicatie was duidelijk en eerlijk, waardoor we snel tot heldere afspraken konden komen. Uiteindelijk een mooie deal gesloten en erg tevreden met de aankoop. Sander is een fijne, enthousiaste kerel die zijn afspraken nakomt. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar een betrouwbare auto en prettig contact!”

Amir H.

“Ik heb een Citroën DS3 gekocht bij Sander. Ik ben zeer tevreden over crowner cars! Ik belde om een afspraak te maken en ik had nog wat vragen, hij ging het gelijk voor mij uitzoeken en belde me terug. Toen ik kwam kijken zag de auto er prachtig uit helemaal gepoetst en wel. Toen ik hem had gekocht kreeg hij nog een verse apk en nog een hele beurt. Bij de auto zit 12 maanden garantie wat heel fijn is! En ik zou eigenlijk de auto pas op maandag komen halen maar toen ik vrijdag belde of het toch eerder kon zorgde hij ervoor dat de auto klaar stond. Al met al hele fijne man om zaken mee te doen!”

Rachel K.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
58 reviews · Crowner Cars, Zwaag
“Recent een auto gekocht en daarbij contact gehad met Sander. Vanaf het eerste moment ben ik vriendelijk en professioneel te woord gestaan. De communicatie was duidelijk en eerlijk, waardoor we snel tot heldere afspraken konden komen. Uiteindelijk een mooie deal gesloten en erg tevreden met de aankoop. Sander is een fijne, enthousiaste kerel die zijn afspraken nakomt. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar een betrouwbare auto en prettig contact!”

Amir H.

“Ik heb een Citroën DS3 gekocht bij Sander. Ik ben zeer tevreden over crowner cars! Ik belde om een afspraak te maken en ik had nog wat vragen, hij ging het gelijk voor mij uitzoeken en belde me terug. Toen ik kwam kijken zag de auto er prachtig uit helemaal gepoetst en wel. Toen ik hem had gekocht kreeg hij nog een verse apk en nog een hele beurt. Bij de auto zit 12 maanden garantie wat heel fijn is! En ik zou eigenlijk de auto pas op maandag komen halen maar toen ik vrijdag belde of het toch eerder kon zorgde hij ervoor dat de auto klaar stond. Al met al hele fijne man om zaken mee te doen!”

Rachel K.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Suzuki Jimny

Wat kost de Suzuki Jimny 2020 bij Crowner Cars?

Deze Suzuki Jimny uit 2020 staat te koop voor € 32.999 bij Crowner Cars in Zwaag. De kilometerstand bedraagt 34.058 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Jimny uit 2020?

Dit exemplaar heeft 34.058 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Crowner Cars in Zwaag.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Suzuki Jimny?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Suzuki Jimny € 649 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 32.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Suzuki Jimny?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 22%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →