Wat kost de Suzuki Splash 2010 bij Automobiel Service?
Deze Suzuki Splash uit 2010 staat te koop voor € 7.950 bij Automobiel Service in Apeldoorn. De kilometerstand bedraagt 92.147 km.
Hoeveel kilometer heeft deze Suzuki Splash uit 2010?
Dit exemplaar heeft 92.147 km op de teller en is aangeboden als benzine met automatische versnellingsbak bij Automobiel Service in Apeldoorn.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Suzuki Splash?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Suzuki Splash € 159 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 7.950 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.
Meer over auto financieren →
Wat is de bijtelling van deze Suzuki Splash?
Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 35% van de dagwaarde (youngtimer). Als youngtimer telt niet de cataloguswaarde maar de dagwaarde; de vraagprijs is daarvoor een indicatie. Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.
Lees hoe bijtelling werkt →