Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Toyota›Toyota Aygo X

Toyota Aygo X (2025)

1.0 Vvt-I Play

€ 19.999
ⓘ Prijsopbouw
Netto €16.528·BTW €3.471·Rest-BPM €2.906
Totaal incl. BTW: €19.999

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 401/mnd — vergelijk autoleningen

✓ Tellerstand logisch✓ APK tot dec 2029Label B
Netto €16.528·BTW €3.471·Rest-BPM €2.906
Totaal incl. BTW: €19.999
  • 2025
  • 2.894 km
  • Benzine
  • Handgeschakeld
  • Hatchback
  • Pure White / Rode Accenten (licht wit)
  • Label B

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Toyota Leiderdorp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Aygo X 1.0 Vvt-I Play uit 2025, 72 pk, 0–100 km/u in 14 s, tellerstand 2.894 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 december 2029, tellerstand logisch volgens RDW.

Basisgegevens

Bouwjaar
2025
Kilometerstand
2.894 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Hatchback
Kleur
Pure White / Rode Accenten (licht wit)

Motor & prestaties

Vermogen
72 pk (53 kW)
Cilinderinhoud
1000 cc
Aantal cilinders
3
Aantal versnellingen
5
Acceleratie (0-100 km/u)
14 s
Topsnelheid
158 km/h
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Tankinhoud
35 l

Afmetingen

Lengte
3.700 mm
Breedte
1.740 mm
Wielbasis
2.430 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
4,8 l/100km
CO₂-uitstoot
108 g/km
Energielabel
B
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
5
Zitplaatsen
4
Massa
920 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.360 kg
Laadvermogen
440 kg
Bekleding
Stof
Interieurkleur
Antraciet

Historie & RDW

1e toelating
30 december 2025
1e tenaamstelling NL
30 december 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
30 december 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Aangeboden op
18 juli 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 20.360
BPM
€ 3.774
Bijtelling (indicatie)
22%indicatie op basis van beschikbare informatie
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

† Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Verzekering voor deze Toyota Aygo X

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Toyota Aygo X

Indicatief € 401 per maand bij 60 maanden, 7,5% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 19.999 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 622
  • 48 mnd · € 484
  • 60 mnd · € 401
  • 72 mnd · € 346

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €246/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Bereken bijtelling en maandkosten
Bijtelling & kosten calculator

Leasetermijn

€246/mnd

excl. BTW — verrekenbaar

Bijtelling (22%)

€373/mnd

catalogus €20.4K

Netto belastingdruk

€138/mnd

bij 36,97% schijf

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof) en de regels van de Belastingdienst voor dit jaar. Werkelijke bijtelling hangt af van uw situatie (eigen bijdrage, privégebruik, bestelauto). Geen fiscaal advies; controleer bij uw adviseur of de Belastingdienst.

Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €5.785 (35% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓achterruitverwarming
  • ✓buitenspiegels elektrisch verstelbaar
  • ✓buitenspiegels in andere kleur
  • ✓buitenspiegels verwarmbaar
  • ✓centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • ✓dimlichten automatisch
  • ✓LED dagrijverlichting
  • ✓Pure white (040)
  • ✓Apple Carplay/Android Auto
  • ✓Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • ✓DAB ontvanger
  • ✓multimedia-voorbereiding

Omschrijving

Modelreeks: 2022 - 2025 Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8) Emissieklasse: Euro 6d-TEMP Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion Wat een toffe Aygo x! Deze Aygo X in de kleurPure White is voorzien van gave rode accenten, Adaptieve Cruise Control, airconditioning, achteruitrijcamera en meer! Betreft een jonge company car met een lage km-stand! Nu beschikbaar voor de verkoop. (De km-stand kan afwijken). Belt u ons voor een proefrit. Graag tot ziens bij ons in de showroom! Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan. Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente van 7,9%*! *Vraag naar de actievoorwaarden Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa. *Vraag naar de garantievoorwaarden Op deze nieuwe Toyota tot 10 jaar Garantie of tot 200.000 km.  *Vraag naar de garantievoorwaarden

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Aygo X

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVan Ekris Toyota Leiderdorp
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Van Ekris Toyota Leiderdorp

Touwbaan 22

2352 CZ Leiderdorp

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
247 reviews · Van Ekris Toyota Leiderdorp, Leiderdorp
“Zeer tevreden, correcte behandeling ook vanuit de garage.Zelfs schoongemaakt retour. Goede service.”

toos V.

“Ik kwam voor het eerst bij dit bedrijf en ik moet zeggen dat ik er een behoorlijk goede eerste indruk van kreeg. We wilden een proefrit maken en kregen bij binnenkomst te maken met ´Freek´, zo stelde hij zich voor. Later kwamen we erachter dat Freek directeur bleek te zijn dus dat was al een hele goede binnenkomer wat mij betreft: iemand die zich niet op zijn functie voorstaat en het benoemen ervan zelfs achterwege durft te laten moet op zijn minst wel een bijzonder integer persoon zijn, dat kan bijna niet anders. Mijn eigen vader deed dat vroeger trouwens ook op die wijze maar hij dwong door zijn oogopslag en lichaamshouding ter compensatie voor het niet benoemen van zijn beroep/functie stiekem dan toch weer het respect af dat hem anderszins wellicht ontschoten zou zijn. Zo bijdehand was mijn vader dus maar dus niet slim genoeg om behalve degene die hij tegenover zich had ook zijn zoon in de maling te nemen. Een echt goede band kreeg ik dan ook eigenlijk nooit met hem, ik doorzag zijn eenvoudige motieven weliswaar maar wilde hem er zelf nooit mee confronteren, ik was toch wat terughoudend om hem via mijn kennis door onze familieband tekort te doen en zo misschien onnodig te beschadigen. Terug naar Freek dan maar: een zachtaardige man leek het me, zeer geduldig ook, en dat was prettig omdat ik een behoorlijk opgewonden standje kan zijn wanneer het om grote aankopen gaat en eigenlijk wel bij elke aankoop gebied de eerlijkheid me te zeggen. Ik doel dan op ´opgewonden´ in de zin van : ´niet uit laten praten´ of ´het antwoord op de ene vraag nog niet volledig tot je genomen hebben terwijl je de volgende vraag alweer afvuurt´. We hebben Freek langdurig doorgezaagd over alles en nog wat m.b.t. de gemaakte proefrit en waar je verwacht hier en daar wel eens nul op het rekest te krijgen, zeker bij wat achteraf een directeur ´in disguise´ bleek te zijn…, gebeurde dat tot mijn verbazing maar 1 keertje. Freek ´liep´ dus ongeveer 1x( het antwoord schuldig) op 100 (keurige antwoorden op alle vragen) om maar even in het ´branchejargon´ te blijven. De auto die we meekregen voor de proefrit niet trouwens, die liep ongeveer 1 op 25, reden waarom we überhaupt besloten er een proefritje mee te maken. Nee, dit was een meer dan aangename kennismaking met deze dealer van Toyota en het contact met Freek liet al de in mijn leven verzamelde (voor)oordelen over autoverkopers in het algemeen (heel kort;)) even in een ander daglicht staan. Ja deze ´autoverkoper´ optimaliseerde door zijn présence en aangeboren sociale talent tot communicatie via mensenkennis de kans op een aankoop van zijn producten daar waar het ´lagere echelon´, overigens zonder zich daar bewust van te zijn, legio kansen laat liggen door teveel aan te dringen en verkooppraatjes. Reden waarschijnlijk waarom Freek ook niet schroomt om zich zo nu en dan op ´zijn´ werkvloer te begeven al was het alleen maar om aan zijn werknemers op beschaafde wijze te laten zien hoe het ook kan. Of eigenlijk altijd zou moeten gaan natuurlijk… Nooit eerder gaf ik zo makkelijk 5 sterren aan een bedrijf in een review want ik ben van nature zuinig ingesteld om de waarde van een beoordeling goed tot zijn recht te laten komen.”

Niehland R.

Over deze dealer

Google-reviews
4,5
247 reviews · Van Ekris Toyota Leiderdorp, Leiderdorp
“Zeer tevreden, correcte behandeling ook vanuit de garage.Zelfs schoongemaakt retour. Goede service.”

toos V.

“Ik kwam voor het eerst bij dit bedrijf en ik moet zeggen dat ik er een behoorlijk goede eerste indruk van kreeg. We wilden een proefrit maken en kregen bij binnenkomst te maken met ´Freek´, zo stelde hij zich voor. Later kwamen we erachter dat Freek directeur bleek te zijn dus dat was al een hele goede binnenkomer wat mij betreft: iemand die zich niet op zijn functie voorstaat en het benoemen ervan zelfs achterwege durft te laten moet op zijn minst wel een bijzonder integer persoon zijn, dat kan bijna niet anders. Mijn eigen vader deed dat vroeger trouwens ook op die wijze maar hij dwong door zijn oogopslag en lichaamshouding ter compensatie voor het niet benoemen van zijn beroep/functie stiekem dan toch weer het respect af dat hem anderszins wellicht ontschoten zou zijn. Zo bijdehand was mijn vader dus maar dus niet slim genoeg om behalve degene die hij tegenover zich had ook zijn zoon in de maling te nemen. Een echt goede band kreeg ik dan ook eigenlijk nooit met hem, ik doorzag zijn eenvoudige motieven weliswaar maar wilde hem er zelf nooit mee confronteren, ik was toch wat terughoudend om hem via mijn kennis door onze familieband tekort te doen en zo misschien onnodig te beschadigen. Terug naar Freek dan maar: een zachtaardige man leek het me, zeer geduldig ook, en dat was prettig omdat ik een behoorlijk opgewonden standje kan zijn wanneer het om grote aankopen gaat en eigenlijk wel bij elke aankoop gebied de eerlijkheid me te zeggen. Ik doel dan op ´opgewonden´ in de zin van : ´niet uit laten praten´ of ´het antwoord op de ene vraag nog niet volledig tot je genomen hebben terwijl je de volgende vraag alweer afvuurt´. We hebben Freek langdurig doorgezaagd over alles en nog wat m.b.t. de gemaakte proefrit en waar je verwacht hier en daar wel eens nul op het rekest te krijgen, zeker bij wat achteraf een directeur ´in disguise´ bleek te zijn…, gebeurde dat tot mijn verbazing maar 1 keertje. Freek ´liep´ dus ongeveer 1x( het antwoord schuldig) op 100 (keurige antwoorden op alle vragen) om maar even in het ´branchejargon´ te blijven. De auto die we meekregen voor de proefrit niet trouwens, die liep ongeveer 1 op 25, reden waarom we überhaupt besloten er een proefritje mee te maken. Nee, dit was een meer dan aangename kennismaking met deze dealer van Toyota en het contact met Freek liet al de in mijn leven verzamelde (voor)oordelen over autoverkopers in het algemeen (heel kort;)) even in een ander daglicht staan. Ja deze ´autoverkoper´ optimaliseerde door zijn présence en aangeboren sociale talent tot communicatie via mensenkennis de kans op een aankoop van zijn producten daar waar het ´lagere echelon´, overigens zonder zich daar bewust van te zijn, legio kansen laat liggen door teveel aan te dringen en verkooppraatjes. Reden waarschijnlijk waarom Freek ook niet schroomt om zich zo nu en dan op ´zijn´ werkvloer te begeven al was het alleen maar om aan zijn werknemers op beschaafde wijze te laten zien hoe het ook kan. Of eigenlijk altijd zou moeten gaan natuurlijk… Nooit eerder gaf ik zo makkelijk 5 sterren aan een bedrijf in een review want ik ben van nature zuinig ingesteld om de waarde van een beoordeling goed tot zijn recht te laten komen.”

Niehland R.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Toyota Aygo X

Wat kost de Toyota Aygo X 2025 bij Van Ekris Toyota Leiderdorp?

Deze Toyota Aygo X uit 2025 staat te koop voor € 19.999 bij Van Ekris Toyota Leiderdorp in Leiderdorp. De kilometerstand bedraagt 2.894 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Aygo X uit 2025?

Dit exemplaar heeft 2.894 km op de teller en is aangeboden als benzine met handgeschakelde versnellingsbak bij Van Ekris Toyota Leiderdorp in Leiderdorp.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Aygo X?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Aygo X € 401 per maand (7,5% JKP, 60 maanden, € 19.999 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →

Wat is de bijtelling van deze Toyota Aygo X?

Indicatie op basis van de beschikbare gegevens (datum eerste toelating, cataloguswaarde, brandstof): 22%. Het standaardtarief over de cataloguswaarde (de oorspronkelijke nieuwprijs inclusief btw en bpm). Geen fiscaal advies; uw eigen bijdrage, privégebruik en belastingschijf bepalen het netto bedrag.

Lees hoe bijtelling werkt →