Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
Home›Occasions›Toyota›Toyota Hilux

Toyota Hilux (2024)

2.8 D-4D Xtra Cab Invincible Navi-Camera-Keyless-Trekhaak

€ 58.000
ⓘ Prijsopbouw
Netto €47.934·BTW €10.066·Rest-BPM €10.056
Totaal incl. BTW: €58.000

Nieuwprijs €70.330 — 18% lager (€12.330 besparing t.o.v. nieuw)

Wat kost verzekeren voor deze auto?

Financieren v.a. € 1.140/mnd — vergelijk autoleningen

✈ Geïmporteerd✓ APK tot dec 2027
Netto €47.934·BTW €10.066·Rest-BPM €10.056
Totaal incl. BTW: €58.000
  • 2024
  • 7.329 km
  • Diesel
  • Automaat
  • Pickup
  • Groen

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Spronken Beek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Hilux 2.8 D-4D Xtra Cab Invincible Navi-Camera-Keyless-Trekhaak uit 2024, 204 pk, 0–100 km/u in 10 s, tellerstand 7.329 km, diesel, automaat. APK geldig tot 9 december 2027.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
7.329 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Pickup
Kleur
Groen

Motor & prestaties

Vermogen
204 pk (150 kW)
Cilinderinhoud
2755 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
10 s
Topsnelheid
175 km/h

Afmetingen

Wielbasis
3.090 mm

Verbruik & milieu

Verbruik (gecombineerd)
10,1 l/100km
CO₂-uitstoot
265 g/km
Emissieklasse
Euro 6

Uitvoering & afwerking

Deuren
4
Zitplaatsen
2
Massa
2.071 kg
Laadvermogen
1.079 kg

Historie & RDW

1e toelating
9 december 2024
1e tenaamstelling NL
11 april 2025
Geïmporteerd
Ja
APK geldig tot
9 december 2027
Tellerstandoordeel
Geen oordeel
Onderhoudsboekjes
Ja
Aangeboden op
1 september 2026

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 70.330
BPM
€ 19.718
BTW/Marge
BTW
Prijs
Incl. BTW

Verzekering voor deze Toyota Hilux

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Financiering voor deze Toyota Hilux

Indicatief € 1.140 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 58.000 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 1.783
  • 48 mnd · € 1.381
  • 60 mnd · € 1.140
  • 72 mnd · € 981

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Vanaf €739/mnd — bereken bijtelling, vergelijk looptijden en vraag een vrijblijvende offerte aan

Bekijk opties
Mijn organisatie kan BTW terugvorderen

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €14.380 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • ✓Armsteun voor
  • ✓Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
  • ✓Bandenspanningscontrolesysteem
  • ✓Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • ✓Binnenspiegel automatisch dimmend
  • ✓Connected services
  • ✓DAB-ontvanger
  • ✓Electronic climate controle
  • ✓Elektrische ramen voor
  • ✓Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
  • ✓Elektrisch verstelbare stuurkolom
  • ✓Keyless start

Omschrijving

'Let's go places', zeggen ze bij Toyota. En wat dat betekent, laten ze ook bij dit model zien. Met een viercilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze Toyota over uitstekende prestaties. En o ja, het lederen interieur is ook een vermelding waard! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook hardtop, 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, treeplanken en LED-achterlichten. U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Deze Toyota HiLux is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem. Deze Toyota is voorzien van electronic climate control, DAB ontvangst, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook. De Toyota HiLux is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Meer weten?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Hilux

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdAutobedrijf Spronken Beek
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Autobedrijf Spronken

Prins Mauritslaan 97

6191 ED Beek

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
164 reviews · Autobedrijf Spronken, Beek
“Ik, Henry Schmetz heb samen met mijn partner de 3e Citroën C5 Aircross PHEV bij autobedrijf Spronken gekocht. Altijd bij de broers Ely en Levy Spronken teruggegaan, omdat je op een bijzondere correcte manier wordt geholpen. Je spreekt met hen door wat voor een uitvoering van de auto je wilt hebben en men gaat op zoek naar deze specifieke auto. Al 3x super geholpen en nu weer super tevreden over mijn nieuwe C5, modeljaar 2026. Heren ga zo door en tevens een compliment voor chef werkplaats Jos, die altijd voor je klaar staat en met je meedenkt mocht er iets met de auto aan de hand zijn. TOP bedrijf, die ik iedereen kan aanraden en waar de grote autobedrijven nog iets van kunnen leren.”

Corine M.

“Onlangs een Citroën C5 1.6 thp uit het laatste bouwjaar 2015 particulier gekocht, met de nodige mankementen en aandachtspunten. Bij Spronken technisch helemaal in orde laten maken en de auto rijd nu weer als een nieuwe. Top werk afgeleverd, erg blij mee !! 👍👍”

wim D.

Over deze dealer

Google-reviews
4,6
164 reviews · Autobedrijf Spronken, Beek
“Ik, Henry Schmetz heb samen met mijn partner de 3e Citroën C5 Aircross PHEV bij autobedrijf Spronken gekocht. Altijd bij de broers Ely en Levy Spronken teruggegaan, omdat je op een bijzondere correcte manier wordt geholpen. Je spreekt met hen door wat voor een uitvoering van de auto je wilt hebben en men gaat op zoek naar deze specifieke auto. Al 3x super geholpen en nu weer super tevreden over mijn nieuwe C5, modeljaar 2026. Heren ga zo door en tevens een compliment voor chef werkplaats Jos, die altijd voor je klaar staat en met je meedenkt mocht er iets met de auto aan de hand zijn. TOP bedrijf, die ik iedereen kan aanraden en waar de grote autobedrijven nog iets van kunnen leren.”

Corine M.

“Onlangs een Citroën C5 1.6 thp uit het laatste bouwjaar 2015 particulier gekocht, met de nodige mankementen en aandachtspunten. Bij Spronken technisch helemaal in orde laten maken en de auto rijd nu weer als een nieuwe. Top werk afgeleverd, erg blij mee !! 👍👍”

wim D.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Toyota Hilux

Wat kost de Toyota Hilux 2024 bij Autobedrijf Spronken?

Deze Toyota Hilux uit 2024 staat te koop voor € 58.000 bij Autobedrijf Spronken in Beek. De kilometerstand bedraagt 7.329 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Hilux uit 2024?

Dit exemplaar heeft 7.329 km op de teller en is aangeboden als diesel met automatische versnellingsbak bij Autobedrijf Spronken in Beek.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Hilux?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Hilux € 1.140 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 58.000 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →