Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions
HomeOccasionsToyotaToyota Proace

Toyota Proace (2024)

Electric Worker Challenger Extra...

€ 36.445

Nieuwprijs 55.358 34% lager (€18.913 besparing t.o.v. nieuw)

✓ Tellerstand logisch⚠ Openstaande terugroepactie✓ APK tot okt 2028
  • 2024
  • 12.000 km
  • Electra
  • Automaat
  • Gesloten bestelwagen
  • Grijs metallic

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Toyota Roosendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 126 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Toyota Proace Electric Worker Challenger Extra... uit 2024, 136 pk, 0–100 km/u in 13,3 s, tellerstand 12.000 km, electra, automaat. APK geldig tot 8 oktober 2028, tellerstand logisch volgens RDW, openstaande terugroepactie — controleer bij dealer.

Basisgegevens

Bouwjaar
2024
Kilometerstand
12.000 km
Brandstof
Electra
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Gesloten bestelwagen
Kleur
Grijs metallic

Motor & prestaties

Vermogen
136 pk (100 kW)
Acceleratie (0-100 km/u)
13.3 s
Topsnelheid
130 km/h

Verbruik & milieu

Emissieklasse
AX

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
3
Massa
1.995 kg

Historie & RDW

1e toelating
8 oktober 2024
1e tenaamstelling NL
8 oktober 2024
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
8 oktober 2028
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Openstaande terugroepactie
Ja — controleer bij dealer

Prijs & fiscaal

Fiscale waarde
€ 55.358

Marktwaarde

Gebaseerd op 126 vergelijkbare Toyota Proace occasions

9% boven marktprijs
€ 27.999
Laag
€ 33.499
Mediaan
€ 39.995
Hoog

Deze auto staat op € 36.445 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.

Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €10.934 (30% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Uitrusting & opties

  • Airco
  • Cruise control
  • Airbag bestuurder
  • Armsteun voor
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Buitentemperatuurmeter
  • Elektrische ramen voor
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuur verstelbaar
  • Zijwandbekleding laadruimte
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Dimlichten automatisch en regensensor

Omschrijving

Duurzaam en dynamisch, de Toyota PROACE Electric Worker verenigt deze twee uitersten in zich. Dit is een auto uit, er staat 250 kilometer op de teller. De prestaties van de elektromotor kunnen de vergelijking met een brandstofmotor moeiteloos aan. Een prettige maar ook veilige extra is de schuifdeur voor passagiers. Ruim instappen, geen openslaande portieren die voor ongelukken zorgen... Een riante optie! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer geluidsisolerende ramen, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, verstelbare lendensteunen en elektrisch bedienbare ramen voor. Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als je bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Met airconditioning, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze Toyota helemaal compleet. Zoals je mag verwachten van deze Toyota PROACE Electric Worker is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat je geen waarschuwingsbord mist. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Forward collision warning helpt je om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Je bent mede dankzij hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Elektrisch rijden ervaren? Neem contact op en maak een afspraak voor een proefrit.BedrijfsinformatieWij zijn Louwman.100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen. Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.Meer informatieCarrosserievorm: BestelautoModelreeks: mrt.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige auto en rij in deze Toyota Proace

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdLouwman Toyota Roosendaal
  • RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP)
  • Prijs getoetstVergeleken met 126 vergelijkbare occasions
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Louwman Toyota Roosendaal

Vlierwerf 12

4704SB Roosendaal

Bel dealerMeer van deze dealer →

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
277 reviews · Louwman Toyota Roosendaal, Roosendaal
Een paar weken geleden lekte mijn Yaris benzine. We brachten de auto, het was druk maar zodra er ruimte zou zijn, zou 't nagekeken worden. Toen was er niks zichtbaar, zij zagen dit nakijken omdat we vaste klant zijn, als service wat ik bijzonder vind. Vandaag zagen we dat er weer benzine uit de Yaris druppelde, ondanks de zaterdagmiddag konden we toch komen. Met als tip om een filmpje te maken. Kennelijk heeft de warmte een grote invloed, er druppelde inderdaad benzine uit een leiding. De monteur die bij toeval aanwezig was, heeft de auto op de brug gezet nadat hij het filmpje zag. Tien minuten later had hij het euvel verholpen. Ik vind het goud waard bij een dealer te zijn die meedenkt en zo'n geweldige service verleent. Dank aan deze monteur en Michel & andere collega's. Warm aanbevolen als garage met fijne medewerkers!

Monique B.

Over deze dealer

Google-reviews
4,3
277 reviews · Louwman Toyota Roosendaal, Roosendaal
Een paar weken geleden lekte mijn Yaris benzine. We brachten de auto, het was druk maar zodra er ruimte zou zijn, zou 't nagekeken worden. Toen was er niks zichtbaar, zij zagen dit nakijken omdat we vaste klant zijn, als service wat ik bijzonder vind. Vandaag zagen we dat er weer benzine uit de Yaris druppelde, ondanks de zaterdagmiddag konden we toch komen. Met als tip om een filmpje te maken. Kennelijk heeft de warmte een grote invloed, er druppelde inderdaad benzine uit een leiding. De monteur die bij toeval aanwezig was, heeft de auto op de brug gezet nadat hij het filmpje zag. Tien minuten later had hij het euvel verholpen. Ik vind het goud waard bij een dealer te zijn die meedenkt en zo'n geweldige service verleent. Dank aan deze monteur en Michel & andere collega's. Warm aanbevolen als garage met fijne medewerkers!

Monique B.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Je gegevens worden alleen gebruikt om contact op te nemen over dit voertuig.

Veelgestelde vragen over deze Toyota Proace

Wat kost de Toyota Proace 2024 bij Louwman Toyota Roosendaal?

Deze Toyota Proace uit 2024 staat te koop voor € 36.445 bij Louwman Toyota Roosendaal in Roosendaal. De kilometerstand bedraagt 12.000 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Toyota Proace uit 2024?

Dit exemplaar heeft 12.000 km op de teller en is aangeboden als electra met automaat versnellingsbak bij Louwman Toyota Roosendaal in Roosendaal.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Toyota Proace?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Toyota Proace € 773 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 36.445 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.