“Fijn bedrijf net een bmw 1x opgehaald ! Fijn auto en top geholpen ben erg tevreden , ben van huis uit kritisch maar nu niet dus top zaak !!!!”
Henny G.
1.0 VVT-i 5drs Aspiration CAMERA / NAVIGATIE (2011)
Nieuwprijs €13.353 — 74% lager (€9.854 besparing t.o.v. nieuw)
Wat kost verzekeren voor deze auto?
Toyota Yaris 1.0 VVT-i 5drs Aspiration CAMERA / NAVIGATIE (2011) uit 2011, 69 pk, 0–100 km/u in 15,3 s, tellerstand 240.000 km, benzine, handgeschakeld. APK geldig tot 30 april 2027, tellerstand logisch volgens RDW.
Gebaseerd op 104 vergelijkbare Toyota Yaris occasions
Deze auto staat op € 3.499 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.
Bereken je premie bij FBTOJe gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.
Hier staat een goed rijdende én lekker geprijsde 5-deurs YARIS met een originele kilometerstand. Deze zit goed in de opties met o.a. een (goedwerkende!) airco, centraal op afstand, elektrische ramen (voor) + spiegels, geïntegreerd beeldscherm af-fabriek waaraan een achteruitrijcamera gekoppeld zit én de mogelijkheid om uw telefoon te koppelen, navigatie met kaartweergave, parkeerhulp achter, en een stuur met knopjes. De APK is tot 30-04-2027 geldig. De DISTRIBUTIEKETTING is onderhoudsvrij. Nieuwe voorbanden en de dynamo is gereviseerd. DIT IS EEN MEENEEMPRIJS WAARBIJ MET INRUIL GEEN REKENING GEHOUDEN IS! Wij bieden ook de keuze om deze auto gekeurd/onderhouden afgeleverd te krijgen: de auto krijgt dan een onderhoudsbeurt volgens schema en een NIEUWE APK waardoor de totaalprijs op € 3.999,- komt (ook deze prijs is niet onderhandelbaar). Wij zijn serieus overtuigd van de auto, de prijs/kwaliteit verhouding etc. dus helaas hebben wij geen ruimte en/of tijd voor onderhandeling hierover en vragen wij de klant dit te respecteren waarvoor alvast dank. Daarnaast is er met inruil geen rekening gehouden, mocht dit voor u toch noodzakelijk (gemak) zijn dan kunnen wij voor u een handelsbieding opvragen en is die voor dat bedrag in te ruilen.