Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Autobedrijf Tjeerdsma

Geverifieerd
WZ 95 · 7831 CC Nieuw

Autobedrijf Tjeerdsma is een geverifieerd autobedrijf in Nieuw, Drenthe. Gespecialiseerd in Volkswagen, Audi. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 3.7 op 5, op basis van 6 Google reviews. Op autokopen.nl staan 66 occasions van Autobedrijf Tjeerdsma.

3.7(6 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon0591521466

Aanbod (66 occasions)

Alle merkenVolkswagen47Audi11Mercedes-Benz3BMW2Hyundai1Porsche1Toyota1
Alle brandstofBenzine56Hybride4Diesel3Elektrisch3

Pagina 1 van 3 · 66 occasions beschikbaar

Google reviews over Autobedrijf Tjeerdsma

  • Anoniem xx

    Gisteren bij mark deze seat ibiza gekocht. Heeft ons vriendelijk te woord gestaan. Goede service. Hopelijk veel rijplezier met deze auto

  • Flip

    Jaar geleden een blauwe Jazz bij Mark gekocht, bevalt de vrouw nog steeds goed. 2 kleine dingetjes bij de apk een paar maanden later na aankoop, maar dat valt niet te ontkomen met een auto uit 2004 en voor die prijs. :)

  • Jan Johannes

    2 maanden terug op goed vertrouwen hier een auto gekocht voor een redelijk groot bedrag. Staat inmiddels bij de garage met een behoorlijke lijst aan gebreken. 1200 euro. Proberen contackt met meneer te zoeken. Maar nee meneer loopt blijkbaar liever weg voor zijn verantwoordeljjkheden. Mensen bedenk u voordat u bij hem een auto/rammelbak koopt! Wees gewaarschuwd.

  • Eelke Wijnsma

    Ik kocht hier in Juni 2023 een Citroën C2 uit het jaar 2004. APK geldig tot 18-01-2024.  Een prima auto volgens Mark. Ik had alle vertrouwen in Mark. Helaas moet ik daar flink op terugkomen…. Bij toeval had ik een lekke band en bracht ik hem naar Kwik fit. Na controle door de garage bleek dat de band niet lek was. Wel hadden ze ontdekt dat er maar 3 van de 4 moeren in het wiel zaten. De 4e zat er wel in, maar was vastgemaakt met pur. Niet heel veilig. Om het te repareren moest er een hele nieuwe fuseekogel worden besteld. Hier wilde Mark nog wel aan meewerken door de fuseekogel te betalen. Ik bracht hem naar de garage en liet hem repareren. Na een paar maanden met de auto te hebben gereden, bleek ik een lekke uitlaat te hebben en moest een deel van de uitlaat worden vervangen. Ook de accu was kapot en moest vervangen worden. Het is wat een oudere auto, dus dit kan natuurlijk gebeuren. Toen ik hem een aantal weken voor de APK vervaldatum naar de garage bracht en hem APK wilde laten keuren, kreeg ik nadat hij gecontroleerd was, te horen dat hij zo goed als total loss was!! Om hem te laten repareren, zou mij dat 2200 euro kosten. Ik nam vervolgens contact met Mark op en deelde hem dit mede. Er is nl. een wet wettelijke garantie.  Met die wettelijke garantie wordt eigenlijk bedoeld dat de auto langer aan de Europese conformiteitsregels moet voldoen, en dat betekent dat je van een gekocht product mag verwachten dat het binnen die periode (nu dus 12 maanden) doet wat je er redelijkerwijs van mag verwachten. En dat is dat ik van A naar B kan rijden. Hij geloofde het niet, vond het veel te duur en zei dat ik maar een second opinion bij een andere garage moest doen. Ook was het beter wanneer ik allemaal onderdelen van een B merk zou bestellen en dat ik naar de sloop zou moeten gaan voor onderdelen. Ik vertelde hem dat ik de auto nog maar 7 maand in bezit had en dat het niet normaal was dat die auto nu al zo goed als total loss was. Ik heb Mark meerdere keren berichten gestuurd met de vraag hoe wij dit samen op kunnen lossen. Hier kreeg ik geen reactie meer op. Ook heb ik hem meerdere keren gebeld, maar Mark nam niet meer op. Ook deed ik hem meerdere voorstellen, maar ook daarop geen reactie. Mijn persoonlijke mening/conclusie: Mark verkoopt auto's, maar controleert ze niet goed, in ieder geval mijn auto niet. Denk goed na voordat je hier een auto koopt. Mijn tip aan Mark: Zorg dat de auto die je verkoopt goed is nagekeken en houd je aan de wet. En belangrijk neem contact met mij op zodat we er samen uit komen. Deze gang van zaken is voor jou geen goede reclame want mond op mond reclame is nog altijd de beste reclame. Je hebt mijn nummer dus bel mij.

  • A tol

    Maand geleden een prachtige Audi A3 gekocht. Mark is iemand die z’n vak verstaat en weet wat hij verkoopt. Alles als zeer prettig ervaren. De koelvloeistof was aan de lage kant die werd meteen even afgevuld. 👌🏽

Veelgestelde vragen over Autobedrijf Tjeerdsma

Wat zijn de openingstijden van Autobedrijf Tjeerdsma?

De openingstijden van Autobedrijf Tjeerdsma: maandag: 09:00–17:00; dinsdag: 09:00–17:00; woensdag: 09:00–17:00; donderdag: 09:00–17:00; vrijdag: 09:00–17:00; zaterdag: 09:00–16:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Autobedrijf Tjeerdsma beoordeeld?

Autobedrijf Tjeerdsma heeft een gemiddelde beoordeling van 3.7 op 5, op basis van 6 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Autobedrijf Tjeerdsma?

Autobedrijf Tjeerdsma heeft momenteel 66 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €9.950 tot €72.450.

Welke brandstoftypen biedt Autobedrijf Tjeerdsma aan?

In het aanbod van Autobedrijf Tjeerdsma zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Hybride, Diesel, Elektrisch.

Welke automerken verkoopt Autobedrijf Tjeerdsma?

Autobedrijf Tjeerdsma is gespecialiseerd in Volkswagen, Audi. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Autobedrijf Tjeerdsma?

U kunt Autobedrijf Tjeerdsma bereiken via 0591521466. Meer informatie vindt u op www.autobedrijftjeerdsma.nl.