Ga naar inhoud
autokopen.nl
Auto verkopenAlle occasions

Louwman Kia Etten-Leur

Geverifieerd
Vosdonk 43 · 4879NC Etten-Leur

Louwman Kia Etten-Leur is een geverifieerd autobedrijf in Etten-Leur, Noord-Brabant. Gespecialiseerd in Kia. Het bedrijf heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 595 Google reviews. Op autokopen.nl staan 89 occasions van Louwman Kia Etten-Leur.

Merken:Kia
4.8(595 Google reviews)
Openingstijden
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
  • zaterdag
  • zondagGesloten
Telefoon+31765025950

Benzine occasions bij Louwman Kia Etten-Leur

Alle brandstofBenzine34Electra30Hybride25

Pagina 2 van 2 · 34 occasions beschikbaar · brandstof: Benzine

Google reviews over Louwman Kia Etten-Leur

  • Dundieje

    We worden altijd netjes geholpen bij Louwman (voorheen Romme) in Etten-Leur, duidelijke info over de werkzaamheden en bijbehorende kosten vooraf dus nooit "verassingen" achteraf. Auto is ook altijd netjes gewassen na ieder onderhoud. Personeel is er nog "ouderwets" vriendelijk en behulpzaam.👍

  • Caroline Matijsen

    Uitstekend geholpen door Jeroen Jaspers en Sander van Elteren. Hartelijk dank voor de goede en snelle service. Voor de aflevering van de auto en de samenwerking van Etten-Leur en Roosendaal. Voor het rijklaar maken van de auto, de uitleg en jullie geduld. En de strik op de auto ( die ik te gek vond) De sleutelhanger is superhandig en het plantje kwam als een verassing. Met vriendelijke groet Caroline & Peter.

  • Dwayn Thomassen

    Top service en klantvriendelijkheid. We hebben onze nieuwe Kia hier aangschaft. We hadden en auto gereserveerd ondervoorbehoud van proefrit. Wel waren er klanten voor ons geweest die de financiering niet rond kregen. Vandaar dat wij konden. Bij aankomst was 1uur rijden vanaf ons. Was de auto toch al verkocht. De mensen hadden wel financiering kunnen regelen. Erg teleugsteld en ook boos was ik. Toen hebben we samen naar een andere oplossing gezocht. Flinke korting op een nieuwere kia met gratis volledige afleverpakket gekregen. Wij zijn blij met onze nieuwe Kia Niro dynamicplusline uit 2021. In iedergeval bedankt voor deze nette afronding. Soms gebeuren dingen om een reden.❤️🙏

  • walter wagtmans

    Nieuwe Kia sportage gekocht. Door Deborah geweldig geholpen, Deze dame verdient 10 uit 10.

  • Simon Hoevers

    Heel goed geholpen door zeer vriendelijk personeel, alle werkzaamheden tot volle tevredenheid uitgevoerd en de auto netjes gewassen terug. Top!

Veelgestelde vragen over Louwman Kia Etten-Leur

Wat zijn de openingstijden van Louwman Kia Etten-Leur?

De openingstijden van Louwman Kia Etten-Leur: maandag: 08:00–18:00; dinsdag: 08:00–18:00; woensdag: 08:00–18:00; donderdag: 08:00–18:00; vrijdag: 08:00–18:00; zaterdag: 09:00–17:00; zondag: Gesloten.

Hoe wordt Louwman Kia Etten-Leur beoordeeld?

Louwman Kia Etten-Leur heeft een gemiddelde beoordeling van 4.8 op 5, op basis van 595 Google reviews. Alle beoordelingen zijn afkomstig van echte klanten.

Hoeveel occasions heeft Louwman Kia Etten-Leur?

Louwman Kia Etten-Leur heeft momenteel 89 occasions te koop op autokopen.nl, met vraagprijzen van €5.440 tot €79.792.

Welke brandstoftypen biedt Louwman Kia Etten-Leur aan?

In het aanbod van Louwman Kia Etten-Leur zijn occasions beschikbaar met de volgende brandstoftypen: Benzine, Electra, Hybride.

Welke automerken verkoopt Louwman Kia Etten-Leur?

Louwman Kia Etten-Leur is gespecialiseerd in Kia. Alle occasions op autokopen.nl zijn afkomstig van geverifieerde dealers.

Hoe neem ik contact op met Louwman Kia Etten-Leur?

U kunt Louwman Kia Etten-Leur bereiken via +31765025950. Meer informatie vindt u op www.louwman.nl/autobedrijven/Louwman-Kia-Etten-Leur.