Ga naar inhoud
autokopen.nl
Camper verkopenAlle campers en caravans
Home›Campers en caravans›Knaus›Knaus Südwind

Knaus Südwind (1985)

390 Incl Voortent en Luifel

  • 1985
  • Onbekend
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Onbekend

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVijfschagt Caravans Foxhol
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Knaus Südwind 390 Incl Voortent en Luifel uit 1985, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
1985
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend

Indeling & inrichting

Slaapplaatsen
4
Bedtype
Dwarsbed
Indeling zit
Treinzit
Verwarming
Koelkast
Opbouwlengte
3.900 mm

Afmetingen

Lengte
5.410 mm
Breedte
2.100 mm

Uitvoering & afwerking

Zitplaatsen
4
Massa
574 kg
Max. toelaatbaar gewicht
850 kg

Historie & RDW

Aangeboden op
11 oktober 2026

Prijs & fiscaal

BTW/Marge
Marge

Verzekering voor deze Knaus Südwind

Een autoverzekering is verplicht vanaf het moment dat het kenteken op jouw naam staat. Bereken vrijblijvend wat WA, WA beperkt casco of allrisk voor deze auto kost, zodat je de dekking rond hebt vóór je hem ophaalt.

Bereken je premie bij FBTO

Je gaat naar de site van FBTO. Sluit je daar een verzekering af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je premie.

Uitrusting & opties

  • ✓Dakluik
  • ✓Gascomfoor
  • ✓Kachel
  • ✓Koelkast
  • ✓Leeslampjes
  • ✓Vriesvak
  • ✓Buitenlamp
  • ✓Luifel
  • ✓Voortent

Omschrijving

Bent u op zoek naar een lichte, compacte en verrassend ruime caravan met een gezellige klassieke uitstraling? Dan is deze Knaus Südwind 390 uit 1985 zeker een bezichtiging waard. De Knaus Südwind staat bekend om zijn degelijke Duitse bouwkwaliteit en praktische indelingen. Deze caravan is ondanks zijn leeftijd van binnen nog opvallend netjes en grotendeels origineel gebleven. Het warme houtinterieur en de originele bekleding zorgen voor een karakteristieke en gezellige uitstraling. De caravan beschikt over twee ruime zitgroepen, waardoor er overdag veel zit- en leefruimte aanwezig is. Beide zitgroepen kunnen indien gewenst worden omgebouwd tot slaapplaatsen. Hierdoor biedt de caravan meerdere slaapmogelijkheden zonder dat dit ten koste gaat van de leefruimte overdag. Dankzij de vele bovenkasten en overige opbergmogelijkheden is er volop plaats voor uw bagage en kampeerspullen. De keuken is voorzien van een 2-pits gascomfort, spoelbak met kraan en een Electrolux koelkast. Het keukenblok kan praktisch worden afgedekt, waardoor er extra werkruimte ontstaat. Daarnaast is er voldoende kast- en bergruimte aanwezig. Ook beschikt de caravan over een Trumatic gaskachel, zodat u tijdens koudere dagen comfortabel kunt verblijven. Bij de caravan wordt een Doréma voortent meegeleverd. Daarnaast is er een bijpassende Doréma luifel aanwezig. Voor zowel de voortent als de luifel zijn de frametekeningen en documentatie aanwezig. De voortent, luifel en accessoires zijn niet door ons opgebouwd of uitgebreid gecontroleerd. De caravan heeft een maximaal toegestaan gewicht van slechts 850 kg, waardoor deze Knaus interessant is voor veel verschillende trekauto’s. Deze Knaus verkeert voor zijn leeftijd in een nette gebruikte staat en heeft uiteraard enkele bij het bouwjaar passende gebruikerssporen. Bekijk de foto’s voor een goede indruk en kom de caravan gerust zelf bezichtigen. Een leuke, lichte en praktische caravan met twee zitgroepen, veel slaapmogelijkheden, Doréma voortent en luifel. Ideaal voor vakanties, weekendjes weg of voor de liefhebber van een nette klassieke caravan. Inruil mogelijk Transport mogelijk Keuring mogelijk Bezichtiging is uitsluitend mogelijk op afspraak bij: Vijfschagt Caravans Korte Groningerweg 1H 9607 PS Foxhol Volg ook onze Facebookpagina Vijfschagt Caravans. We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige camper of caravan en rij in deze Knaus Südwind

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdVijfschagt Caravans Foxhol
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Vijfschagt Caravans

Korte Groningerweg 1H

9607 PS Foxhol

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
23 reviews · Vijfschagt Caravans, Foxhol
“Wij hebben onze caravan hier gekocht en onze oude ingeruild. Wij zijn supertevreden! De "nieuwe" caravan heeft even een check gehad zoals afgesproken en de gevonden mankementen zijn gerepareerd. De "oude" caravan tegen een schappelijke prijs ingeruild. De verkoper heeft een eerlijk verhaal en een no-nonsense mentaliteit en staat voor zijn product!”

Denise

“Wij zijn met een leuke Coachman naar huis gegaan terwijl we voor een ander model kwamen. Dit allemaal omdat er goed werd geluisterd naar onze wensen. Leuk bedrijf om een goede caravan te kopen tegen een mooie prijs.”

Harm H.

Stuur een bericht

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
23 reviews · Vijfschagt Caravans, Foxhol
“Wij hebben onze caravan hier gekocht en onze oude ingeruild. Wij zijn supertevreden! De "nieuwe" caravan heeft even een check gehad zoals afgesproken en de gevonden mankementen zijn gerepareerd. De "oude" caravan tegen een schappelijke prijs ingeruild. De verkoper heeft een eerlijk verhaal en een no-nonsense mentaliteit en staat voor zijn product!”

Denise

“Wij zijn met een leuke Coachman naar huis gegaan terwijl we voor een ander model kwamen. Dit allemaal omdat er goed werd geluisterd naar onze wensen. Leuk bedrijf om een goede caravan te kopen tegen een mooie prijs.”

Harm H.

Veelgestelde vragen over deze Knaus Südwind

Wat kost de Knaus Südwind 1985 bij Vijfschagt Caravans?

Deze Knaus Südwind uit 1985 staat te koop voor € 2.450 bij Vijfschagt Caravans in Foxhol. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Knaus Südwind uit 1985?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Vijfschagt Caravans in Foxhol.