Ga naar inhoud
autokopen.nl
Camper verkopenAlle campers en caravans
Home›Campers en caravans›Knaus›Knaus Südwind

Knaus Südwind (2021)

60 Years 500 FU AC + Mover + 1800 kg as

  • 2021
  • Onbekend
  • Onbekend
  • Handgeschakeld
  • Onbekend

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDewittebeer Deurningen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Specificaties

Knaus Südwind 60 Years 500 FU AC + Mover + 1800 kg as uit 2021, onbekend, handgeschakeld.

Basisgegevens

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
Onbekend
Brandstof
Onbekend
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Onbekend

Indeling & inrichting

Slaapplaatsen
4
Bedtype
Frans bed
Indeling zit
Rondzit
Toilet
Cassettetoilet
Tempo 100
Ja
Verwarming
Truma
Opbouwlengte
5.280 mm

Afmetingen

Lengte
5.280 mm
Breedte
2.320 mm

Uitvoering & afwerking

Massa
1.315 kg
Max. toelaatbaar gewicht
1.800 kg

Historie & RDW

Aangeboden op
3 november 2026

Zelf de RDW-gegevens van een auto controleren? Doe de gratis kentekencheck: APK-historie, terugroepacties en wegenbelasting op kenteken.

Financiering voor deze Knaus Südwind

Indicatief € 497 per maand bij 60 maanden, 6,7% JKP (staffel op leenbedrag, rentetabel Geld.nl) en zonder aanbetaling. Bij Geld.nl vergelijk je de actuele rentes van banken en kredietverstrekkers; het leenbedrag van € 25.300 gaat mee, je vult alleen je geboortedatum in.

  • 36 mnd · € 778
  • 48 mnd · € 602
  • 60 mnd · € 497
  • 72 mnd · € 428

Let op! Geld lenen kost geld.

Je gaat naar Geld.nl, een onafhankelijke vergelijker (AFM 12039914). Sluit je daar een lening af, dan ontvangt autokopen.nl een vergoeding; dat heeft geen invloed op je rente. autokopen.nl geeft geen financieel advies; de aanbieder bepaalt rente en acceptatie.

Zakelijk leasen

Voor ondernemers

Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op

Bekijk opties

Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.

Looptijden vergelijken

Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.

Eénmalig bedrag aan het einde van de looptijd — verlaagt je maandlast. Maximaal €2.530 (10% van de prijs excl. BTW) bij 72 mnd; loopt af met de leeftijd van de auto.

  • Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
  • Eigen lease-specialist die jouw branche kent
  • Geen verplichtingen tot ondertekening contract

Omschrijving

Deze comfortabel uitgevoerde caravan van het merk Knaus is van bouwjaar 2021. In deze caravan beschikt u over 4 slaapplaatsen. Door het riante laadvermogen van 400 kilo, kunt u al uw vakantiespullen makkelijk meenemen. Op de camping kunt u de caravan dankzij de Truma mover snel op de gewenste plaats zetten. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar. Dankzij het Tempo 100 certificaat is het met deze caravan toegestaan om 100 kilometer per uur te rijden op de Duitse Autobahn. De ruime rondzit, waar deze caravan over beschikt, kan ook als slaapgelegenheid worden gebruikt. De ruime keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Geheel compleet uitgevoerd, met onder meer een 3-pits kooktoestel, gootsteen met kraan en voldoende bergruimte. Een ingebouwde boiler voorziet u van warm water. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast met vriescompartiment ingebouwd. Alle keukenbenodigdheden kunnen worden opgeborgen in de ladekast. De caravan is uitgerust met een Frans bed, een in de lengte geplaatst tweepersoons bed. Aan slaapcomfort zal het u in deze caravan, die is voorzien van lattenbodems en traagschuimmatrassen, niet ontbreken. In de comfortabele badkamer van deze caravan vindt u behalve een wastafel ook een ingebouwd cassettetoilet. Het grote dakluik, in combinatie met de airco, zorgt voor een prettig binnenklimaat tijdens warme dagen. Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de caravan voorzien van een circulatiesysteem. In deze caravan is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze caravan veel minder last van insecten hebben. De caravan heeft dankzij de stabilisator, waarmee deze caravan is uitgerust, een betere wegligging. U hoeft zich dankzij het hagelbestendige dak van deze Knaus caravan geen zorgen te maken over hagelschade. Bent u geïnteresseerd in deze Knaus Sudwind 60 Years?

ikwilvanmijnautoaf®

Verkoop je huidige camper of caravan en rij in deze Knaus Südwind

4,3/5 · 6.249 reviews op Trustpilot
Bod binnen 24u
Veilig vanuit huis
Zonder gedoe verkocht
Sinds 2006
Meld gratis en vrijblijvend aan

Geverifieerd door autokopen.nl

  • Dealer gecontroleerdDewittebeer Deurningen
GECONTROLEERD · AUTOKOPEN.NL · SINDS 1999 ·

Aangeboden door

Dewittebeer

Koehorstmaat 5

7561 BM Deurningen

Bel dealerMeer van deze dealer →Website dealer ↗

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
29 reviews · Dewittebeer, Deurningen
“Ik heb een Fendt Saphir gekocht bij Jerry en Alwie van de Witte Beer en ik zou hen 100% aanbevelen. Er wordt duidelijk gecommuniceerd, en als er iets is dan verhelpen ze dat fatsoenlijk. Er waren een paar kleine puntjes met de caravan na het eerste weekend kamperen. De heren hebben alles netjes verholpen en kwamen de caravan nog terugbrengen ook. Helemaal super.”

Koen H.

“Een fantastisch bedrijf. Vriendelijk en bijzonder klantgericht. Bij de aankoop van onze caravan werd er goed geluisterd en meegedacht. Alle gemaakte afspraken zijn daarna ook perfect nagekomen. We hebben alleen maar positieve ervaringen, terrwijl we toch wel erg kritisch zijn. Wij bevelen dit bedrijf van harte aan. Jerry, bedankt voor alles, niet te vergeten ook voor de leuke verrassingen. Aggie en Jac.”

Jac V.

Over deze dealer

Google-reviews
4,9
29 reviews · Dewittebeer, Deurningen
“Ik heb een Fendt Saphir gekocht bij Jerry en Alwie van de Witte Beer en ik zou hen 100% aanbevelen. Er wordt duidelijk gecommuniceerd, en als er iets is dan verhelpen ze dat fatsoenlijk. Er waren een paar kleine puntjes met de caravan na het eerste weekend kamperen. De heren hebben alles netjes verholpen en kwamen de caravan nog terugbrengen ook. Helemaal super.”

Koen H.

“Een fantastisch bedrijf. Vriendelijk en bijzonder klantgericht. Bij de aankoop van onze caravan werd er goed geluisterd en meegedacht. Alle gemaakte afspraken zijn daarna ook perfect nagekomen. We hebben alleen maar positieve ervaringen, terrwijl we toch wel erg kritisch zijn. Wij bevelen dit bedrijf van harte aan. Jerry, bedankt voor alles, niet te vergeten ook voor de leuke verrassingen. Aggie en Jac.”

Jac V.

Stuur een berichtLiever de dealer rechtstreeks benaderen?

Veelgestelde vragen over deze Knaus Südwind

Wat kost de Knaus Südwind 2021 bij Dewittebeer?

Deze Knaus Südwind uit 2021 staat te koop voor € 25.300 bij Dewittebeer in Deurningen. De kilometerstand bedraagt 0 km.

Hoeveel kilometer heeft deze Knaus Südwind uit 2021?

Dit exemplaar heeft 0 km op de teller en is aangeboden met handgeschakelde versnellingsbak bij Dewittebeer in Deurningen.

Wat zijn de maandelijkse kosten van deze Knaus Südwind?

Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze Knaus Südwind € 497 per maand (6,7% JKP, 60 maanden, € 25.300 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.

Meer over auto financieren →