RDW-historie compleetKilometerstand logisch (NAP) · geen openstaande terugroepacties
Prijs getoetstVergeleken met 60 vergelijkbare occasions
Specificaties
BYD Seal 6 Touring 1.5 DM-i Comfort Lite uit 2025, 218 pk, 0–100 km/u in 8,5 s, tellerstand 336 km, plug-in hybride, automaat. APK geldig tot 10 september 2029, tellerstand logisch volgens RDW.
Basisgegevens
6
Bouwjaar
2025
Kilometerstand
336 km
Brandstof
Plug-in hybride
Transmissie
Automaat
Carrosserie
Combi 5-drs
Kleur
Grijs metallic
Motor & prestaties
6
Vermogen
218 pk (160 kW)
Cilinderinhoud
1498 cc
Aantal cilinders
4
Acceleratie (0-100 km/u)
8.5 s
Topsnelheid
180 km/h
Tankinhoud
65 l
Verbruik & milieu
4
Verbruik (gecombineerd)
5 l/100km
CO₂-uitstoot
38 g/km
Energielabel
A
Emissieklasse
EURO 6 EB
Uitvoering & afwerking
2
Zitplaatsen
5
Massa
1.780 kg
Historie & RDW
5
1e toelating
10 september 2025
1e tenaamstelling NL
10 september 2025
Geïmporteerd
Nee
APK geldig tot
10 september 2029
Tellerstandoordeel
Logisch (NAP)
Prijs & fiscaal
2
Fiscale waarde
€ 44.716
BPM
€ 743
Marktwaarde
Gebaseerd op 60 vergelijkbare BYD Seal occasions
↑ 8% boven marktprijs
€ 36.900 Laag€ 38.790 Mediaan€ 42.110 Hoog
Deze auto staat op € 41.895 — de gekleurde stip toont de positie in de marktrange.
Indicatie op basis van ons actuele aanbod. Geen officiële taxatie.
Zakelijk leasen
Voor ondernemers
Lease op maat — onze lease-specialisten stellen geheel vrijblijvend een offerte voor je op
Bekijk opties
€
Niet nodig, maar mag wel — verlaagt het te financieren bedrag en daarmee je maandlast.
Looptijden vergelijken
Tip: kies een looptijd — die wordt automatisch meegestuurd in je lease-offerte.
Goedkeuring vaak binnen 24 uur — ook voor starters
Eigen lease-specialist die jouw branche kent
Geen verplichtingen tot ondertekening contract
Uitrusting & opties
✓Cruise control adaptief met stop&go
✓electronic climate control
✓Kunstlederen bekleding
✓Voorstoelen verwarmd
✓Achterbank in delen neerklapbaar
✓Airbag bestuurder
✓Armsteun achter
✓Elektrisch bedienbare achterklep
✓Elektrische ramen voor en achter
✓Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
✓Elektrisch verstelbare passagiersstoel
✓Head-up display
Omschrijving
Met een auto als deze byd SEAL 6 Touring komt u absoluut goed voor de dag. De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. Verder is de byd uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard stelt u in staat uw cockpitinterface te personaliseren. De vier camera's genereren samen een 360 graden beeld rond de auto, zodat u een volledig overzicht hebt van wat er rondom uw auto gebeurt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Met premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen is deze byd helemaal compleet. Het rijden met deze byd wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. De auto is voorzien van head-up display, waarbij alle belangrijke informatie wordt geprojecteerd in uw gezichtsveld. U hoeft uw ogen geen seconde van de weg te halen! Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden.
“Mijn toyota aygo X breng ik jaarlijks langs voor onderhoud.
Fijn dat je kan kan wachten, binnen 90 min zijn ze meestal klaar. Afspraak moet je wel bijna 5 weken van tevoren maken.
Terwijl je wacht word er ook nog een kopje koffie en een koek gebracht.
Prijs is vooraf afgesproken tenzij iets zich voor doet, zijn wel aan de dure kant naar mijn mening”
Patrick
“Erg te spreken over verkoper James. Al bij binnenkomst schoot hij me aan en vroeg hij of hij me kon helpen. Paar dagen later dus bij hem een Toyota Yaris Cross Economic gekocht. Hij voldoet in alle opzichten aan wat je van een verkoper mag verwachten; vriendelijk, voorkomend, deskundig, luistert naar je, denkt mee en is zeker niet opdringerig. Ook in aftersales heeft hij deze kwaliteiten.
Dit was de verkoop en ik hoop dat ik ook later in de werkplaats deze ervaring heb.
Groet, Wim”
“Mijn toyota aygo X breng ik jaarlijks langs voor onderhoud.
Fijn dat je kan kan wachten, binnen 90 min zijn ze meestal klaar. Afspraak moet je wel bijna 5 weken van tevoren maken.
Terwijl je wacht word er ook nog een kopje koffie en een koek gebracht.
Prijs is vooraf afgesproken tenzij iets zich voor doet, zijn wel aan de dure kant naar mijn mening”
Patrick
“Erg te spreken over verkoper James. Al bij binnenkomst schoot hij me aan en vroeg hij of hij me kon helpen. Paar dagen later dus bij hem een Toyota Yaris Cross Economic gekocht. Hij voldoet in alle opzichten aan wat je van een verkoper mag verwachten; vriendelijk, voorkomend, deskundig, luistert naar je, denkt mee en is zeker niet opdringerig. Ook in aftersales heeft hij deze kwaliteiten.
Dit was de verkoop en ik hoop dat ik ook later in de werkplaats deze ervaring heb.
Groet, Wim”
wim A.
Veelgestelde vragen over deze BYD Seal
Wat kost de BYD Seal 2025 bij Louwman BYD Breda?
Deze BYD Seal uit 2025 staat te koop voor € 41.895 bij Louwman BYD Breda in Breda. De kilometerstand bedraagt 336 km.
Hoeveel kilometer heeft deze BYD Seal uit 2025?
Dit exemplaar heeft 336 km op de teller en is aangeboden als plug-in hybride met automaat versnellingsbak bij Louwman BYD Breda in Breda.
Wat zijn de maandelijkse kosten van deze BYD Seal?
Bij een indicatieve financiering bedragen de maandlasten voor deze BYD Seal € 888 per maand (9,9% JKP, 72 maanden, € 41.895 aanschafprijs). Dit is een indicatie — vraag een offerte aan bij de dealer.